Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10
niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

Przeziębienie-domowe sposoby.

20 lis 2016 - 08:35:19

mi pomaga taki "syrop" - gotowane mleko a w garnku z tym mlekiem umieszczone suszone figi - gotowane aż mleko delikatnie zmieni kolor na kremowy. to antyseptyczne i wspomagające mleczko majów, znane od dawien dawna:)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Przeziębienie-domowe sposoby.

28 lis 2016 - 20:43:19

Ostatnio miałam straszny katar. Nie lubię kropelek, ani wody morskiej bo spływa do gardła. Inhalacje dają niewielki efekt. Ale ostatnio pani w aptece dała mi nozitix. To taki spray do nosa. i muszę przyznać dziewczyny, że jest fantastyczny. Nie spływa do gardła i ma naprawdę bezpieczny skład. Wystarczy trzy dni kuracji i jest po katarku. A poza tym mozna stosować go u maluchów od drugiego roku życia. Nie trzeba na siłe zakrapiać dziecku wodą morska tylko mozna szybko psiknąć sprayem. Świetne rozwiązanie.

Przeziębienie-domowe sposoby.

06 gru 2016 - 09:45:53

Fervex albo zwyczajnie herbaty z miodem i imbirem. Na mnie zawsze działa :)

Przeziębienie-domowe sposoby.

14 mar 2017 - 22:05:05

nie wiem czy coś pomogę ale może komuś się przyda od dawna walczę z różnymi przeziębieniami u swojej córeczki która non stop coś łapie po każdej terapii lekami zostawał jej jakby kaszel który zalegał dalej na oskrzelach pewnego dnia spotkałam panią która również walczyła wcześniej aby jej dzieci tak nie chorowały i w końcu poleciła kupić "Olej z Czarnuszki " po kilku dniach podawania tego olejku cud :D córa nawet raz nie zaczęła kaszleć tak więc polecam wam drogie mamy jeśli macie problemy z waszymi pociechami to ten olejek z naturalnych składników podawać na czczo z rana pół łyżeczki skoro działa na dzieci to i na dorosłych również :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Przeziębienie-domowe sposoby.

29 mar 2017 - 11:52:25

U mnie standardowo ibuprofen bo ma działanie także przeciwzapalne + sudafed albo podobny lek. A jak sam ibuprofen nie działa to można szukać leku z paracetamolem.

Przeziębienie-domowe sposoby.

19 maj 2017 - 10:37:54

Herbata z cytryną, świeżym imbirem i miodem. Warunek - cytrynę i miód dodajemy do lekko przestygniętej.

Przeziębienie-domowe sposoby.

19 cze 2017 - 15:25:41

Cytat
villanelle
U mnie standardowo ibuprofen bo ma działanie także przeciwzapalne + sudafed albo podobny lek. A jak sam ibuprofen nie działa to można szukać leku z paracetamolem.

Domowym sposobem jest dla Ciebie faszerowanie się lekami?

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Przeziębienie-domowe sposoby.

15 gru 2017 - 20:26:19

z domowych to imbir, maliny miod i czosnek, ale ja zawsze zasięgam porady lekarza, ostatnio korzystałam z aplikacji <moderacja-reklama> i mialam wizytę domową bo nie dalam rady podnieść się z łóżka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-22 11:24 przez moderator.

Przeziębienie-domowe sposoby.

14 wrz 2022 - 13:04:10

Polecam poczytać o "olejku złodziei" - doskonały skład i pomoc w infekcjach.

Dodatkowo suplementacja witaminą D https://www.stonoga.edu.pl/witamina-d-jak-przyjmowac/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

osteopata