Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

7 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

48 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blizny

09 cze 2012 - 00:21:16

Tak wiem że pewnie połowa z was mnie zjedzie ale cóż.Za tydzień w piatek (15.06 ) mam bal gimnazjalny i niby wszystko cacy tylko mam problem.Jakieś pół roku temu pociełam się i do dziś zostały mi blizny.Dziewczyny jakby można by było je zakryć ? Głupio mi będzie paradowac z bandażem na ręcę.Myślałam też o tym żeby to jakoś zapudrowac ale boje sie że po paru godzinach będzię widać.Znacie jakies sposoby ?

Blizny

09 cze 2012 - 00:26:55

Jestjakiś taki specjalny podkład do blizn. Kojarzysz tego kolesia co jest cały wytatuowany nawet na twarzy itp? Pokryli mu całe tak, że nie było nic a nic widac, ale nie wiem gdzie można to dostać

Blizny

09 cze 2012 - 00:26:56

myślałaś, że blizny znikną?

Blizny

09 cze 2012 - 00:28:54

Jakieś bransoletki załóż i zegarek.

Blizny

09 cze 2012 - 00:29:02

jedyny sposób sukienka z długimi rękawami

Blizny

09 cze 2012 - 00:29:56

na blizny to ogolnie jest dobra masc TRIBIOTIC, ja go uzywam na twarzy i po syfach mi nie zostaja slady, jest rewelacyjny i jest do stosowania wszedzie nie tylko na twarzy; ale te blizny nie sa swieze , to nie wiem jakby podzialalo ... mozesz probowac korektorem ktory sie stosuje do twarzy w odcieniu zielonym i zamaskowac pudrem badz fluidem, ewentualnie codziennie mozesz jeszcze robic w tym miejscu mocny peeling i nacierac tez sokiem z cytryny bo to pomoze troche to wybielic. Nie wiem w jakim masz miejscu to , ale moze w takim ze daloby sie to bizuteria zaslonic?

p.s nie rob wieceej takich glupot , bo to juz dawno z "mody" wyszlo i glupota jest to straszna ;)

Blizny

09 cze 2012 - 00:32:16

Uwierz mi że jak sie ciełam to nie przejmowałam się bliznami :) o takich rzeczach sie wtedy nie mysli

Blizny

09 cze 2012 - 00:33:20

Jakieś korale na ręce, zegarek tak jak wspominala koleżanka wyżej, i moze bedzie ok.

Blizny

09 cze 2012 - 00:34:12

Naprawdę są aż tak widoczne? Ja też to robiłam, nie przez chłopaka jak większość dziewczyn myśli, ale nie wstydzę się ich, to część moich problemów z którymi dopiero w tym roku dałam sobie radę.

Blizny

09 cze 2012 - 00:40:44

myślę, że biżuteria to dobry pomysł. jeżeli blizny nie są rozległe to puder może być. HM... Tylko czy nie wybrudzisz partnera ;p ?

DOŚĆ CIEKAWA, ALE KOLEŻANKA MA BAL GIMNAZJALNY,WIĘC TO CHYBA NIE ZA BARDZO NA TĘ OKAZJĘ.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 00:44 przez elasz43.

Blizny

09 cze 2012 - 00:45:10

proponuje DERMACOL.
ma naprawde niesamowite krycie, zakryje wszystko, gwarantuje. :)
trzeba go trochę poszukać, ale w większych miastach powinien być, koszt to trochę ponad 20 zł.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 00:47 przez wredotta.

Blizny

09 cze 2012 - 00:55:13

może poszukaj sukienki na jedno ramię(z długim rekawem)albo koronkowe kreacje
PS nigdy wiecej nie rób tego! życie jest tylko jedno i zawsze może być lepiej. pamiętaj o tym:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 01:05 przez SummerHoliday.

Blizny

09 cze 2012 - 01:01:13

tribiotic to maść z antybiotykiem, np. na jakieś otarcia, bądż rany (świeże), które trudno się goją. Nie ma szans, żeby Ci pomogła w jakiś sposób. Po takim czasie to ciężko będzie je zlikwidować. Na świeże blizny stosuje się maść CEPAN, czytałam ostatnio też o kremie No Scar. Najlepiej jakieś dodatki, typu bransoletki, rzemyki

Blizny

09 cze 2012 - 01:01:19

Cytat
sensible1
na blizny to ogolnie jest dobra masc TRIBIOTIC, ja go uzywam na twarzy i po syfach mi nie zostaja slady, jest rewelacyjny i jest do stosowania wszedzie nie tylko na twarzy; ale te blizny nie sa swieze , to nie wiem jakby podzialalo ... mozesz probowac korektorem ktory sie stosuje do twarzy w odcieniu zielonym i zamaskowac pudrem badz fluidem, ewentualnie codziennie mozesz jeszcze robic w tym miejscu mocny peeling i nacierac tez sokiem z cytryny bo to pomoze troche to wybielic. Nie wiem w jakim masz miejscu to , ale moze w takim ze daloby sie to bizuteria zaslonic?

p.s nie rob wieceej takich glupot , bo to juz dawno z "mody" wyszlo i glupota jest to straszna ;)


zgadzam sie tribiotic jest swietny mozna kupic w saszetkach ok 1,50

z reszta tez sie zgadzam ;-)

udanej zabawy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BLIZNY PO TRĄDZIKU MAŚĆ