Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:43:43

ja w takich sytuacjach zażywam antidol-w aptekach bez recepty

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:48:19

zimny oklad i pasta na zabek - to na mnie dziala...Niektorzy to maja pomysly np moj znajomy jak go boli zab to normlanie go torturuje :O jakies zapalaki nitki - raaany - jak opowiada o swoich metodach,to mnie az zaczynaja bolec ;/

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:48:22

dentysta,to wiadomo,ale mi np.pomaga t jak sie klade na plaskim jaśku. wyciszam sie wtedy i dziala ! ten sposob podal mi chlopak. nie wierzylam,alenaprawde to dziala. tylko jak:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:49:18

Cytat
BeataJ24
Cytat
martischa
tylko antidol - przynajmniej u mnie. No i oczywiście dentysta, którego boję się jak nie wiem
Mnie moja dentystka wyleczyła z tego stanu-ufff:)

ja w zeszłym tygodniu byłam u dentysty to ze strachu nie umiałam się wysłowić, rozpiąć kurtki żeby powiesić na wieszaku i przygryzłam jej palca jak mi wkłuwała znieczulenie :D Ale dzięki Bogu są właśnie znieczulenia bo inaczej to bym była szczerbata jeszcze przed trzydziestką hahah

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:49:21

Cytat
Paulina_Lca
Ketonal i po 15 minutach jest po bólu a jutro dentysta

Tylko, że ketonal jest chyba na receptę. A autorka wątku teraz chyba potrzebuje pomocy.

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:50:40

Zaparzyć rumianek i co troszkę płukać delikatnie buzię, a najlepiej chwilkę potrzymać to w buzi, mi pomaga jakoś dotrwać do wizyty u dentysty...a tabletkami szkoda truć sobie żołądek!!

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:51:45

nigdy mnie ząb nie bolał więc podbiję

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:52:11

Mi pomaga ibumprom, ale czasem mnie tak boało, że nic nie dawały te tabletki. Nie nawidze kiedy boli mnie ząb, bo przeważnie zaczyna mnie boleć przed snem i ani do dentysty i ani spać nie mogę całą noc tylko płaczę z bólu .. ;( Okropny jest ból zęba.. Jak mnie boli to smaruje to miejsce Amolem też. W aptece można dostać bardzo dobre środki przeciwbólowe, specjalne na zęby. Takie tabletki musujące, słyszałam też, że jakiś spray też jest dobry (do kupienia w aptece) ;)

Trzymaj się ! :)

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:54:31

ketonal, tylko ze to lek na receptę:)

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry sposób na ból zeba

20 lut 2012 - 23:56:04

ja jak byłam mniejsza i miałam starszny ból zęba ,to babcia mi na siłę wpychała namoczony wacik denaturatem czy spirytusem. Powiem Wam ,że przeszło..ale darłam się i o mało w gacie nie narobiłam ze strachu, przed babką sadystką. :)

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry sposób na ból zeba

21 lut 2012 - 00:04:06

Cytat
coco-moko
nigdy mnie ząb nie bolał więc podbiję

Ojj to masz szczeście. niesamowity ból ;/

Dobry sposób na ból zeba

21 lut 2012 - 00:14:11

Cytat
czerwona_mona
ja jak byłam mniejsza i miałam starszny ból zęba ,to babcia mi na siłę wpychała namoczony wacik denaturatem czy spirytusem. Powiem Wam ,że przeszło..ale darłam się i o mało w gacie nie narobiłam ze strachu, przed babką sadystką. :)

Zdaje sie ze ten moj znajomy tez mial "babke sadystke" ;)) ...stad ma te metodo-tortury...

Dobry sposób na ból zeba

21 lut 2012 - 00:16:22

może to wydawać się śmieszne, ale ostatnio ukroiłam sobie plasterek papryki zagryzłam ją w miejscu gdzie mnie bolał ząb i po 3 min po bólu :D

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:24:03

To robić sobie te zimne okłady czy to może wywołac stan zapalny i w efekcie jeszcze wiekszy ból?

Dobry sposób na ból zeba

12 cze 2012 - 15:26:04

wybić ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nocne poty ! help