Obecnie rozmawiamy o:

Zarabiam na showupie

gorący temat

Ankieta

5 minut temu

słodki dylemat

12 minut temu

jak szukać pracy?

17 minut temu

tabletki odchudzające

39 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie. Od jakiegoś czas mam problem z włosami. Nie maluję ich od 3 lat, nie suszę od 5 miesięcy, nie stylizuję a wypadają jak szalone:/ Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić bo już się trochę przerzadziły z natury mam cienkie włosy ale patrząc na zdjęcia sprzed 4lat to były gęsciejsze niż teraz. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam tabletki Revalid miały bardzo dobrą opinie więc postanowiłam kupić, właśnie kończę drugie opakowanie i widzę dużo nowych włosków ale wypadanie muszę przyznać zmalało lecz nie ustało:( czy używał ktoś te tabletki? czy po 3 miesiącach stosowania zahamowały u kogoś całkowicie wypadanie włosów??? Czytałam również dobre opinie na temat odżywki JOANNA CZARNA RZEPA KURACJA WZMACNIAJĄCA DO WŁOSÓW stosowałyście może takową? hamuję wypadanie? a może znacie jakieś inne cuda na ten problem???

podejrzewamm, że nie da się całkowicie zahamować wypadania włosów. Naturalne, że ich żywot kiedyś sie kończy i po prostu wypadają.

wszystkim wypadają włosy...
normalnie powinno to byc okolo 100-150 włosów, jeśli jest ich wiecej musi być jakaś przyczyna.. być może stres? albo zła dieta? ja miałam duży problem z włosami, zjadłam dwa opakowania merz special i po 3-4 miesiącach po skończeniu kuracji zauważyłam ze przestaly wypadac i zrobilo sie ich owiele wiecej, farbuje sie na jasny blond, a mimo to mam bardzo duzo wlosow, takze polecam ten specyfik;)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Przymusowe szczepienia w Polsce?