Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Przeziębienie-domowe sposoby.

02 lis 2013 - 20:15:10

Polecam zajrzeć do mnie. Napisałam o wszelkich sposobach na takie dolegliwości.
Pozdrawiam,
Złote Myśli Zochy.

Przeziębienie-domowe sposoby.

11 lis 2013 - 15:31:34

wymocz stopy w misce z bardzo gorącą wodą, herbata z miodem cytryną imbirem i sokiem z malin. Mleko z miodem, może być czosnek- ale bym nie ryzykowała jak idziesz do pracy.

Przeziębienie-domowe sposoby.

13 lis 2013 - 13:20:01

Witam.Jak byłam mała moja babcia podawała mi nastepującą miksturę.kogel-mogel z sokiem z cytryny i 2 płaskie łyżeczki czystego spirytusu.Po wypiciu pod kołdrę i do łóżeczka.

Przeziębienie-domowe sposoby.

13 lis 2013 - 22:04:59

mi zawsze czosnek pomaga, zjedzony na surowo, tylko brzuch mnie po tym boli 2 dni no i ten zapach - ble

Przeziębienie-domowe sposoby.

13 lis 2013 - 23:22:17

Ktoś wcześniej pisał o grzanym piwie. Na mnie zawsze działa, gdy na samym początku przeziębienia, tuż przed pójściem spać wypiję dużą szklankę gorącego grzańca z piwa.

Składniki, oprócz piwa (zwykle pół puszki dla jednej osoby) to: duża łyżka miodu, goździki (ile się sypnie, co najmniej kilka), sok z połowy cytryny, łyżeczka cynamonu. Całość doprowadzić do zagotowania.

Wypić i hop pod kołdrę się wypocić. Niezwykle skuteczne, jeśli zadziałamy od razu, gdy poczujemy, że przeziębienie atakuje.

Przeziębienie-domowe sposoby.

21 gru 2013 - 18:49:30

Polecam
1. pokroic cytrynę na kawałeczki i jeść lekko posypaną cukrem lub z naturalnym miodem.
2. sok z porzeczki, mocna esencja. Tylko nie ze sklepu, a najlepiej z własnego sadu.
3. cebula i czosnek na kanapkę.
4. Zjedz rosół (warto wdychać też gorące opary rosołu, są uzdrawiające)
5. Pić też trzeba wodę mineralną, najlepiej 2 litry na dzień.
6. Często wydmuchiwać nos i lekko odkażać wodą utlenioną, później można wodą morską...
7. Leżeć i spać tydzień, wygrzewać się.

Tak leczyłam silne przeziębienie przez tydzień i minęło...
Pozdrawiam:)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Przeziębienie-domowe sposoby.

29 sty 2014 - 13:36:37

Na przeziębienie musująca polopiryna i łózko i woda z cytryną i miodem.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Przeziębienie-domowe sposoby.

21 lut 2014 - 19:26:23

ja niedawno przerzuciłam się na domowe i natualne metody i u nas to działa tak: sok z pędów sosny działa jak flegamina więc wykrztuśnie, sok z brzozy również na gardło, olejek sosnowy na poduszkę i na piżamkę i wieczorem kaszel z głowy, wiadomo czosnej i dużo owoców. Jak chcesz to tutaj jest trochę fajnych tipów na koklajne pro-zdrowotne: http://zdrowie.ponadczasowe.eu/ piszą własnie że witamina C z soków i koktajli nie tylko owocowych świetnie działa na przeziębienia :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

28 lut 2014 - 21:42:49

czosnek tylko w ciazy jadłam gdy miałam porzadna grype w trosce o dzidziusia ale szybko stawia na nogi, syrop z cebuli na kaszel rewelka amol i inhalacje z wszyskich herbat jakie tylko mam w domu a teraz grypka to leci człowiek po antybiotyk bo czosnek blee;))

Przeziębienie-domowe sposoby.

17 mar 2014 - 16:46:16

mleko z miodem cytryna i czosnkiem oczywiscie wypic gorace :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

21 mar 2014 - 22:49:02

ząbek czosnku jedz codziennie ;d śmierdzi ale pomaga ;d

Przeziębienie-domowe sposoby.

24 mar 2014 - 21:40:58

Super sprawa na problemy z katarem i zatokami: inhalacje z septosanu (mieszanka ziół w torebkach jak herbata, do kupienia w każdej aptece)

Przeziębienie-domowe sposoby.

26 mar 2014 - 14:10:57

Ja jak czuję, że coś mnie "bierze" to robię sobie rozgrzewającego grzańca z piwa z miodem i różnymi przyprawami i pakuję się pod podwójną kołdrę ;)

Przeziębienie-domowe sposoby.

29 mar 2014 - 22:22:59

nie czytałam wczeniejszych komentarzy wiec moze powtórze po kimś ale dla mnie jak najlepsza na zwykle przeziębienie jest witamina c pod każdą postacią jeśli czuje nadchodzące przeziębienie od razu łykam z pięc tabletek plus jkaieś soczki z cytryny itd możesz wymoczyć też stopy w gorącej wodzie z solą kosmetyczną dobrze podziała też na skórę stóp :) kiedy już przeziebienie jest zaawansowane czyli totalnie mnie rozłoży pije dużo płynów koniecznie nie wychodze z domu i biore tabletki na przeziebienie polecam tabcin a na uciążliwy katar dobre są aerozole do nosa i tabletki sinulan po dwóch dniach przechodzi :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

05 maj 2014 - 10:26:09

Mi na przeziębienie i inne infekcje wirusowe pomaga Heel Engystol. Szybko rozprawia sie z chorobą, kaszel i katar znika po dwóch dniach. To jedyny lek, który tak szybko potrafi postawić mnie na nogi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

data waznosci lekarstw