Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:16:45

ciagle sie czerwienie ;/ chodze do gim , jetem dosc niesmiala itd. , wczesniej raczej rzadko mi sie zdarzalo czerwienienie sie ale odkad kolezanka mi zwrocila uwage gdy przechodzil chlopak,ktory mi sie podba ciagle boje sie ,ze znowu bede czerwona ;/ to bledne kolo
poradzicie cos?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 21:22 przez eureka00.

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:19:59

Cytat
eureka00
ciagle sie czerwienie ;/ (...) raczej rzadko mi sie zdarzalo czerwienei sie

nie rozumiem...

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:20:07

Keep calm , przecież to nie tragedia dziewczyno! taki Twój urok :)

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:21:53

Cytat
olciiiaaxd
Cytat
eureka00
ciagle sie czerwienie ;/ (...) raczej rzadko mi sie zdarzalo czerwienei sie

nie rozumiem...
ciagle sie czerwienie ;/ (...) wczesniej raczej rzadko mi sie zdarzalo czerwienei sie
Cytat
annosy
Keep calm , przecież to nie tragedia dziewczyno! taki Twój urok :)
chyba nie ;/ to nie sa mael slodkie rumience tylkoe niemal cala twarz ;//



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 21:23 przez eureka00.

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:23:54

Też się kiedyś czerwieniłam jak byłam w Twoim wieku i to jeszcze jak! Przeszło :) Z wiekiem nabrałam pewności siebie i zapanowałam nad swoimi emocjami :)

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:25:49

Też miałam z tym problem bo mam taką cere ale i też z powodów zawstydzenia(tak jak ty). Jak wiem że np. będe w szkole to się pudróje jasniejszym pudrem na policzkach i wtedy to się równoważy tak mi poradziła mama.
Pozdrawiam i głowa do góry przejdzie to z wiekiem jak będziesz bardziej odważna i pewna siebie.

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:26:33

Cytat
lmonika
Też się kiedyś czerwieniłam jak byłam w Twoim wieku i to jeszcze jak! Przeszło :) Z wiekiem nabrałam pewności siebie i zapanowałam nad swoimi emocjami :)
ale ja wtedy okropnie sie czuje :( jest mi goraco i wiem,ze jestem czerwona i przez to czerwienie sie jescze bardziej ;/ co ja mam z tym zrobic ;(?

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:27:03

Ja tam uważam, że to urocze. Oczywiście, nie nieśmiałość do przesady, ale od czasu do czasu:) Myślę, że w Twoim wieku jet to nawet bardziej odpowiednia reakcja, niż wyuzdane odzywki, wielki dekolt i miniówka.

Cytat
eureka00
Cytat
lmonika
Też się kiedyś czerwieniłam jak byłam w Twoim wieku i to jeszcze jak! Przeszło :) Z wiekiem nabrałam pewności siebie i zapanowałam nad swoimi emocjami :)
ale ja wtedy okropnie sie czuje :( jest mi goraco i wiem,ze jestem czerwona i przez to czerwienie sie jescze bardziej ;/ co ja mam z tym zrobic ;(?
Uśmiechnąć się zamiast chować głowę w piasek!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 21:28 przez Carollaz.

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:27:36

jej ja też cały czas sie rumienie a mój kolega kiedys odmroził policzki i do tej pory na twarzy ma 2 wielkie zaczerwienienia i jakos żyje :)

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:28:00

Cytat
kasianowasia3
Też miałam z tym problem bo mam taką cere ale i też z powodów zawstydzenia(tak jak ty). Jak wiem że np. będe w szkole to się pudróje jasniejszym pudrem na policzkach i wtedy to się równoważy tak mi poradziła mama.
Pozdrawiam i głowa do góry przejdzie to z wiekiem jak będziesz bardziej odważna i pewna siebie.
mam nadzieje :)
Cytat
Carollaz
Ja tam uważam, że to urocze. Oczywiście, nie nieśmiałość do przesady, ale od czasu do czasu:) Myślę, że w Twoim wieku jet to nawet bardziej odpowiednia reakcja, niż wyuzdane odzywki, wielki dekolt i miniówka.
Cytat
eureka00
Cytat
lmonika
Też się kiedyś czerwieniłam jak byłam w Twoim wieku i to jeszcze jak! Przeszło :) Z wiekiem nabrałam pewności siebie i zapanowałam nad swoimi emocjami :)
ale ja wtedy okropnie sie czuje :( jest mi goraco i wiem,ze jestem czerwona i przez to czerwienie sie jescze bardziej ;/ co ja mam z tym zrobic ;(?
Uśmiechnąć się zamiast chować głowę w piasek!:)
dzieki za wsparcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 21:29 przez eureka00.

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:34:54

Też się czerwienię jak palnę coś głupiego albo jestem w centrum uwagi. Unikam takich sytuacji ;p

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:37:56

dziekuje wszystkm za wsparcie ;) jakos postaram sie zmienic swoje myslenie ;p

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:39:24

masakra mam to samo . nienawidze tego . a najgorsze jest to , ze ja mam tak zaczerwienione policzki ,ze nawet jak wstaje to juz jestem czerwona . pewnie przez wrazliwa skore ale nawet bylam z tym u lekarza, dermatologa i nic . Nakładam puder w żółtym i bardzo jasnym kolorze i to maskuje tylko szkoda ,ze musze bo nie chce czuć sie jak taki plastik że w tak młodym wieku juz sie pudruje codziennie ;c

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:41:09

idz do dermatologa mi przepisał masc i tabletki i duzo mi sie zmniejszyło

czerwienienie sie

04 cze 2012 - 21:42:31

ja w sumie to mam takie czerwone krostki na policzkach ;/ wiec moze to tez problemy z cera :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okropny język !