Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:44:20

moja najukochansza osoba jest w spiaczcce farmakologicznej, od miesiaca lezy w szpitalu, choruje juz prawie miesiac , jej stan byl raz gorszy raz lepszy , ogolnie rzecz biorąc stwierdzili u niej zapalenie otrzewnej , na tyle pozno (bo wczeniej brali pod uwage inne schorzenia , nie mogli sie wyznac do koca) az do wczoraj, stan tak strasznie sie pogorszyl ze musieli operowac bo by nieprzezyla, zoperowali i od tamtego momentu jest w spiaczcce, ja placze, niemoge sie pozbierac bo lekarze nie daja nadzieji,albo cud jakis nastapi i wyjdzie z tego albo czeka ją smierc w najblizszych dniach /tygodniach, bo nerki juz wcale nie pracują, serce juz lichutko bije i wszystko co najgorsze, nie przezyje jej smierci :( , wszystko stalo sie tak nagle , czy ktoras z was miala taki przypadek w rodzinie i chory wyszedl z tej choroby?? niedoczekala mojego slubu ,a tak tego pragnęła :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-26 20:44 przez rorakk.

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:46:15

Kim jesteś dla niej?

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:47:50

wnuczką

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 1/5

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:47:52

Cytat
MlecznaAlpenGold
Kim jesteś dla niej?
ciekawość ludzka nie zna granic ..

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:51:53

strasznie mi przykro,musisz mieć nadzieje do końca,zdarzają się cuda,musisz wierzyć,że tak będzie i tym razem,trzymaj się:*
mój dziadek był w śpiączce,ale jak tata do niego mówił,przepraszał za wszystko dziadkowi popłynęły łzy z oczu.Ludzie będący w śpiączce z reguły słyszą co się do nich mówi

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:54:30

Ogromnie ci współczuję, jednak niestety nie masz na to wpłwu. Trzymaj się kochana :*

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:55:07

strasznie Ci współczuję, jednak nie wolno tracić nadziei. Jeśli jesteś wierząca módl się za nią.

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:56:19

strasznie mi przykro, trzymaj sie i nie poddawaj , cuda sie czasem zdarzaja . ludzie latami bywaja w spiaczce i wychodza z tego wiec nie mozna sie poddawac .

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 20:58:13

mow do niej badz z nia i niestety ale licz sie z tym ze to moga byc ostatnie slowa do niej wypowiedziane, kurde sorry ze nie podnosze na duchu ale nie wierze w cuda . Mimo wszystko trzymam kciuki bardzo goraco ! 3maj sie dziewczyno

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:09:57

dziekuje za slowa otuchy , niestety niemoge do niej mowic, nawet znia przebywac bo jest na intensywnej terapii i lekarz nie zezwala:((((((((((((( modle sie za nią codziennie, jak sobie przypomne jak jeszcze przed operacją lekarze niepozwolili jej dawac nic do picia, a ona tak prosila :(( serce mi pęka jak pomysle o jej cierpieniu ,biedna;((((((((((

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:10:35

na początek. nie martw sie. może to banalnie zabrzmi ale twoje nerwy i twój smutek jest wyczuwalny. ja wiem że może pomyślisz że jest mi łatwo powiedzieć ale to nie tak. ja byłam dwa razy w śpiączce farmakologicznej. w 2006 roku rodziłam swoją pierwszą córeczke przez zaniedbanie lekarskie w trakcie porodu doszło do dwóch wylewów. jedyne co pamiętam zanim straciłam przytomność to widok i krzyk mojej córeczki, a potem ciemność. nerki odmuwiły mi posłuszeństwa serce nie chciało pracować móz tagrze.mósieli mnie utrzymywac w stanie tej śpiączki żeby troche odciążyć mój organizm, ale wiem ,czułam że była przy mnie moja mama, siostra. czułam ich strach i choć nie mogłam sie wybudzić to byłam spokojna bo wiedziałam że są przy mnie. dwa razy byłam usypiana i wybudzana a wszystko trwało pół roku. dopiero po pół roku mogłam pierwszy raz przytulić moją córke i poczuć że jestem matką. napisz do mnie na priv będziemy mogły spokojnie porozmawiać. oczywiście jeśli chcesz...

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:13:25



,przy tej piosence ciagle placze:(((( i zawsze bede plakac bo mi przypomina moja ukochaną babcie:(((((((((((((((

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:14:34

moja ciocia (matka chrzestna ) była w śpiączce, ale wyszła z tego...
musiała się od nowa uczyć mówić, chodzić, samodzielnie jeść itd...
do tego doszła jej cukrzyca...

trzeba wierzyć, że się poprawi !!! nie poddawać się!

dziś moja ciocia bawi wnuki :)
a lekarze też nie "wróżyli" jej dobrze...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-26 21:15 przez 02bezkitu11.

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:14:40

współczuję strasznie :( ale chorych wprowadza się w stan śpiączki farmakologicznej, bo wtedy organizm szybciej się regeneruje i potrzebuje mniej energii, więc może jest jeszcze jakaś nadzieja, myśl o tym w ten sposób

spiączka farmakologiczna:(

26 lut 2012 - 21:14:41

Mój dziadek nie leżał w śpiączce, ale męczył się przez ponad 8 miesięcy..opiekowałam się nim i byłam w każdej chwili wolnej przy nim..odszedł dzień po moich 18 urodzinach:( minęły prawie 3 lata, a ja dalej nie mogę przestać tęsknić:( Więc bądź przy tej osobie do końca, mów do niej:( Bardzo Ci współczuje:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bolące piersi- porady!