Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:25:50

Hej,
potrzebuję zasięgnąć waszej rady, może któraś z Was też tak miała. Od 5 dni budzę się mokra w nocy, mam wilgotne wlosy i pzyklejoną piżamę do ciała, z początku myślałąm że mi się to śni lub wydaje. Dziś w nocy obudziłam męża i faktycznie, co noc oblewają mnie nocne poty. Czytałam, że może to być objaw gróźlicy, chorób płuc a nawet raka... Oprócz tego nie mam innych niepokojących objawów z którymi mogłabym udać się do lekarza, mam niestresującą pracę, męża i 2 dzieci. Nigdy wcześniej nie budziłam się mokra w nocy:( Co robić? Miała tak któraś?

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:36:55

ja mam tak tylko wtedy gdy jestem chora, więc nie pomogę. :(

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:39:26

Brak witamin ;(

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:39:37

mi się tez czasem zdarza, nie wiem dlaczego, badania krwi nie robilam więc nie wiem czy wszystko jest OK... ostatnio pare dni temu mi się zdarzylo, 1 noc, ale bylam przed czy w trakcie okresu wiec moze to dlatego...
moze zacznij od zbadania krwi?

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:46:48

może w sypialni jest za goraco ? ;d
skeć grzejniki ;p :)

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:48:56

Właśnie. Spróbuj zmniejszyć temperaturę. O załóż bawełnianą nie gruba piżamę.

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:49:04

badania krwii wyszły mi dobrze kiedyś miałam początki anemii, ale udało mi sięzwalczyć, na wielu forach straszą różnymi chprobami, a ja boję się, że jk pójdę do lekarza to zbagatelizuje nocne poty, bo innych objawów na razie nie mam..

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:50:06

Zrób badanie na niedoczynność /nadczynność tarczycy? bardzo wielu lekarzy myli nerwicę z chorobami tarczycy, gdyż objawy są identyczne, a czasami nie wpadną na pomysł aby wykonać zwykłe badanie TSH.Wyczytałam to na innym forum.Miałam podobnie,

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 12:55:20

teri ma racje ,może to być tarczyca(niedoczynność lub nadczynność)jesli to wykluczysz(TSH) ,bo zrobieniu podstawowych badań krwi i prześwietlenia płuc zostaje nerwica lękowa.

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 13:01:19

a moze masz za cieplo w miejscu gdzie spisz. podobno najlepsza temperatura do spania jest 19 stopni

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 13:10:15

W sypialni mamy 21 stopni, wcześniej już rezeygnowałam z podkręcania kaloryferów, śpię w bawełnianej piżamie, kołdra chyba też nie jest sztuczna i za ciężka. Jutro idę na badania tarczycy, jednak rok temu nic nie wykryto, ale sprawdzę jej stan:)

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 13:11:52

A może masz koszmary?

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 13:15:40

mam to samo co ty od jakiegoas miesiaca wiec tez chetnie sie czegos dowiem na ten temat.
Tak ogolnie to jestem zdrowa, krew w porzadku.
Mi sie wydaje ze to ze stresu, moze nerwica??
Ogolnie jak budze sie rano to mi serce kolacze:(

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 13:39:13

Nie mam koszmarów, budzę się i chwilę pamętam sny, nic strasznego się w nich nie dzieje, a śpię dobrze. Postaram się obniżyć temperaturę w sypialni, bo bacznym zbadaniu szyji mam powiększone węzły chłonne..

nocne poty ! help

21 lut 2012 - 13:43:26

też tak miałam z tym że jak kładłam się spać to było mi mega zimno a w nocy budziłam się cała mokra i strasznie gorąco mi było. i za pare dni dostałam bardzo męczącej anginy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

soczewki pilne