Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:08:47

Dziewczyny pomocy ! :(

Jakoś 5 lutego coś przeskoczyło mi w szczęce i nie mogę jej otworzyć szerzej niż na kilka 3 - 3,5 cm ;( jak próbuję otworzyć szerzej to mnie boli.
Myślałam że to może przez nerwy bo na drugi dzień miałam sprawę o alimenty która była dla mnie bardzo stresująca , brałam tabletki uspokajające ale to nic nie pomogło .
To utrzymuje się już prawie tydzień zaczynam sie niepokoić bo nie ustępuje a mam problem z jedzeniem bo nie mogę nawet kanapki zjeść bo przy każdej próbie otworzenia buzi szerzej kończy sie to dość silnym bólem.
Nie wiem do jakiego mam iść lekarza , kto się takimi przypadkami zajmuje i przedewszystkim co on będzie mi tam robił :(
pomóżcie!:(

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:11:15

moze jak to sie mówi z zawiasów CI wyskoczyła? najpredzej dentysta może pomoże, koleżanka tak miała to jej tylko nastawił i już było ok;)

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:11:21

Nie wiem do jakiego, najlepiej prędko do ogólnego.

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:11:34

chirurg ortodonta....i to jak najszybciej raz dwa i nastawi spokojnie

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:12:00

DO RODZINNEGO!
On Ci da skierowanie do chirurga twarzowego.
Kurde, męczę się z tym też już parę lat i biegnij do lekarza.

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:13:09

Czeka Cię nastawianie szczęki. Mojej koleżance tak chrupło pamiętam na lekcji i w ogóle nie mogła zamknąć ust zabrali ją od razu na nastawianie.

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:14:13

CHIRURG SZCZĘKOWY POMOŻE

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:15:07

idz do normalnego albo dentysty :D ja mam podobny probblem mialam tak 4 dni a potem jakos sama przeskoczyla zapytalam dentysty czym to spowodowane to powiedziała mi,ze mam przeciazone stawy i dlatego .. gdyz musze isc do ortodonty

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:17:38

o jejaaa, ale to musi byc nieprzyjemne:/ tak jak radza dziewczyny - do lekarza raz raz!!!

mialam kiedys problem przyblizony troszeczke. tak zapamietale plukalam paszcze plynem, ze po kilku dniach spuchl mi miesien kolo szyi i szczeki, a doktor orzekl, ze tym plukaniem nadwyrezylam miesien zuchwowy czy cos:P dostalam antybiotyki i przeszlo po 2 dniach.
takze uwaga na przesadzone plukanie jamy ustnej heheh:)

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:20:20

Coś Ci się zawiesiło w szczce.tez tak mialam, bo żułam dużo gum i mialam przeciążone stawy. Musisz isc do ortodonty, on zajmuje sie rowniez takimi sprawami. mozliwe ze bedziesz musiala zrobic przeswietlenie.

problem ze szczęką

10 lut 2012 - 11:20:30

Pewnie wyskoczyła Ci z zawiasów albo masz szczękościsk, a w tym przypadku musi być jakaś przyczyna np. stan zapalny. Lekarz, Kochana :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lekarz mi odmówił....