Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

6 minut temu

motywacja na diecie

40 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zatkane ucho

16 kwi 2012 - 14:31:32

Mam dziś strasznie zatkane lewe ucho, nic na nie nie słysze. W nocy też w ogóle nie spałam bo nie dośc że było zatkane to do tego strasznie bolało. Wiem, że to może byc zapalenie ucha, więc poszłam do lekarza, ale oczywiście powiedział że nic na to nie poradzi. Co zrobic żeby chociaż trochę na nie słyszec? Próbowałam już niemal wszystkiego.

Zatkane ucho

16 kwi 2012 - 14:35:33

Laryngolog raz jeszcze i przetykanie ucha lub samodzielnie kup kropelki albo zwykłą strzykawkę napełni wodą i do ucha. Woda musi sama wypłynąc wraz z woskowiną.

Zatkane ucho

16 kwi 2012 - 14:36:49

może kup sobie VAXOL - spray.

Zatkane ucho

16 kwi 2012 - 14:41:15

nie wiem, ale współczuję. mi się też takie coś prawie 2 lata temu nagle stało. samo przeszło po 1,5 dnia

Zatkane ucho

21 kwi 2012 - 11:48:33

Idż do laryngologa na czyszczenie ucha, ponadto lekarz powinien zalecić ci krople do ucha. Trzymaj je w cieple. Powodzenia

Zatkane ucho

21 kwi 2012 - 11:50:06

ja mialam po chorobie dlugo zatkane uszy i jakos zyłam z tym przez miesiac czy dluzej.. trzeba poczekac i samo ustapi

Zatkane ucho

21 kwi 2012 - 11:51:50

bardzo ciepła przegotowana woda zmieszana pół na pół z rivanolem. bierzesz wielką strzykawkę i wpsikujesz z całej siły taką mieszankę do ucha dopóki nie zaczniesz słyszeć. nie wpychaj w to ucho patyczków i waty bo pogorszysz sprawę. wiem co mówię bo mam w kółko zapalenie ucha.

Cytat
hammie
ja mialam po chorobie dlugo zatkane uszy i jakos zyłam z tym przez miesiac czy dluzej.. trzeba poczekac i samo ustapi
nie leczone ucho może prowadzić do zapalenia ucha wewnętrznego i do głuchoty nie mówiąc już o zapaleniu opon mózgowych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 11:52 przez kiciek1985.

Zatkane ucho

21 kwi 2012 - 11:55:01

do laryngologa idź

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fizjoterapia książka