Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

37 minut temu

wakacje last minute

58 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ząb mądrości, strasznie boli

09 lut 2012 - 01:48:17

Cytat
madziutex
dinho, to nie zasługa stażysty, tylko Twojego uzębienia, Twojej budowy szczęki (chyba powinnam być dentystką :D), zależy od tego jak ząb był unerwiony, ile miał korzeni, jak głęboko był osadzony. Niektórzy ósemki rwą 5minut, inni z jedynkami siedzą godzinę. Każdy człowiek jest inny, uogólniać nie należy.


I jeszcze co do rady wyżej: o tak, Antidol to wybawienie dla bolących zębów. Nie dodałaś natomiast, że silnie uzależnia już po paru dniach... Nie polecałabym na forum takich leków....

Niestety zęby mam straszne. Zaraz po porodzie drugiej córki trafiłam z bolącym zębem do lekarza-kata. Rwał zęba dwie godziny bo uparł się że wyrwie go na raz mimo że mówili mu aby przeciął korzeń (ząb złamał się na pół) Po dwóch godzinach go przeciął i okazało się że z korzeni miałam "kokardkę"
Jak zeszłam z fotela to go tak wyzwałam że do dzisiaj powinnam mieć pokutę. Tak się na mnie wyżył a ja nie mogłam brać leków przeciwbólowych bo karmiłam piersią.

Ząb mądrości, strasznie boli

09 lut 2012 - 01:58:17

A mnie do dnia dzisiejszego nie wyszły zęby mądrości, rosną od kilku lat, czuję je pod dziąsłami i nawet nie bolą, podobno mogą one też nie pojawiać się wcale. Byłam tydzień temu u mojej cioci dentystki i nie zaobserwowała nic złego odnośnie tych zębów. Na twoim miejscu poszłabym jednak do dentysty, dowiesz się co i jak ;)

Ząb mądrości, strasznie boli

25 cze 2012 - 13:41:11

miałam wyrywanego zęba mądrości, który jeszcze nawet nie wyrósł. chirurg rozcinał mi dziąsło i dopiero wyrywał. czekają mnie jeszcze 2 takie zabiegi. ;p a słyszałam że tych zębów się nie leczy. idź wyrwij i będziesz miała spokój, to nie boli, oczywiście są nieprzyjemne dźwięki jak to przy wyrywaniu, ale to normalne.
o dopiero zauważyłam, że to jakiś stary wątek, a ja się tu tak rozpisuje :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 13:43 przez ampfire.

Ząb mądrości, strasznie boli

25 cze 2012 - 13:54:33

ło Boże przecież ząb jak rośnie to boli :| czemu małe dzieci płaczą? Mi jak rosły mądrości to nieraz ruszyć szczęką nie mogłam i wszystko w koło bolało.

rzeczywiście stary... :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 13:55 przez puma73.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RADICAL działa CUDA