Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krew z nosa

26 lut 2012 - 17:44:17

Od jakiegoś czasu mój narzeczony skarży się na krwotok z nosa. Nie lici mu ciurkiem tylko z jedej dziurki się sączy. Od razu po tym boli go głowa. Zauważyliśmy że jak wypije rano coś musującego(chodzi mi tutaj o plusza np z witaminami lub składnikiami mineralnymi) lub też będzie zażywał rutinoscorbin to w ciągu dnia może się spodziewać krwotoku. Dodam tez ze duzo pracuje, późno chodzi spać a wcześnie rano wstaje. Wiem że własnie zmęczenie może byc też tego powodem ale nie tylko. Znacie jakieś skuteczne sposoby? Witamina K działa na krzepliwość krwi ale gdzie ją dostać? Jedynie w postaci chyba warzyw i owoców.

krew z nosa

26 lut 2012 - 17:48:52

badania i do lekarza, bo to chyba nie jest nromalne i trzeba sprawdzic co sie dzieje z organizmem

krew z nosa

26 lut 2012 - 17:52:03

Witaminę K można dostać w formie tabletek, ale trzeba mieć receptę od lekarza.

krew z nosa

26 lut 2012 - 17:53:21

ja brałam CYCLONAMINE, bardzo skuteczny, ale tylko i wyłącznie na recepte. Tylko, że skoro to jest tylko sączenie krwi to nie wiem czy warto tamiki lekami sie faszerować...moze znajdziecie inny sposob;)

krew z nosa

26 lut 2012 - 17:54:46

może ma problemy z nadciśnieniem, wizyta u lekarza się kłania

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:10:29

Właśnie, badania przede wszystkim!

A nie ma może problemów z zatokami?

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:15:32

mój mąż też tak miał, jak pracował całymi dniami, był przemęczony
poszedł do lekarza i okazało się że ma w nosie osłabione krwinki i stąd te krwotoki (jemu lała sie z obu dziurek,ciurkiem) dostał jakąś maść i w tydzień mu przeszło
miją juz chyba ponad rok i od tego czasu ani jednego krowtoku nie miał...
ale bez wizyty u lekarza się raczej nie obejdzie...

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:17:38

proponuje magnez

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:18:33

niech idzie do lekarza.

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:22:05

Jego jest cięzko do lekarza namówić, ale spróbuje mu zmierzyć ciśnienie. Ale Magnez w tabletkach?

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:22:12

Nie chcę Cię straszyc, ale powinien jak najszybciej zgłosić się do lekarza. To sa objawy wielu chorób m.in. tętniaka. Najlepiej zrobić prześwietlenie głowy!

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:24:40

do lekarza. to może być nic, ale takimi błahymi sytuacjami rozpoczynają się również poważne schorzenia.

krew z nosa

26 lut 2012 - 18:25:59

ma coś z krwią więc radzę udac sie do lekarza skoro po rutinoscorbinie leci mu krew z nosa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spiączka farmakologiczna:(