Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 12:57:53

Od kilku lat regularnie muszę wybielać martwą jedynkę z uwagi na to , że z biegiem czasu robi się ona ciemniejsza od pozostałych zębów. Wybrałam dobrą klinike stomatologiczną żeby nie martwić się oto, że coś może pójść nie tak. I teraz spotkała mnie niemiła niespodzianka. Po 4 dniach od 1 wizyty wypadło mi wypełnienie od tego zęba , jutro mam kolejną wizytę i zastanawiam się czy powinnam dać do zrozumienia Pani doktr, że za jutrzejszą wizytę powinnam zapłacić mniej ? Takie wizyty sporo mnie kosztują, a przez brak wypełnienia musiałam bardzo uważać na tą jedynkę , bo była ona wręcz przezroczysta i w przypadku jedzenia np owoców mogłam ją złamać. Co radzicie drogie koleżanki ?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:00:33

powinnas nic nie zapłacic według mnie, porozmawiaj z Panią doktor

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:00:35

jeśli to z jej winy to powinnaś to zareklamować;)

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:01:06

ja złożyłabym reklamację, masz ubytek, którego być nie powinno i w ogóle powinnaś nie płacić za poprawki, ewentualnie dużo mniej.

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:02:18

jest cos takiego jak reklamacja

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:05:25

macie racje złoże reklamację, dziękuje dziewczyny

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:05:48

no to serio super klinika.mój dentysta zawsze jak pójdzie coś nie tak nie bierze kasy.poprawia tak długo aż sama będę zadowolona

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:07:52

No ja wiem,że robienie zębów jest strasznie drogie.Moja matka właśnie chodzi też do dentysty aby mieć ładniejsze zęby,no i ten jej dentysta wcale taki dobry nie jest,bo stale coś się dzieje :/ a tyle kasy wydaje.Dziwię się jej,że płaci na moje powinna się kłócić.I poprawki mieć robione za darmo.Ale ona nie chce mnie słychać,więc na moje powinnaś jej zwrócić uwagę.Małe pieniądze to nie są.

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:09:26

Złóż reklamacje przecież to nie Twoja wina.

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:09:45

O jaaa, wyglada na to, że czeka mnie podobna sytuacja. Miałaś tą jedynke robiona kanałowo?

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:11:30

Ja bym się domagała zniżki Też miałam kiedyś przeboje z dentystą i teraz już wiem że trzeba się wykłócić o swoje w końcu dentysta mało nie kosztuje .

zweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:12:32

Powinni Ci zrobić za darmo :) Ja też miałam taką sytuacje że dzień po wizycie wypadło mi całe wypełnienie , poszłam do dentystki i za drugą wizytę nie zapłaciłam nic ;)

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:14:55

ja bym nic nie zapłaciła, to normalna reklamacja, powodzenia;)

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:24:02

Cytat
maadziaa1991
ja złożyłabym reklamację, masz ubytek, którego być nie powinno i w ogóle powinnaś nie płacić za poprawki, ewentualnie dużo mniej.

jestem zła !!!! dentysta

25 wrz 2012 - 13:27:11

Powinnaś była wrócić do tej kliniki OD RAZU po tym jak wypełnienie wypadło i wtedy składać reklamację, aby założyli je spowrotem za darmo, a nie czekać od kolejnej wizyty :/

Też miałam wybielany martwy ząb, ale nie miałam z tym takich przygód. Tymczasowe wypełnienie trzymało się równie dobrze jak zwykła plomba.
Poza tym płaciłam raz za cały zabieg, który był rozłożony na trzy wizyty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ortopeda NFZ Wrocław