Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

52 minut temu

sprawdzony stomatolog

56 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:33:28

hej:) dzis bylam u okulisty i przepisano mi okulary, aktualnie nie pracuje tylko studiuje i kolezanka mi powiedziala że mozna sie starać o dofinansowanie , ale tak naprawdę nie jest pewna... Może któraś z was dostała pieniadze na okulary?

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:35:43

niestety nie pomogę

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:36:05

nie mam pojęcia ale też chętnie się dowiem więc podbijam ;)

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:36:36

ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:37:04

Możesz dostać. Z PEFRONU. A jak u Ciebie w mieście działają Joanici to od nich też dostaniesz,ale okulary za darmo :)

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:38:02

Cytat
Miika
ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

co? porażka. Kurcze ja nie moge soczewek nosić bo mam wadę tylko w jednym oku, astygmatyzm.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:39:39

Inaczej jakbyś miala np rente to w tedy dofinansowanie wynosi 70% ,ale to jest jeżeli pracujesz obojętnie gdzie,tylko żeby mieć na papier.
Może w Twoim przypadku dofinansowanie by było też większe niż 10zl tak jak dziewczyna wspomniala,zalezy za ile okulary zakupiłaś,ale byś musiala w google wpisac i wyczytac jak to zrobic bo nie mam pojecia.
Moja teściowa np do pracy zanosila rachunek za okulary i dostala 70% za nie i tak samo z tabletkami,dostaje rownież na nie 50-70%.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:40:57

nie wiem

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:41:52

Cytat
czarna1609
Inaczej jakbyś miala np rente to w tedy dofinansowanie wynosi 70% ,ale to jest jeżeli pracujesz obojętnie gdzie,tylko żeby mieć na papier.
Może w Twoim przypadku dofinansowanie by było też większe niż 10zl tak jak dziewczyna wspomniala,zalezy za ile okulary zakupiłaś,ale byś musiala w google wpisac i wyczytac jak to zrobic bo nie mam pojecia.
Moja teściowa np do pracy zanosila rachunek za okulary i dostala 70% za nie i tak samo z tabletkami,dostaje rownież na nie 50-70%.

wiem w pracy to i moja mama dostaje dofinansowanie , jeżeli się pracuje przy komputerze.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:42:36

Cytat
karolinka1108
Cytat
Miika
ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

co? porażka. Kurcze ja nie moge soczewek nosić bo mam wadę tylko w jednym oku, astygmatyzm.

na astygmatyzm też są soczewki, tylko troszkę droższe:) okulary dla astygmatyków też nie są tanie z tego co wiem, szkła to koszt ok. 400zł, więc możliwe, że na taką kwotę dostałabyś dofinansowania te 50zł, a to zawsze coś:)

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:43:01

A moja teściowa nie pracuje przy komputerze tylko sprząta.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:43:18

Jak masz grupe o niepełnosprawnośc to z pefronu dostaniesz dofinansowanie. Zalezy ile kosztuja okulary i jaki to stopień.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:44:06

Cytat
Miika
Cytat
karolinka1108
Cytat
Miika
ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

co? porażka. Kurcze ja nie moge soczewek nosić bo mam wadę tylko w jednym oku, astygmatyzm.

na astygmatyzm też są soczewki, tylko troszkę droższe:) okulary dla astygmatyków też nie są tanie z tego co wiem, szkła to koszt ok. 400zł, więc możliwe, że na taką kwotę dostałabyś dofinansowania te 50zł, a to zawsze coś:)

ja wiem , ale ja mam to w jednym oku i musiałabym chodzić z jedną... Okulistka powiedziała, że tego nie popiera , bo z czasem bedzie gorzej i jednak powinnam mieć okulary

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:44:37

kiedyś z mopsu można było dostać dofinansowanie o ile korzystasz z mopsu lub korzystałaś.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:44:57

Cytat
czarna1609
A moja teściowa nie pracuje przy komputerze tylko sprząta.

bo pobiera rentę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziekuje...