Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 09:46:37

Cześć.
Dziewczyny nie mogę się ruszać...

Wczoraj przed snem strasznie bolał mnie brzuch-żołądek. Myślałam że coś mi zaszkodziło, wzięłam krople żołądkowe i espumisan.
W nocy nadal bolał mnie żołądek, myślałam że chce mi się siusiu po porstu, ale zrobiłam i dalej bolało.
Jak wstałam rano to nie mogłam si ruszyć ani oddychać. Boli mnie szyja z tyłu, boli jak ruszam głową i jak dotykam to tak jak by mnie mięśnie bolały. Bolą mnie plecy i cała klatka pierśiowa, od szyi aż do żołądka. Najbardziej boli przy wdechu.

Co to może być ? jakieś przewiane w weekend ? źle spałam ?
siedzę w pracy i myślę czy po południu nie iść do lekarza. Mam 22 lata więc zawał to chyba nie jest ;p

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 09:49:17

a może jakaś grypa ?
Najlepiej się wybrać do lekarza.

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 09:54:39

Niecodzienne i nietypowe masz dolegliwości, ciężko doradzić. Ja, po pracy poszłabym do lekarza.

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 10:02:56

Grypa to może nie, bo nie mam gorączki ani łamania w kościach.
bardziej taki ból mięsni przy ruszu, dotyku...wzięłam nurofen przeciwzapalny, ale nie widzę póżnicy po zazyciu i przed.

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 10:05:40

idz koniecznie do lekarza. mi tez wyglada to na przewianie ale ja sie tam znam...

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 10:07:01

ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza się po prostu dowiedzieć. dziwne dolegliwości ale faktycznie mogłaś źle spać albo Cię przewiało i może wystarczy jakiś żel na mięśnie.

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 10:08:36

ale tzw. "łamanie w kościach" to przecież nic innego jak zapalenie mięśni/stawów.

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 10:08:57

Ja tak mam przy przewianiu :D
Ostatnio zima nie zamknelam okna, a bylam cala rozpalona. Na drugi dzien wisielczy nastroj i odpowiednie do tego samopoczucie ciala...

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 10:16:02

koniecznie do lekarza

Czy to przewianie ? Co mi jest ?

26 mar 2012 - 12:15:03

Cytat
DOLCE-VESTITO
Cześć.
Dziewczyny nie mogę się ruszać...

Wczoraj przed snem strasznie bolał mnie brzuch-żołądek. Myślałam że coś mi zaszkodziło, wzięłam krople żołądkowe i espumisan.
W nocy nadal bolał mnie żołądek, myślałam że chce mi się siusiu po porstu, ale zrobiłam i dalej bolało.
Jak wstałam rano to nie mogłam si ruszyć ani oddychać. Boli mnie szyja z tyłu, boli jak ruszam głową i jak dotykam to tak jak by mnie mięśnie bolały. Bolą mnie plecy i cała klatka pierśiowa, od szyi aż do żołądka. Najbardziej boli przy wdechu.

Co to może być ? jakieś przewiane w weekend ? źle spałam ?
siedzę w pracy i myślę czy po południu nie iść do lekarza. Mam 22 lata więc zawał to chyba nie jest ;p

Trudno powiedzieć, lepiej wybierz się do lekarza. Ja miałam kłucie pod prawym żerbrem, które promieniowały do pleców, dusznośći (ucisk za mostkiem). Były to objawy kolki żółciowej. Lekarz nie wiedział co jest i od razu zlecił badanie KTG, bo myślał, że to serce. Jednak objawy są bardzo podobne. Na domiar złego byłam w ciąży i nieraz miałam tak silne nocne ataki, że chodziłąm dosłownie po ścianach. Jak się położyłam, to było jeszcze gorzej. Dwa miesiące po porodzie miałam usuwany pęcherzyk żółciowy. Może zjadłaś coś ciężkostrawnego?

Daj znać jak wrócisz od lekarza, ok?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na uspokojenie nerwów?