Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

13 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"skaczący" mięsień?

13 kwi 2012 - 10:37:42

Witam. Mam pewien problem. od 2 dni strasznie boli mnie udo - nie miałam żadnego ciężkiego wysiłku fizycznego , tylko pływałam na basenie, i co jakiś czas , albo godzina albo nawet co 10 minut mięsień mi skacze, ciągle się rusza. Piję magnez dosyc często biorę codziennie kompleks witamin , także może wiecie co to jest? strasznie mi to przeszkadza , bo cięzko mi się chodzi i nie mogę zasnąć :P

"skaczący" mięsień?

13 kwi 2012 - 10:44:28

Nic ci nie pomogą same witaminy-bierz magnez z wit B6 oraz kompleks witamin z grupy B na mięśnie -mi się tak zaczęło robic bo bolała mnie głowa od kręgosłupa ale nie wiedzialam i piłam dużo kawy a kawa wypłukuje szybko magnez z organizmu-zaczęly mi się drżenia mięśni,powiek - lekarz kazał mi kupic właśnie magnez z wit B6 i jak ręką odjął-przyczyną może byc stres,napięcia mięśniowe ,brak ruchu i brak właśnie magnezu i witamin z grupy B bo one odpowiadają za mięśnie- odpisz mi potem na priv czy pomogło-jeśli nie to musisz iśc na konsultcję do neurologa

"skaczący" mięsień?

13 kwi 2012 - 10:48:56

na początek odstaw magnez na kilka dni. moja szefowa wzięla ze mnie przykład i kupila sobie magnez. po kilku dniach powiedziała mi to samo co ty piszesz. odstawiła magnez i teraz wszystko jest ok. jeśli potrzebujesz magnezu to szukaj tylko w naturalnym pożywieniu a tabletki odstaw na jakiś czas

"skaczący" mięsień?

13 kwi 2012 - 10:51:17

nie wiem czy potrzebuje magnezu. Ja nie biorę codziennie , co jakiś czas , sporadycznie. Tylko że skaczące mięśnie to właśnie oznaka braku magnezu , tytlko że ja mam jeszcze straszny ból tego uda + skakanie;p

"skaczący" mięsień?

13 kwi 2012 - 10:56:10

Może to przetrenowanie? Naciągnęłaś mięsień i dlatego tak? Ja od poniedziałku czuję mrowienie w palcach u stopy i też nie wiem dlaczego, wkurza mnie to,bo cały czas tak się dzieje :/

"skaczący" mięsień?

13 kwi 2012 - 10:57:54

dwójka ci wysiadła widocznie sobie nadciągnęłaś mięsień przy pływaniu - rozmasowuj sobie delikatnie udo ból minie po kilku dniach a magnez bierz profilaktycznie skoro pływasz przyda się :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niedoczynność tarczycy a tycie