Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:16:59

Witajcie.. Jestem przeziębiona, ból głowy, szum w uszach, katar, kaszel-standard.. Normalnie bym się wyleżała i dalej normalnie funkcjonowała jednak muszę iść jutro do pracy na 17.. Byłam dopiero jeden dzień próbny i nie chcę od razu brać wolnego, dlatego muszę szybko stanąć na nogi. Jakie znacie sprawdzone domowe sposoby na przeziębienie? Ja pije ciągle herbatę z cytryną biorę rutinacea i scorbolamid, bo tylko to w domu znalazłam :(.

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:19:16

gripex, bbaaardzo grube ubranie, skarpety itd. sudafed na katar. i kanapki z czosnkiem;) całązimę i wiosnę chorowałam. mipomagają już jedynie antybiotyki

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:19:35

miód z cytryną na kaszel, na chrypkę i drapanie w gardle gorące mleko gotowane z cynamonem i wypić tak ciepłe jak tylko dasz radę, a na katar inhalacje z wodą z solą. dobra jest też nalewka domowej roboty z aroni

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:20:47

czosnek! z miodem :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:20:58

Tran w płynie jest bardzo dobry na przeziębienie. ;-)

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:21:21

nasmaruj się maścią rozgrzewającą, woda z miodem i cytryną, ciepłe skarpetki, gripex hot activ i sztyft do nosa :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:22:12

Wyparz nogi! Woda gorąca, bardzo gorąca w misce, do tego wsypujesz dużo soli- około pół szklanki, trochę mniej, i wkładasz tam nogi- tak- aby się nie poparzyć, ale ma szczypać. Ja tak zawsze robię (O ILE NIE MAM OKRESU), następnego dnia jest lepiej.

Na katar- "parówka" nad miską wrzątku wymieszanego z dużą ilością sody- taki wywar wąchać.

Od razu po takich działaniach, w ciepłe skarpety, gorącej herbaty z miodem i w łóżko!

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 cze 2012 - 21:26:57

Ooo, dziękuję Wam, niestety nie mam innych leków nić to co wymieniłam, już zaczynam zajadać się kanapką z czosnkiem :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

24 sty 2013 - 12:11:26

wyciśnij sok z cytryny - ilość - do kieliszka od wódki -wypij :P ...tydzień i przeziębienie mija...juz w trakcie picia jest efekt :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

26 sty 2013 - 11:32:49

Nie będę odkrywcza- polecam cytrynę, czosnek, miód i ewentualnie cebulę. Czosnek możesz dodać do ciepłego mleka, z doatkiem miodu (nie jest takie złe ;) ), lub zrobić a'la zupę czosnkową.

..no i banał- herbata z miodem.

Poza tym warto kupić w aptece olejek kamforowy, który jest dostępny za grosze, a jest pomocny!

Przeziębienie-domowe sposoby.

26 sty 2013 - 23:53:22

Teraflu, zamiast kropelek do nosa dobrze jest wycisnąć sobie sok z cytryny do nosa - efekt jak krople. Dużo czosnku (wkońcu działa antybakteryjnie, naturalny antybiotyk), mleko z czosnkiem i miodem suoer rozgrzewa dobre na noc, syrop z cebuli na necie jest bardzo dużo przepisów. Oczywiście wypocić się w łóżku.

Przeziębienie-domowe sposoby.

27 sty 2013 - 20:51:36

kogel-mogel na kaszel! poza tym dużo czosnku, czy do rosołu, czy kanapek, jak wolisz ;) i syrop z cebuli :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

28 sty 2013 - 07:53:09

miód z cytrynką,inhalacja majerankowa

Przeziębienie-domowe sposoby.

28 sty 2013 - 21:35:41

Dawka witamin - herbata z cytrynka miodem i sokiem z malin polecam :) mnie ta herbata postawila na nogi a wypijalam z 3-4 takich herbat dziennie :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

28 sty 2013 - 22:17:46

wypij gripex, ubierz ciepłą pidżamkę i przykryj się kołderką po sam nos! pij herbatę z miodem i cytryną, polecam też sok z cebuli - smaczny i skuteczny :) a jeżeli gardełko rozboli to woda z solą. życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mam brzuch jak w ciąży, przytyłam, nie mam okresu :<