Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 22:48:27

HEj chodze na depilacje laserową.
Narazie jestem po 3 zabiegach

powiedzcie mi czy to normalna reakcja skory? powiem tylko ze bolało jak diabli :)

jak wasza skora reagowala?

nizej są gorsze rany niz wyzej, bo pod pępkiem goliłam i im włos ciemniejszy tym bardzije laser łapal ;]



EDIT zły/i]

Cytat
loreczka
powiem Ci, że taka reakcjanie powinna wystąpić, został użyty laser o zbyt dużej wiązce światła. Robię sobie też zabiegi laserowe ale przez 4 lata jeszcze nic takiego mi się nie zrobiło... złóż reklamacje a otrzymasz gratis zabieg, muszą Ci to zrekompensować, jeśli jest to dobry salon. Może być to reakcja alergiczna, może powinnaś mieć robiony zabieg z jakimś żelem?

kurcze no nie wiem ja taki brzuch mialam odrazu po zabiegu, wiec ona to widziala i mowila ze to normalne. ale fakt moze za wysoki poziom byl, bo mnie naprawde bolało, ale mowila ze jak bedzie duzo obnizac to moze nie byc efektow.

ogolnie nie chce sie z nią klocic, bo to jedyny salon u mnie w miescie juz kilka lat jest i jakichs negatywnych opini nie ma.. a Pani jest bardzo miła :)

wczoraj tylko jej sie przycisk zaciął i na spodniach laser wylądowal i mi zrobil sie taki maly kwadracik bialy, pistolet zeżarł z moich spodni kolor :P ale dała mi upust w ramach przeprosin




wczoraj to wygladalo tak


a dzis wyglada tak


te ciemne kropeczki to strupki

własnie troche te ranki mnie przerazaja i to ze blizny moga po nich zostac...ale te najgorsze ranki są tam gdzie wlos byl bardzo gruby ( naprawde dziewczyny mialam bardzo grube wloski, moze to jednak normalna reakcja?)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-04 20:53 przez berebere.

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 22:50:18

brak zdjęć...

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 22:51:26

Depilacja laserowa na brzuchu?
Nie znam się na tym, ale nie wygląda to dobrze.

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 22:51:47

nie wiem czy to normalne ale za fajnie nie wygląda :/

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 22:52:42

brak foto

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 22:53:18

Cytat
sensejszyn
Depilacja laserowa na brzuchu?
Nie znam się na tym, ale nie wygląda to dobrze.

no wyobraz sobie ze niektore kobiety maja za duzo meskiego hormonu.. depiluje tez plecy, zostaly na przyszlosc jeszcze bikini, rece i nogi :D ale to chyba bym musiala w totka wygrac :)

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 22:58:32

a kiedy robiłaś?
może to podrażnienia, tak jak po depilacji :)

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 23:01:07

Cytat
izabel-bel
a kiedy robiłaś?
może to podrażnienia, tak jak po depilacji :)

dzis :P

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 23:09:15

Z tego co wiem to blizny i poparzenia zostają wtedy gdy jest źle przeprowadzona depilacja. Pytałam się mojej kosmetyczki bo poprawia dziewczyne której zostały blizny, a sama chciałam skorzystać z tej metody depilacji.

poparzenie laser ? zdjecia

03 wrz 2012 - 23:09:33

Współczuję takiej burzy hormonów.
Nie wygląda to ciekawie, powinnaś pójść w to miejsce, gdzie robiono Ci zabieg i pokazać podrażnienia.
Jeśli powiedzą, że to normalna reakcja, a będzie jeszcze się utrzymywać, radzę iść wtedy do dermatologa i jeśli stwierdzi poparzenie, to wystąpić o odszkodowanie. Ze skórą, laserem i poparzeniem nie ma żartów......

poparzenie laser ? zdjecia

04 wrz 2012 - 06:12:36

Cytat
szynszylkaa
Z tego co wiem to blizny i poparzenia zostają wtedy gdy jest źle przeprowadzona depilacja. Pytałam się mojej kosmetyczki bo poprawia dziewczyne której zostały blizny, a sama chciałam skorzystać z tej metody depilacji.

o kurcze no nie wiem, ona powiedziala ze to normalna reakcja, kurcze to salon juz ma kilka lat i jest znany nic zlego w internecie tez na jego temat nie znalazlam.

poparzenie laser ? zdjecia

04 wrz 2012 - 06:45:11

Cytat
magodzianka
Jeśli będzie jeszcze się utrzymywać, radzę iść wtedy do dermatologa i jeśli stwierdzi poparzenie, to wystąpić o odszkodowanie. Ze skórą, laserem i poparzeniem nie ma żartów......

zgadzam się :)

poparzenie laser ? zdjecia

04 wrz 2012 - 07:41:35

Miałam robioną i nigdy nie było takich cudów jak u Ciebie. Jest to ewidentnie zle zrobione. Idz do dermatologa i wyjasnij sprawe. Broń boże drugi raz na laser bo do katastrofy może dojsc.

poparzenie laser ? zdjecia

04 wrz 2012 - 07:55:36

Ustawiła CI poprostu za mocną dawke. Jeżeli się nie poprawi to dermatolog...

poparzenie laser ? zdjecia

04 wrz 2012 - 08:16:10

Z czymś takim byłabym u lekarza a nie na forum. Nawet możesz iść do lekarza rodzinnego, to nie jest normalna reakcja po depilacji laserem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wydzielina ropna z gardła