Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Sklep internetowy

20 minut temu

Biznes

24 minut temu

tabernakula sklep

43 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:29:38

od ponad tygodnia, a moze troche dluzej bardzo pocę sie w nocy, czasem musze po 2 razy zmieniac ubrania:/ a pozniej przychodza takie dreszcze z zimna, nigdy tak nie mialam...
nie wiem jaka moze byc tego przyczyna bo nic sie nie zmienilo ani w moim sposobie odzywiania, ani w domu (posciel,ubrania itp), stresujacych sytuacji tez nie mam. Moze ktoras z was tak miala? co to moze oznaczac?
do lekarza sie wybieram, ale dopiero w srodę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-22 08:30 przez goska2626.

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:33:58

nie boli Cie gardło, płuca? Mój tata też strasznie się pocił, okazało się, że ma wodę w płucach, ale jego strasznie plecy własnie bolały... idź do lekarza, wtedy się wszystkiego dowiesz :)

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:35:49

no wlasnie nic mnie nie boli, tylko czasem glowa ale to u mnie normalne

wczesniej niz w srode nie dam rady pojsc:/

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:35:53

ja tak mam tylko podczas choroby

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:43:41

Ja zaobserwowałam u siebie też takie nocne poty po jakimś czasie doszłam do wniosków ,że pojawiają się z reguły kilka do kilkunastu dni przed okresem może u Ciebie też to ma związek ze zmianami hormonalnymi w trakcie cyklu?

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:50:12

Cytat
gianina76
Ja zaobserwowałam u siebie też takie nocne poty po jakimś czasie doszłam do wniosków ,że pojawiają się z reguły kilka do kilkunastu dni przed okresem może u Ciebie też to ma związek ze zmianami hormonalnymi w trakcie cyklu?

wlasnie nigdy tak nie mialam, okres mam dostac teraz na dniach, ale nie, nigdy wczesniej sie tak nie dzialo

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:52:18

ja tak mam na krótko przed grypa albo własnie w trakcie. radzę wybrać sie do lekarza

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:54:27

Jeśli okres masz mieć na dniach to na pewno z tego powodu masz takie wachania temperatury. To, że nigdy wcześniej sie tak nie działo nic nie znaczy, raz może tak być , a w nastepnym miesiącu żadnych oznak nie odczujesz. Hormony i tyle :)

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:56:03

Cytat
jatoona19
Jeśli okres masz mieć na dniach to na pewno z tego powodu masz takie wachania temperatury. To, że nigdy wcześniej sie tak nie działo nic nie znaczy, raz może tak być , a w nastepnym miesiącu żadnych oznak nie odczujesz. Hormony i tyle :)

wlasnie co dziwne, temperature mam 36.6 ;) od kilku dni

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:56:12

moze zbliza sie przeziebienie...;/

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 08:56:25

ja sie ogólnie moim zdaniem za dużo pocę :D

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 10:07:17

Cytat
goska2626
Cytat
jatoona19
Jeśli okres masz mieć na dniach to na pewno z tego powodu masz takie wachania temperatury. To, że nigdy wcześniej sie tak nie działo nic nie znaczy, raz może tak być , a w nastepnym miesiącu żadnych oznak nie odczujesz. Hormony i tyle :)

wlasnie co dziwne, temperature mam 36.6 ;) od kilku dni


Hormony tak działają, że nie będziesz miała gorączki. Będziesz jedynie czuła jakby wewnątrz ciała zimno lub ciepło.
Ja ostatnio biorę antykoncepcję, aby ruszyć do pracy moje nieszczesne hormony i właśnie tak mam :/

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 10:10:42

Menopauza i nie zależnie czy masz 20 czy 50 lat.

nadmierne pocenie sie w nocy:/

22 paź 2012 - 20:49:55

Cytat
ametystt
Menopauza i nie zależnie czy masz 20 czy 50 lat.

tak, to na pewno, wiekszej glupoty dawno nie czytalam...;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy a otyłość...