Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 18:33:12

Dziewczyny wiecie moze jak moge sie pozbyc czerwonych plam na twarzy.. jak sie stresuje przed kolokwium albo pytaniem to od razu dostaje wypieków cała twarz mnie piecze i pojawiaja sie czerwone plamy... nie wiem jak moge to zlikwidowac... strasznie to wyglada i jest meczace... Bo codziennie wychodze z uczelni jak burak:D:D

Mial moze ktos tak?:(:(

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 18:36:11

tak reagujesz na stres i nic z tym nie zrobisz... nie da sie nad tym panowac.. tak jak niektorym wychodza plamy na dekolcie to tobie na buzi...

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 18:56:46

ale moze da sie to jakos zmniejszyc...?:(

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:00:32

watpie... :) albo nie wiem..hm przeed wystapieniem publicznym jakos probuj opanowywac stres..

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:00:34

idz do dermatologa on powinien ci doradzic . a skoro sie strasujesz to moze jakies tabletki na uspokojenie?

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:03:08

makijażem chyba ;) albo się nie denerwuj ;) też jestem zaraz czerwona jak coś ;o okropność :D

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:06:05

korektor zielony pod baze przed makijazem ;) chodz mi sie go lepiej naklada na baze i ja sie czuje wtedy lepiej z tym, bo problem chyba zaczyna sie pierw w glowie potem przechodzi na twarz

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:15:16

albo są fajne też kamuflaże na allegro można kupić ...
patrzyłam kiedyś na filmik - to taki idealnie zakrył czarny tatuaż że go nie było widać. To spokojnie da radę z rumieńcami :))

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:18:11

idź do dermatologa.
ja długi czas męczyłam się z małymi, czerwonymi plamkami na twarzy, potem okazało się, że to uczulenie.

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:25:29

Cytat
molinezja777
idź do dermatologa.
ja długi czas męczyłam się z małymi, czerwonymi plamkami na twarzy, potem okazało się, że to uczulenie.


Haha, a cóż ma wspólnego Twoje uczulenie z tym co autorka opisuje? Przecież ewidentnie jest to reakcja na stres. Mój znajomy ma taki problem, zawsze jak się denerwuje, to wychodzą mu czerwone spore plamy na policzkach. Raczej z tym nic nie zrobisz, możesz maskować makijażem i popijać meliskę.

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:26:32

wlasnie jak mam duzo podkladu to widac jeszcze bardziej bo sie bryli... w niektorych miejscach widac te plamy a w innych cera jest idealna...
na calej twarzy tak mam...nie tylko na policzkach i co najlepsze to tylko w szkole tak mi sie dzieje:(:( jak sie stresuje w innym miejscu to nie pojawia mi sie nic:(:(

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:28:48

Dobry sposob ? OPANOWAC STRES. Bo to sie pojawia jak dziewczyna napisala wczesniej w glowie..nasza psychika;/ z tym trzeba walczyc, zadne kremy, masci, nie rozwiaza problemu. Przynajmniej staraj sie nie myslec o stresie. Ja wiem ze to trudne :P ale z czasem da sie to opanowac :D uwierz w siebie :D

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:32:11

Jezu mam to samo, jakbym czytała o sobie. A najdziwniejsze jest to, że nawet kiedy wydaje mi się, że się nie denerwuję to i tak to mam :/. Tylko, że poza twarzą to mam też na dekolcie. Wyglądam jakbym oblała się wrzątkiem, okropność. Dałabym głowę, że jeszcze rok temu tak nie miałam, okropność ://

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:34:04

Nie da sie:(
nawet jak sie nie stresuje a mam odpowiadac to dostaje tych plam...m
czesto mnie piecze twarz:(
i mam takie wybuchy goraca...

Czerwone plamy na twarzy

29 mar 2012 - 19:36:10

i ja mam tak,plamy na dekolcie zaczelo sie przed maturą i tak zostało....niestety nic nie mozna na to poradzic, jak sie zestresuje to koniec plamki,plamki,plamki....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nadmiar skóry . co sądzicie?