Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:04:47

Witam, mam zamiar poddać się Mikrodermabrazji diamentowej ,czy któraś z was była , jakie efekty i opinie?
Z góry dziękuję

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:11:30

rok temu poddalam sie zabiegom, musisz sie liczyc z ok 5-6 zabiegami, aby uzyskac efekt. Ja bylam bardzo zadowolona i dlatego teraz skusilam sie jeszcze raz, bo chce doprowadzic cere do porzadku przed weselem. Dwa tygodnie temu bylam na zabiegu, jutro mam kolejny. Szczerze to po pierwszym nie ma efektu wogole, zapomnialam, ze na nim bylam :D

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:17:46

hej, ja widziałam efekty po pierwszym zabiegu i byłam bardzo zadowolona. Tyle, że samej mikro nie miałam, po samym zabiegu miałam maseczki dwie jeszcze, to wszystko jest w pakiecie.
Myślę, że super są takie zabiegi przed wiosną :D

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:21:24

po pierwsze - nie możesz mieć cery naczynkowej
po drugie - licz się z faktem żeby uzyskać efekty trzeba chodzić na kilka sesji
moim zdaniem jest to drogie nie koniecznie wszystkim pomaga
słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat - sonoferezy,darsonwalizacji czy po prostu peelingu kawitacyjnego,który jest tani a skutecznijeszy niz mikro

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:22:22

ja robie co raku na wiosnę serie 4 zabiegów, cera jest odswieżona po zimie,jestem bardzo zadowolona

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:28:12

ja byłam z 3-4 razy, efekt jest ale nie duży, dużo lepszy miałam po laserze, ale to na blizny po trądziku

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:32:40

Ja jestem po 4 zabiegach i efektów żadnych niestety nie widzę ;/

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:33:56

ile kosztują w Waszych miastach takie zabiegi? ostatnio byłam na oczyszczaniu twarzy, z masażem, maseczkami etc. i za 3,5godzinny zabieg zapłaciłam 130zł.
teraz kosmetyczka poleciła mi właśnie mikrodermabrazję diamentową również w cenie 130 zł. czy jeden zabieg to nie za mało?

Mikrodermabrazja diamentowa

01 mar 2012 - 15:50:27

co 2 tyg na zabieg? naskórek potrzebuje 28 dni na odnowienie , po za tym jest to brutalne zdzieranie naskórka i tak naprawdę przybliża nas do szybszego starzenia się skóry ,

Mikrodermabrazja diamentowa

02 mar 2012 - 17:41:44

Ja chodzę na mikrodermabrazję diamentową do Harmonii (jestem z Krakowa) i płacę u nich 150 zł, ale są różne opcje np. mikro na samą twarz, na twarz i dekolt, plecy, szyje itd. Taki zabieg nie powinien być robiony raz na 2 tyg., to zdecydowanie za często, skóra musi sobie odpocząć.

Mikrodermabrazja diamentowa

06 mar 2012 - 01:26:53

Mikro jest super, jeden z moich ulubionych zabiegów. Jak jest profesjonajnie zrobiona to efekt już jest po 1 zabiegu widoczny.Oczywiście zalecna jest cała seria. Skóra jest gładka, równa, znikają rozszerzone pory, minimalnie wycierają się blizny i drobne zmarszczki. Skóra oczyszcza się ze zrogowaciałego naskórka.Dla mnie bomba!

Mikrodermabrazja diamentowa

06 mar 2012 - 01:36:38

Po pierwsze to zależy jaki masz typ cery, po drugie dobra kosmetyczka ustala zabiegi dla ciebie indywidualnie, radzę poprostu się najpierw poradzić bo może lepszy jest dla ciebie akurat peeling kawitacyjny w połączeniu z jonoforezą dajmy np.


Po trzecie cera naczynkowa nie jest przeciwwskazaniem do mikrodermabrazji. Skąd wiem? No nie wiem, może stąd, że studiuję kosmetologię.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Mikrodermabrazja diamentowa

18 kwi 2012 - 18:24:37

A czy mozecie polecić jakiś dobry gabinet w Warszawie gdzie można zrobić taki zabieg ?
W sumie jesli tylko przyniesie dobre efekty, to warto odrzucic wszelkie niedziałajace kremy narzecz takiego zabiegu.

Mikrodermabrazja diamentowa

18 kwi 2012 - 18:30:00

ja chodzę, bo mam zniszczoną cerę bliznami trądzikowymi. jeżeli nie masz większych zmian skórnych to radziłabym do zabiegu dobrać sobie delikatny kwas - migdałowy lub owocowy. poza tym przed całą serią warto sobie zrobić oczyszanie skóry - kawitację i doczyszczanie manualne. ja używam kremu clareny na noc, z kwasem pirogronowym. delikatnie złuszcza naskórek co jest pożądanym efektem przy tego typu kuracjach. ale na pewno dobrałabyś sobie coś dla siebie, bo mnie akurat ten krem pomaga również w walce z wypryskami ;)

Mikrodermabrazja diamentowa

17 sie 2012 - 01:59:51

zastanawiam się czy wykupić na pewnym portalu zakupów grupowych:) kupon na 3 zabiegi za 99zł
nie mam jakiejś złej cery, tylko w sferze "T"
głównie nos mam okropny, czerwony, świecący i dziurawy:))

zastanawia mnie tylko, czy jak się zacznie już robić mikrodermabrazję, to czy później cera nie będzie tego wymagała znów co jakiś czas? tzn. przez jakiś czas będzie super, a później będzie gorzej niż przed i trzeba będzie powtarzać zabiegi

może wypowiedzą się doświadczone w tej kwestii dziewczyny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pękające naczynka a Yaz