Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 10:25:27

Od dłuższego czasu męczy mnie ten problem. W ciągu dnia jest mniej odczuwalny, natomiast kiedy kładę się spać jest wręcz nie do wytrzymania. Czuję takie suchoty w gardle/krtani, jakbym miała tam ziarenka piasku ciągle się o siebie ocierające, kiedy przełykam mam uczucie jeszcze większego wysuszenia i tarcia 'tych ziarenek' ze automatycznie występuje kaszel ale taki duszący, wywołujący raz słabsze raz silniejsze torsje. Tabletki do ssania nic nie dają, jedynie chwilowy efekt, a potem dalej się duszę. Dzisiejsza noc to była katorga, co chwilę budziłam się na bezdechu, jakaś 'zatkana'. Kiedyś ten problem był bardziej uciążliwy, ale wtedy paliłam papierosy (jakieś 2 lata palenia, ale nie jakiegoś straszliwie intensywnego, 2 papierosy dziennie czasem wcale), teraz od roku nie palę w ogóle. Co to może być? Nie chce iść z tym do lekarza, bo co mu powiem, że drapie mnie w gardle?;/

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 10:37:04

popsikaj tantum verde w sprayu, kosztuje około 20 zł, ale mnie pomógł nawet przy anginie, bo nie ejstem zwolenniczką antybiotyków. psikaj w miare głęboko :)

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 10:40:03

a moze jednak idz do lekarza niechc cie zbada???moze jakies bakterie no neiwiem raczej nie jest to normalne zjawisko,,,,,

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 10:45:16

Poczytaj o 'ziarniaku'.

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 10:45:24

Jeju no właśnie powiesz mu dokładnie to, co nam napisałaś! Nie zwlekaj z tym dłużej, pozornie "głupi" problem może okazać się czymś poważnym, bez powodu tak się nie dzieje!

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 11:43:39

Chodziło mi o 'ziarnicę' ;)

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 11:46:53

Idź do lekarza, on wie najlepiej :)

Piasek w gardle :/

20 mar 2012 - 11:52:23

Cytat
Yagga_yo
Chodziło mi o 'ziarnicę' ;)


Co? Ziarnica?! A gdzieś Ty wyczytała, że przy ziarnicy występują takie objawy jak opisała autorka? No nie wysyłajmy dziewczyny od razu do patologa...


Autorko, nikt bez badania nie odpowie na pytanie co Ci jest. Nawet lekarz przez internet, nie widząc Cię, nie odpowiedziałby jednoznacznie co Ci jest. Jak się nie przebadasz, to się na pewno nie dowiesz. Różne choroby mogą dawać takie same objawy. Skoro nie zależy Ci na własnym zdrowiu, to nie idź do lekarza. Na Szafie nikt Ci diagnozy nie postawi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: silica