Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opryszczka - wszystko o opryszczce

10 gru 2012 - 19:09:51

Nie widziałam wątku, przepraszam.

Opryszczka - wszystko o opryszczce

10 gru 2012 - 19:09:53

Jak dla mnie najlepszy na opryszczke tą ze strupkiem i tą z wodą jest Zovirax nic innego mi nie pomaga tak szybko.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

10 gru 2012 - 19:11:57

Wez poczytaj watek poprzedni. Solon

Opryszczka - wszystko o opryszczce

10 gru 2012 - 19:17:00

Dzięki za rady :) jak sudocrem nie pomoze to pójdę po sonol :)

Opryszczka - wszystko o opryszczce

10 gru 2012 - 19:18:35

tribiotic sprawdzony przeze mnie ;)

Opryszczka - wszystko o opryszczce

10 gru 2012 - 22:10:21

Cytat
devilgirl69
tribiotic sprawdzony przeze mnie ;)

na opryszczkę tribiotic? pomógł Ci po ilu dniach?

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 5/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

17 sty 2013 - 13:58:18

może to pomoże opryszczka



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-12 15:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 1/5

Opryszczka - wszystko o opryszczce

01 lut 2013 - 00:22:43

haha temat dla mnie;) a więc tak z opryszczką borykałam się bardzo długo od dziecka mam teraz 21 lat i jakiś rok temu wybrałam się do dermatologa że wcześniej tego nie zrobiłam...
Wczesniej używałam wszystkich farmaceutyków począwszy od SONOLU, plasterków(dla mnie jakaś porażka nikomu ich nie polecam nie dość że drogie zwijają się i nic nie pomagają) Maści na opryszczkę po Maść cynkową(ta mi najbardziej pomagała) ale cóż opryszczka wracała miałam ja średnio raz w miesiącu a czasami nawet dwa bardzo nie ładnie to wyglądało miałam opryszczkę na wardze brodzie czy pod nosem. i trafiłam do dermatologa opwowiedziałam mu czego używałam i przepisał mi Tabletki Hascivir(jest też mas która wczesniej używałam a która mi nie pomagała) Tabletki moje " zbawienie" kosztuja ok 14 zł na recepte 7 zł stosuję je gdy tylko poczuję że coś mnie już swiedzi i bąbelek mi już nie wychodzi. Oprócz Hascoviru tabl. jest jeszcze Heviran są to tylko i wyłącznie tabletki na recepte ale może ją przepisać zwykły rodzinnych lekarz.

Pozdrawiam ;)

Opryszczka - wszystko o opryszczce

04 mar 2013 - 19:30:19

Polecam wypróbować urządzenie na opryszczkę wargową Herpotherm zabija wirusy opryszczki i hamuje powstawanie opryszczki wargowej. Można je kupić w sklepie www.alsos.pl
http://www.alsos.pl/urzadzenie-na-opryszczke-wargowa-herpotherm-p-567-63-31.63.html
Jest produktem medycznym i może zapobiec rozwojowi opryszczki wargowej przy zastosowaniu go odpowiednio wcześnie. Nie powstają wtedy niepożądane, uciążliwe, nieładnie wyglądające pęcherzyki i bolesność w obszarze warg.

Opryszczka - wszystko o opryszczce

06 mar 2013 - 21:05:27

Sprawdzonym przeze mnie rozwiązaniem jest stosowanie maści cynkowej, szczególnie wtedy, gdy dojdzie już do wytworzenia się pęcherzyka. Wszelkiego rodzaju plastry stosuję tylko i wyłącznie na noc. W ciągu dnia są bardzo uciążliwe, nie przylegają dokładnie do ust. Ciężko się z nimi pije, je.

Opryszczka - wszystko o opryszczce

06 mar 2013 - 21:09:01

Super wątek, założona w idealnym czasie :)
MI wyskoczyła, wczoraj nie chcący przywaliłam sobie w usta kolanem, rozwaliłam ją, polała się krew i jadę na przeciwbólach, bo boli tak, że ppromieniuje na zeby... Masakra

Opryszczka - wszystko o opryszczce

06 cze 2013 - 09:21:13

ja mam masc- help lips. Pomaga. Natomiast hascovir (czy jakos tak tylko podraznia). zaznaczam ze ja opryszczki miewam na ..policzkach. nigdy na ustach:O

Opryszczka - wszystko o opryszczce

21 paź 2013 - 11:53:41

Podobno można ją wyleczyć raz na zawsze jakimiś tabletkami to prawda?

Opryszczka - wszystko o opryszczce

23 paź 2013 - 15:13:16

Wiesz, tabletek jest wiele... Masz jakieś konkretne ma myśli? Nie słyszałam, aby opryszczkę udało się wyleczyć na zawsze, szczerze mówiąc. Chętnie się dowiem, jeśli coś takiego jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Popękane dłonie