Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

39 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:33:28

hej:) dzis bylam u okulisty i przepisano mi okulary, aktualnie nie pracuje tylko studiuje i kolezanka mi powiedziala że mozna sie starać o dofinansowanie , ale tak naprawdę nie jest pewna... Może któraś z was dostała pieniadze na okulary?

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:35:43

niestety nie pomogę

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:36:05

nie mam pojęcia ale też chętnie się dowiem więc podbijam ;)

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:36:36

ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:37:04

Możesz dostać. Z PEFRONU. A jak u Ciebie w mieście działają Joanici to od nich też dostaniesz,ale okulary za darmo :)

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:38:02

Cytat
Miika
ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

co? porażka. Kurcze ja nie moge soczewek nosić bo mam wadę tylko w jednym oku, astygmatyzm.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:39:39

Inaczej jakbyś miala np rente to w tedy dofinansowanie wynosi 70% ,ale to jest jeżeli pracujesz obojętnie gdzie,tylko żeby mieć na papier.
Może w Twoim przypadku dofinansowanie by było też większe niż 10zl tak jak dziewczyna wspomniala,zalezy za ile okulary zakupiłaś,ale byś musiala w google wpisac i wyczytac jak to zrobic bo nie mam pojecia.
Moja teściowa np do pracy zanosila rachunek za okulary i dostala 70% za nie i tak samo z tabletkami,dostaje rownież na nie 50-70%.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:40:57

nie wiem

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:41:52

Cytat
czarna1609
Inaczej jakbyś miala np rente to w tedy dofinansowanie wynosi 70% ,ale to jest jeżeli pracujesz obojętnie gdzie,tylko żeby mieć na papier.
Może w Twoim przypadku dofinansowanie by było też większe niż 10zl tak jak dziewczyna wspomniala,zalezy za ile okulary zakupiłaś,ale byś musiala w google wpisac i wyczytac jak to zrobic bo nie mam pojecia.
Moja teściowa np do pracy zanosila rachunek za okulary i dostala 70% za nie i tak samo z tabletkami,dostaje rownież na nie 50-70%.

wiem w pracy to i moja mama dostaje dofinansowanie , jeżeli się pracuje przy komputerze.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:42:36

Cytat
karolinka1108
Cytat
Miika
ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

co? porażka. Kurcze ja nie moge soczewek nosić bo mam wadę tylko w jednym oku, astygmatyzm.

na astygmatyzm też są soczewki, tylko troszkę droższe:) okulary dla astygmatyków też nie są tanie z tego co wiem, szkła to koszt ok. 400zł, więc możliwe, że na taką kwotę dostałabyś dofinansowania te 50zł, a to zawsze coś:)

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:43:01

A moja teściowa nie pracuje przy komputerze tylko sprząta.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:43:18

Jak masz grupe o niepełnosprawnośc to z pefronu dostaniesz dofinansowanie. Zalezy ile kosztuja okulary i jaki to stopień.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:44:06

Cytat
Miika
Cytat
karolinka1108
Cytat
Miika
ja noszę soczewki, ale kupiłam sobie właśnie okulary "po domu". z tego co słyszałam to takie dofinansowanie wynosi ok. 10zł, więc nie ma co sobie głowy zawracać

co? porażka. Kurcze ja nie moge soczewek nosić bo mam wadę tylko w jednym oku, astygmatyzm.

na astygmatyzm też są soczewki, tylko troszkę droższe:) okulary dla astygmatyków też nie są tanie z tego co wiem, szkła to koszt ok. 400zł, więc możliwe, że na taką kwotę dostałabyś dofinansowania te 50zł, a to zawsze coś:)

ja wiem , ale ja mam to w jednym oku i musiałabym chodzić z jedną... Okulistka powiedziała, że tego nie popiera , bo z czasem bedzie gorzej i jednak powinnam mieć okulary

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:44:37

kiedyś z mopsu można było dostać dofinansowanie o ile korzystasz z mopsu lub korzystałaś.

Dofinansowanie na okulary

11 paź 2012 - 22:44:57

Cytat
czarna1609
A moja teściowa nie pracuje przy komputerze tylko sprząta.

bo pobiera rentę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziekuje...