Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:15:44

ja mam podobnie, migrena

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:19:20

Moim zdaniem to migrenowe bóle. ja tez tak mam. nie pomoga ci zadne tabletki chyba ze przerwiesz bol na samym poczatku jak tylko czujesz ze zaczyna cię bolec. Ketonal forte (na recepte) i ibuprom. idź do jakiegos neurologa. zrobia ci badania, bo moga tez byc te bóle np od kręgosłupa. pozdrawiam

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:19:28

ja na szczęscie mam tylko mdłości i światłowstręt

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:29:42

no niestety ale migrena na bank

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:30:53

Też miałam migreny od liceum, teraz(odpukać) na szczęście mi przeszły. Mi pomagał tylko ketonal forte, kładłam się spać na godzinę a jak wstawałam już nie bolało, ważne żeby wziąć coś jak zaczynasz mieć mroczki przed oczami (wtedy jeszcze nie boli ale wiadomo, że będzie). Też wymiotowałam, raz nawet na pogotowiu wylądowałam. U neurologa była, tomografię i rezonans miała - nic nie wykazały. Odkąd przestałam brać tabletki anty (nasiliły u mnie znacznie migreny) nie miałam ani jednego napadu migrenowego, więc warto sobie zbadać poziom prolaktyny i reszty hormonów, a jak bierzesz tabsy to postaraj się odstawić, mi pomogło :)

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:34:36

Też mam straszne bóle głowy, też mieni mi się w oczach, też jest mi nie dobrze ale nie wymiotuję, a lekarze stwierdzili, że to na 100% nie migrena. Więc musisz iśc do lekarza i zrobić badania, bo takie objawy mogą towarzyszyć setkom chorób i dojegliwości.

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:37:58

Jeżeli to migrena to musisz coś z tym szybko zrobić. Nie zwalczane bóle migrenowe wywołują nieodwracalne zniszczenia w mózgu

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:38:17

Cytat
milka128422
Dzięki dziewczyny za rady. Nikomu nie życzę tej migreny jest straszna



Oprócz wypisanych przez ciebie wyżej dolegliwości u mnie dodatkowo występuje światłowstręt, większa wrażliwość na zapachy ( wszystko mi śmierdzi i od razu mam efekt wymiotny), na dzwięki ( najgorzej te wysokie dziecięce wrzaski ( mam dwójkę małych dzieci- i kilka razy do roku przechodzę koszmar);-( Leki nie pomagają- musi ustąpić samoprzynajmniej u mnie.... byłam u neurologa, robiłam prześwietlenia- wszystko niby ok, więc trudno mi doradzić.... jedynie WSPÓŁczuję
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:38:37

Migrena.. Mam to samo,moja mam też miała..
Kilka dni wyjęte z życiorysu,mojej mamie pomagały tylko takie mega drogie tabletki na receptę (za 2 tabletki prawie 100zł,ale nie pamiętam jak to się nazywało)..
A gdy mama czuła,że się zaczyna piła kawę + aspirynę i czasem pomagało..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-18 09:39 przez Hooney_M.

Straszny ból głowy i wymioty

18 cze 2012 - 09:47:21

W podstawówce miałam to samo, podczas napadów nie wymiotowałam ale zawsze drętwiała mi któraś strona ciała i język, miałam zaburzenia mowy i widzenia. To była migrena. Jak już nic nie pomagało to zaczęłam wtedy jeździć do zielarza i leczyłam się ziołami bo zwykły lekarz nic nie pomógł. I myślę że to dzięki ziołom się wyleczyłam bo od tamtego czasu przez ładnych parę lat nie miałam żandego napadu. Nie chcę Cię namawiać żebyś leczyła się tym samym sposobem co ja bo wiem że dużo osób uważa to za głupotę i jakiś wymysł ale mi to pomogło i jestem bardzo wdzięczna

Straszny ból głowy i wymioty

01 sie 2012 - 15:29:10

Witajcie dziewczyny

Trochę za ostre objawy ja na tylko migrenę, coś nie tak dzieje sie w organizmie, wiem bo mialam migrene przez dość długi czas, mi co prawda pomogl rezonator biofotonowy tylko minus jest taki, ze jest strasznie drogi,no ale skuteczny, jakby nie było odzyskałam "normalne" życie, że tak to ujmę . ale w innym wypadku proponuje przejsc się do terapetow ktorzy zajmuja sie medycyna naturalna, głównie chodzi mi o akupunkture i akupresure. Nie wiem na jak długo pomoże, ale słyszalam że skuteczne jest.

Pozdrawiam gorąco i trzymajcie się ciepło !

Straszny ból głowy i wymioty

01 sie 2012 - 15:35:45

Cytat
klasiula
mi to wygląda na migrenę...ale bez badań nikt ci nic nie powie.

Straszny ból głowy i wymioty

01 sie 2012 - 15:36:10

moze faktycznie migrena, ale dla pewnosci zrobilabym rezonans glowy, czy nie daj boze nie siedzi tam nic o wiele gorszego...


ja w towim wiemu tez mialam takie przeokropne bole glowy, rownize nic nie pomagalo, ale zamiast wymiotow mialam takie jakby to nazwac... nie moglam wziac oddechu przy pulsacyjnym bolu. na szczescie tomograf i rezonans ok, ale eeg glowy fatalne. wyniki jak u padaczki, a jej napewno nigdy nie mialam i nie mam. wkurzylam sie i przestalam chodzic do lekarza. po czasie (odpukac!) przeszlo i mam nadzieje, ze nie wroci bo bol ze snu mnie wyrywal, ketonal nie pomagal- masakra! nie da sie tego opisac

Straszny ból głowy i wymioty

01 sie 2012 - 15:42:53

wg mnie to migrena

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczepienie na tężec-odpowiedzialność