Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mikrodermabrazja diamentowa

26 wrz 2014 - 19:06:30

Dziewczyny bądzcie ostrożne z doborem kosmetyczki żeby Was żadna nie skrzywdziła, tak jak mnie :(

Mikrodermabrazja diamentowa

26 wrz 2014 - 19:44:32

To zalezy od cery. Ja robilam sobie byl efekt na tydzien. Co miesiąc regullarnie robilam zabiegi i niestety jakiegos WOW nie bylo.

Ciężko stwierdzić. Robiłam sobie kawitacje, oxybrazje i chyba z oxy bylam najbardziej zadowolona- pomimo, ze kosmtyczka zdarla mi skórkę na nosie, ze zostal mi sie strupek...Ale cera byla nieinwazyjnie oczyszczona- bylo ok

Mikrodermabrazja diamentowa

07 paź 2014 - 03:41:37

boże brzmi to okropnie:D w moim przypadku takie same efekty daje comiesieczny peeling cukrem, dziekuje

Mikrodermabrazja diamentowa

04 lis 2014 - 09:40:15

Ja byłam w miejscu, gdzie wykonano to bardzo profesjonalnie :) W moim przypadku zabieg akurat przyniósł oczekiwane efekty. Nie wiem, czy to przypadkiem nie zależy właśnie od tego, kto to robi. Właśnie widziałam wiele ogłoszeń miejsc, gdzie ten zabieg wykonywany jest w bardzo niskich cenach. Ja zapłaciłam trochę więcej w melitusie, ale tak jak zaznaczyłam wcześniej efekty są ok :) Pozdrawiam!

Mikrodermabrazja diamentowa

04 gru 2014 - 22:47:17

Zabieg zawsze musi wykonywać dobrze przeszkolony personel. Dobrze jest też jeśli Panie wykonujące zabieg mają długie doświadczenie bo wtedy nie staniemy się królikami doświadczalnymi. A co do ceny to renomowany salon też może mieć konkurencyjne ceny stosując rabaty, promocje lub karty stałego klienta. Ja np często dostaję jakiś zabieg gratis w ArtClinique gdzie jestem stałą klientką.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Mikrodermabrazja diamentowa

05 sie 2015 - 10:12:52

Dokładnie tak. Najważniejszy jest nie tylko sprzęt, ale i doświadczenie specjalistów wykonujących zabieg. <modracja> świadczona jest przez kilka salonów. Ja wybrałam Beauty Medica na podstawie opinii koleżanek oraz ciągle rozwijającego się sprzętu, personelu.
Teraz już nie mam zaczerwienień i blizn potrądzikowych!!! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-23 11:44 przez moderator.

Mikrodermabrazja diamentowa

08 sty 2016 - 12:55:38

To dobrze, że tak wiele z Was interesuje się zabiegiem mikrodermabrazji. Nie bez powodu jest ona tak popularna: charakteryzuje się wysoką skutecznością, bezbolesnością i bezpieczeństwem stosowania. To ważne, żeby znaleźć zaufany gabinet. Kontrolowane złuszczanie kolejnych warstw naskórka pomaga w walce z różnymi problemami skórnymi. Jakimi? Z zaskórnikami, trądzikiem, łojotokiem, rozszerzonymi porami, przebarwieniami czy drobnymi zmarszczkami. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.

Na szczególną uwagę zasługuje mikrodermabrazja diamentowa – Diamond Tome, podczas której do ścierania naskórka stosuje się diament naturalny. Jest to w pełni antyalergiczny zabieg.

Wpływ mikrodermabrazji na skórę to:

spłycenie powierzchownych zmarszczek,

spłycenie i wygładzenie blizn,

poprawa kolorytu i struktury skóry,

rozjaśnienie przebarwień i plam starczych,

zwężenie rozszerzonych porów,

zmniejszenie ilości zaskórników,

zmniejszenie łojotoku.

Warto z niego korzystać.
Pozdrawiamy z Krakowa.

Mikrodermabrazja diamentowa

13 kwi 2016 - 13:03:56

co racja to racja, jeśli chcesz dobrych efektów zastanów się, gdzie się wybierasz. Ja niestety padłam ofiarą takiego nieudanego zabiegu. Gabinet umywa ręce. Zanim się zdecydujecie na jakiś zabieg poczytajcie sobie tekst na blogu dra Marka Wasiluka o takich nieudanych zabiegach. Najbardziej przeraża mnie fakt, że mój przypadek nie jest odosobniony.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Mikrodermabrazja diamentowa

20 wrz 2016 - 14:54:20

Ja mogę Ci polecić gabinet Bellisana. Sama tam miałam kilka zabiegów i jestem naprawdę zadowolona. Doradzą Ci co dla Ciebie najlepsze bez naciągania.

Mikrodermabrazja diamentowa

20 wrz 2016 - 15:33:34

dziewczyny też robiłam mikroderbrazję tylko raz to prawda skóra jest jak aksamit.
Zastanawia mnie jedno ,po takich dawkach i zabiegach skóra zaczyna domagać się tego i niestety traci swoją wartość, giętkość.
Słyszałam to od takiej jednej kosmetyczki .

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Mikrodermabrazja diamentowa

13 paź 2016 - 10:47:29

Dokładnie, nie ma sensu ryzykować na własnej skórze, a w sumie to cerze :D
Dlatego ja od jakiegoś czasu już chodzę na ten zabieg do Studio Tamka. Obsługa jest rewelacyjna, znają się na rzeczy i mają doświadczenie, dlatego zawsze wszystko jest w porządku. Jest tam też salon fryzjerski, więc już w ogóle niczego więcej mi nie trzeba :D

Mikrodermabrazja diamentowa

13 paź 2016 - 11:25:40

Witam. Chcialam podzielić się swoimi doświadczeniami z zabiegami u kosmetyczki. Otóż mam cere tlusta/mieszaną i z bliznami potradzikowymi. Wlasciwie juz ich nie mam. Na mikrodermabrazje trzeba chodzic kilka razy jak nie kilkanascie bo nie na wszystkich rowno to zadziala. Sama bylam 7 razy. Buzia troszke sie poprawila ale przy wydaniu ok 1000 zl to i tak marny efekt. Osoba wykonujaca ten zabieg zdziera nam wierzchnia warstwe naskórka i kazde pociagniecie diamentem czy korundem po skorze powoduje ze kosmetyczka tak na prawde nie ma możliwości kontroli jak głęboko ten naskórek zluszcza. Efektem ubocznym tego jest poszarpany naskorek i czasem dojscie az do skory wlasciwej i to powoduje bol a nawet stany zapalne. Dowiedzialam sie tego gdy poszłam na szkolenie dotyczace pielegnacji cery i twarzy. Tam dowiedzialam sie, ze sa kosmetyki zamienne, ktore dzialaja jak zabieg mikrodermabrazji a nie ma mechanicznej ingerencji w nasze cialo. Zastosowalam i jestem mega zadowolona. Zabieg wykonuje sama w domu. Mam pelna kontrole nad swoja cera. A nawet gdyby komus nie pomogl kosmetyk to jest możliwość oddania go, nawet pustego opakowania i zostana w calosci zwrocone pieniadze. W razie zainteresowania pytajcie :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Mikrodermabrazja diamentowa

12 sty 2017 - 11:34:41

Tylko, że kto nie wie czym to jest niech się lepiej nie wypowiada. Sam zabieg nie jest jakoś szczególnie niebezpieczy o ile jest przeprowadzany przez osobą, która się na tym zna, a nie kogoś przypadkowego, dokładnie na czym to polega i co daje nie będę pisać bo to zbyt dużo zajmie. Zabiegi kosmetyczne są dla ludzi, ale nie można zdrowego trybu życia i dobrego odżywiania zastępować kosmetyczką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-17 00:05 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka szczoteczka elektryczna??