Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mikrodermabrazja diamentowa

13 lis 2012 - 22:35:45

Cytat
pauli05
zastanawiam się czy wykupić na pewnym portalu zakupów grupowych:) kupon na 3 zabiegi za 99zł
nie mam jakiejś złej cery, tylko w sferze "T"
głównie nos mam okropny, czerwony, świecący i dziurawy:))

zastanawia mnie tylko, czy jak się zacznie już robić mikrodermabrazję, to czy później cera nie będzie tego wymagała znów co jakiś czas? tzn. przez jakiś czas będzie super, a później będzie gorzej niż przed i trzeba będzie powtarzać zabiegi

może wypowiedzą się doświadczone w tej kwestii dziewczyny


O właśnie ja też najbardziej obawiam się , że potem już tzreba będzie to robić zawsze by nie mieć sajgonu na twarzy...

Mikrodermabrazja diamentowa

13 lis 2012 - 22:39:03

Byłam 3 razy...żadnych efektów:/zdaje sobie sprawe ze 3 razy to moze i za mało..

Mikrodermabrazja diamentowa

13 lis 2012 - 22:55:39

' po za tym jest to brutalne zdzieranie naskórka i tak naprawdę przybliża nas do szybszego starzenia się skóry '

Ale ktos bzdury napisał... Mikrodermabrazja działa jak peeling, złuszcza nam naskórek tylko w bardziej inwazyjny sposób, ale nie przybliża nas do SZYBSZEGO STARZENIA SIE SKÓRY !!! Zabieg ma na celu wygładzenie, spłycenie zmarszczek, usunięcie przebarwien po trądziku, poprawe kolorytu skóry, zmniejszenie widocznych porów oraz ogólną poprawę wizualną skóry twarzy i nie tylko. I owszem przy cerze naczynkowej nie można jej wykonywać, bo to tylko pogorszy stan skóry. Tak jak już któraś z dziewczyn wspomniała, dobrzejest wykonać oczyszczanie manualne przy bardziej zanieczyszczonej skórze przed mikrodermabrazją, bądź kawitację, która oczysci pory. Teraz jest świetna pora,by robić mikrodermabrazję. PO zabiegu należy pamiętać, by pić dużo wody i stosować regenerująco-nawilżające kremy, nie iść na solarium do 48h i na basen, bo wystąpią podrażnienia. A skóra po zabiegu jest gładka, ma rownomierny koloryt :) Zachęcam do tego zabiegu, bo naprawdę warto ;)

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Mikrodermabrazja diamentowa

13 lis 2012 - 22:59:42

hej, a ja jestem kosmetyczka i robie takie zabiegi :)
tak jak ktoś napisał - efekt jest po około 5-6 zabiegach, choć już po 1 wwidać różnicę.
najlepsze efekty są po 10 zabiegach, jest też multum przeci wskazań.
poza tym... jakie Ci tu bzdury piszą..
cera naczynkowa -stanowcze nie ! będą Ci pękać naczynka i finał !
28 dni ?? na co ?? haha .. raz na tydzień można robic mikrodermabrazję! owszem wszystko zależy od cery, po zabiegu nie można sie malować fluidem -bo po co czyścić, zeby nabrudzić ??
po zabiegu nie wolno:
opalać sie, obojętnie czy na słoncu czy na solarium -przez min. 3 tyg.
smarować samoopalaczem i chusteczka samoopalającą.

mikro jest jak najbardziej bezpieczna, efekty są też fajne :)
polecam!!:)
ale idź jeszcze do salonu gdzie doświadczona kosmetolog powie Ci czy mikro jest Ci potrzebna..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 23:07 przez chocolate78.

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 1/5

Mikrodermabrazja diamentowa

13 lis 2012 - 23:02:46

jeśli któraś jest z Warszawy bądz okolic to polecam dobry sprawdzony gabinet w Piastowie szczegóły na priv

Mikrodermabrazja diamentowa

13 lis 2012 - 23:04:15

ja kupiłam z grouponem za 99zł 3 zabiegi mikro:)wraz z kawitacja i maseczka z alg:)baardzo sie opłaciło:)bo wyszło mi za 1 mikro+kawitacja+maseczka z alg i tam masaż twarzy=33zł:))))

Mikrodermabrazja diamentowa

13 lis 2012 - 23:16:20

tez widziałam promocje na grouponie, 3 zabiegi za 100zł.. jeden za 39, ale jenego chyba nie opłaca się kupować..

Mikrodermabrazja diamentowa

02 gru 2012 - 15:23:02

Czy mikrodermabrazję można wykonywać u nastolatek ?

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Mikrodermabrazja diamentowa

06 lut 2013 - 10:14:44

byłam na takim zabiegu w Good Time Day Spa i powiem że efekt super, skóra piękna gładka. A może się wybiorę raz jeszcze, często mają tam promocje, więc może i na mikrodermabrazję załapię się, żeby było taniej.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Mikrodermabrazja diamentowa

30 cze 2013 - 15:51:20

ja byłam na mikrodermabrazji w Yasumi w Krakowie, przy ulicy Bonarka. Powiem wam, że efekty super i myślę, że nie ma się co zastanawiać tylko zwyczajnie się umawiać na jakiś dogodny termin

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Mikrodermabrazja diamentowa

30 cze 2013 - 15:56:24

ja byłam na mikrodermabrazji w Yasumi w Krakowie, przy ulicy Bonarka. Powiem wam, że efekty super i myślę, że nie ma się co zastanawiać tylko zwyczajnie się umawiać na jakiś dogodny termin.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Mikrodermabrazja diamentowa

31 paź 2013 - 11:03:55

Niestety w moim przypadku mikrodermabrazja nie przyniosła efektów. Zabiegi w Opolu w ogóle nie poprawiły wyglądu mojej skóry :/ Powiem Wam, że lepiej działa peeling brzoskwiniowy hb. Dobrze oczyszcza skórę i sprawia, że staje się ona gładka. Uważam, że szkoda pieniędzy na takie zabiegi.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Mikrodermabrazja diamentowa

17 sty 2014 - 15:39:06

W Warszawie spokojnie mozecie wykonac taki zabieg równiez w tym salonie na Woli http://www.salonurodyelegante.pl/cennik/zabiegi-na-twarz/
Ja uwielbiam ten zabieg, mam 27 lat i w sumie poki co na razie nie potrzebuje tez na twarz niczego silniejszego. A ten zabieg sprawdza sie świetnie.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

Mikrodermabrazja diamentowa

04 lut 2014 - 13:18:22

W Warszawie jest super salon, gdzie wykonują mikrodermabrazję. Mówię o VELURE: https://www.facebook.com/VelureSalonUrody?fref=ts
Bardzo miła obsługa, no i dosyć niskie ceny.

Mikrodermabrazja diamentowa

24 lut 2014 - 13:30:28

Cytat
kurdystan
ja byłam na mikrodermabrazji w Yasumi w Krakowie, przy ulicy Bonarka.

Ja z kolei w Krakowie robiłam mikrodermabrazję w http://medicor.krakow.pl/ . Bardzo fajny efekt, skore twarzy mam gładką i elastyczna, a do tego zniknęły mi przebarwienia posłoneczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fluoksetyna fluoxetin