Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

aparat ortodontyczny - grupon

05 paź 2012 - 17:26:13

czy warto założyć aparat za pośrednictwem grupon.pl ?? Co o tym myslicie ? Cena kusi ...

aparat ortodontyczny - grupon

05 paź 2012 - 17:35:13

zależy gdzie, za ile,hmm ale ja bym się chyba nie odwazyła, chociaż na swój wydałam razem 4 tys. plus wizyty. może warto;)

aparat ortodontyczny - grupon

05 paź 2012 - 17:42:49

899 zł za aparat kosmetyczny 799 zł za aparat metalowy, Supernova Clinic białystok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-05 17:43 przez paulinkaa274.

aparat ortodontyczny - grupon

05 paź 2012 - 17:43:17

Poczytaj najpierw o ortodontce, jaką ma opinie. jeżeli spoko, ludzie są zadowoleni to myślę,że możesz smiało skorzystać z takiej oferty, bo są to bardzo drobie koszty. Z ciekawości mogę zapytać jaka jest zniżka?:)

aparat ortodontyczny - grupon

05 paź 2012 - 17:47:06

w internecie nie ma za bardzo o nich opinii ;/ może ktoś zna te miejsce ??

aparat ortodontyczny - grupon

05 paź 2012 - 17:47:14

ja bym się bała..
jak czytam jakie ludzie mają problemy jak wykupują prawo jazdy z grupona, to z zębami bym nie ryzykowała;]

bo pewnie do pasujących Ci terminów będziesz w ostatniej kolejności (a jak ten Grupon wykupi duzo ludzi, to jeszcze dojdą kolejki o jakiekolwiek terminy)

aparat ortodontyczny - grupon

07 paź 2012 - 22:47:08

W lipcu też była oferta na aparat ale w Poznaniu ,że taka oferta dobra cena i wgl a okazało się że to taki tani jest tylko jeden łuk , a zazwyczaj przecież zakłada się obydwa , bo zgryz się zmienia . Więc wyszło ,że ten z zniżką 1000 a ten drugi co już po normalnej cenie to 3000.. do tego niby pisali ,że darmowe wizyty a po telefonie okazało się,że pierwsza wizyta darmowa..

aparat ortodontyczny - grupon

07 paź 2012 - 23:11:08

już mi się to raczej odwidziało... ogólnie na necie nie ma wgl informacji o tym salonie. Chyba lepiej będzie dozbierać kaski hehe ;) lepsze to niż miec później 800 zł w plecy ;]

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

aparat ortodontyczny - grupon

07 paź 2012 - 23:14:59

ja bym nie rozykowala takiego przedsiewziecia na grouponie. Wiele firm, gabinetow i salonow na grouponie jest zakladanych na chwile, dla szybkiego zysku. Czesto zatrudniaja ludzi, ktorzy nie maja kompletnie doswiadczenia w tym co robia. Wydajesz mase pieniedzy na cos, co moze kompletnie nie zdac egzaminu a przyplacasz tylko zdrowiem i wygladem. Dlatego ja odradzam, ale zrobisz co bedziesz uwazala za sluszne.

aparat ortodontyczny - grupon

07 paź 2012 - 23:18:51

również odradzam, choc nie raz sie trafia dobra inwestycja na grp :p

aparat ortodontyczny - grupon

28 lis 2012 - 20:04:05

Byłam pacjentką w tym gabinecie stanowczo odradzam zakładanie tam aparatu ortodontycznego,ortodontka nie posiada specjalizacji wiec wcale nie jest ortodontą,po trzech latach noszenia aparatu nie mam nawet w połowie wymarzonego efektu mało tego po zdjeciu aparatu została mi ogromna szczelina miedzy zębami.

aparat ortodontyczny - grupon

28 lis 2012 - 20:13:07

Cytat
ona123456
Byłam pacjentką w tym gabinecie stanowczo odradzam zakładanie tam aparatu ortodontycznego,ortodontka nie posiada specjalizacji wiec wcale nie jest ortodontą,po trzech latach noszenia aparatu nie mam nawet w połowie wymarzonego efektu mało tego po zdjeciu aparatu została mi ogromna szczelina miedzy zębami.


dzięki za informacje, na szczęście powstrzymałam się od skorzystania z tej oferty :)

aparat ortodontyczny - grupon

21 lut 2013 - 22:35:38

Założyłam aparat kilka miesięcy temu i jestem zadowolona. Cena jak za takie warunki w jakich odbywają się wizyty oraz sama jakość aparatu są super. Skusiła mnie cena ale nie żałuję. Pani ortodontka z tego co zauważyłam ma dużo pacjentów. Jakiś czas temu się dowiedziałam, że moja koleżanka tam się leczyła i ma teraz piękne równe ząbki. Mam przezroczyste zamki, aparat w niczym mi nie przeszkadza, szybko się przyzwyczaiłam do niego.

aparat ortodontyczny - grupon

14 kwi 2013 - 17:50:30

Supernovę Clinic zdecydowanie odradzam! Wykupiłam tam niestety grupon na łuk aparatu stałego. "Konsultacja" z Panią Urszulą trwała góra parę minut. Zajmowały się mną jakieś młode dziewczyny, chyba praktykantki albo stażystki, bardzo chaotyczne ale czego oczekiwać od osób które się uczą (szkoda tylko że na mnie). Podczas konsultacji ortodontka wmawiała mi że ABSOLUTNIE NIEZBĘDNE są 2 łuki aparatu w moim przypadku w co nie chciało mi się wierzyć, bo nie mam aż takiego problemu ze zgryzem czy z zębami a leczenie ma trwać jakieś 2 lata. Poszłam na konsultacje do dwóch innych (niezależnych!) ortodontów i obaj stwierdzili, że wymagam tylko kosmetycznej poprawki, dwa łuki to kpina, bo wszystko da się załatwić 1 a czas leczenia to 1 rok. Supernovę odradzam, 800 zł w plecy, trochę bolało ale wolę mieć do tyłu osiem stów niż kilka tysięcy włożonych w bezsensowne "leczenie" Pani Urszuli. Aż się zagotowałam jak sobie przypomniałam całą sytuację..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-14 17:51 przez moj_login.

aparat ortodontyczny - grupon

14 kwi 2013 - 18:58:47

Cytat
moj_login
Supernovę Clinic zdecydowanie odradzam! Wykupiłam tam niestety grupon na łuk aparatu stałego. "Konsultacja" z Panią Urszulą trwała góra parę minut. Zajmowały się mną jakieś młode dziewczyny, chyba praktykantki albo stażystki, bardzo chaotyczne ale czego oczekiwać od osób które się uczą (szkoda tylko że na mnie). Podczas konsultacji ortodontka wmawiała mi że ABSOLUTNIE NIEZBĘDNE są 2 łuki aparatu w moim przypadku w co nie chciało mi się wierzyć, bo nie mam aż takiego problemu ze zgryzem czy z zębami a leczenie ma trwać jakieś 2 lata. Poszłam na konsultacje do dwóch innych (niezależnych!) ortodontów i obaj stwierdzili, że wymagam tylko kosmetycznej poprawki, dwa łuki to kpina, bo wszystko da się załatwić 1 a czas leczenia to 1 rok. Supernovę odradzam, 800 zł w plecy, trochę bolało ale wolę mieć do tyłu osiem stów niż kilka tysięcy włożonych w bezsensowne "leczenie" Pani Urszuli. Aż się zagotowałam jak sobie przypomniałam całą sytuację..


Omg bardzo współczuje ;/ ale masz racje lepiej mieć 800 zł w plecy niż ładować dalej tam hajs... dobrze, że skonsultowałaś się z innymi specjalistami :) może ktoś polecić dobry gabinet ortodontyczny w Białymstoku ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kamienie.