Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z nogami...

13 sie 2012 - 12:41:52

Witam dziewczyny,
od ok dwóch tygodni strasznie bolą mnie łydki, nogi są ciężki i jakby zmęczone, nie mogę długo chodzić, ból towarzyszy także w nocy (praktycznie 24h ) wczoraj doszedł do tego ból kolan na udaj pojawiły się malutkie fioletowe pajączki... trochę mnie to martwi dodam, że od ponad 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne - czy mogą mieć ona jakiś wpływ na opisane objawy ?? mam 21 lat, pracę siedzącą... Czy któraś z was miała coś podobnego?
pozdrawiam

problem z nogami...

13 sie 2012 - 12:44:13

oj to może być jakieś zapalenie radzę udać się do lekarza. Po co się męczyć??

problem z nogami...

13 sie 2012 - 12:46:21

no właśnie wybieram się dzisiaj do lekarza rodzinnego... może wyśle mnie na jakieś badania...

problem z nogami...

13 sie 2012 - 12:46:36

może żylaki? słyszałam, ze czesto pojawiają sie przy zakładaniu "nogi na nogę" a ze masz prace siedzącą to może dlatego?

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

problem z nogami...

13 sie 2012 - 12:50:49

a nie zmieniłaś, bądź nie zaczęłaś brać tabletek anty? bo one tez mają wpływ na to..
nie odczuwasz problemów z kręgosłupem, jakichś bóli, on też może mieć wpływ na ból nóg
tak jak reszta, radzę zasięgnać opinii lekarza

zrób sobie usg, badanie krążenia, może gdzieś tu jest problem

problem z nogami...

13 sie 2012 - 12:53:48

zażywam tabletki anty od ponad 2 lat... pójdę po pracy może dostanę skierowanie na jakieś szczegółowe badania... moja mama mów,że to może być coś z krążeniem bo mam bardzo zimne stopy wręcz lodowate

problem z nogami...

13 sie 2012 - 12:57:18

Miałam podobnie tylko,że ja w pracy sporo czasu spędzałam w samochodzie.W trakcie jazdy i potem strasznie mnie bolały łydki. Poszłam do lekarza i kazał brać magnez. Pomogło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-13 12:58 przez alpina.

problem z nogami...

13 sie 2012 - 13:05:39

oby to tylko niedobór magnezu :))
dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jelitówka ? Boli :( pomocy