Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ortopeda NFZ Wrocław

25 wrz 2012 - 13:27:00

cześć dziewczyny.
z racji tego, że jestem nowa we Wrocławiu potrzebuję waszej rady ^^ mianowicie chodzi mi o namiary na ortopedę mającego umowę z nfz. jak na razie moje poszukiwania to jedno wielkie niepowodzenie bo wszędzie gdzie dzwonię nie ma umowy z nfz chociaż na ich stronie jest napisane coś zupełnie innego ;] skierowanie mam ale nikogo to nie interesi bo nie ma umowy z funduszem i radź sobie kobieto sama..

tak więc macie może jakieś namiary? ;)

Ortopeda NFZ Wrocław

25 wrz 2012 - 13:32:33

A nie możesz wpisać w gogle? Powinno się pokazać przecież...

Ortopeda NFZ Wrocław

25 wrz 2012 - 13:38:31

tyle już sama zrobiłam. ale wszystkie jakie znalazłam okazały się prywatne.

Ortopeda NFZ Wrocław

25 wrz 2012 - 13:52:46

No chyba, że tak :-) chyba nie ma nikogo kto Ci pomoże, musisz sobie sama radzić ;';)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 14:02 przez robaaczek.

Ortopeda NFZ Wrocław

25 wrz 2012 - 13:56:07

ja mieszkam ok 17 km od wro w Oławie
lecze się u genialnego ortopedy z dużą renomą.Nazywa się DR BORYK-polecam!

Ortopeda NFZ Wrocław

25 wrz 2012 - 14:04:21

znalazłam coś na Dobrzyńskiej ale dzwonić będę dopiero jutro bo rejestracja tylko do 13:00. mam nadzieję, że tym razem trafiłam na to czego chcę.

nineczka a czy on przyjmuje na NFZ?

Ortopeda NFZ Wrocław

08 paź 2012 - 09:28:45

tak przyjmuje.przepraszam ze tak pózno odpisuje :)

Ortopeda NFZ Wrocław

20 sty 2013 - 00:14:43

Cytat
fikcyjnaa
cześć dziewczyny.
z racji tego, że jestem nowa we Wrocławiu potrzebuję waszej rady ^^ mianowicie chodzi mi o namiary na ortopedę mającego umowę z nfz. jak na razie moje poszukiwania to jedno wielkie niepowodzenie bo wszędzie gdzie dzwonię nie ma umowy z nfz chociaż na ich stronie jest napisane coś zupełnie innego ;] skierowanie mam ale nikogo to nie interesi bo nie ma umowy z funduszem i radź sobie kobieto sama..

tak więc macie może jakieś namiary? ;)

hej
a powiedz nie myslalas, zeby spróbowac uderzyć po diagnoze nawet prywatnie ale do specjalisty - w sumie diagnoza jest najwazniejsza, jak juz sie stwierdzi o co chodzi zawsze jest łatwiej + od razu jest sprzet do badan pod reka. No bo ja mogę Ci polecić właśnie takiego lekarza dr. Malcewicz, jest swietny ale chyba przyjmuje tylko prywatnie :(

Ortopeda NFZ Wrocław

20 sty 2013 - 00:44:15

Ja muszę jechać do specjalistów do trzebnicy, bo z moim kręgosłupem coraz gorzej. Brakuje mi odwagi żeby się zarejestrować, bo wiem co mnie czeka. Nie wiem czy maja porozumienie z nfz ale wiem, że są najlepsi i polecam, z pełną odpowiedzialnością . Dr Krzysztof Kołtowski jest moim lekarzem od jakiś 17 lat. Wiem,że ma gabinet też we Wrocławiu ale na bank prywatnie przyjmuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trądzik, DUAC I AKNEMYCIN PLUS