Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

30 sty 2012 - 07:35:05

Ja miałam coś podobnego. Na brzuchu,nogach trochę i rękach. Poszłam do dermatologa i stwierdził atopowe zapalenie skóry -rozwijające się. Przepisał maść,żel pod prysznic i zeszło. Nie wiem czy też to masz,ale najpewniejsza i bezpieczną drogą jest dermatolog. Bo co jak się czymś zaraziłaś od kogoś? Są różniaste choroby,które sobie skaczą.

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

30 sty 2012 - 07:54:05

Moja koleżanka ma podobnie. Poszła do dermatologa i dostała jakiś lek no i kazał jej zmienić dietę

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

30 sty 2012 - 08:27:42

mam dokladnie to samo!! mam 3 mascie tylko one sa na recepte. bedikord d lorinden n i jedna robiona w aptece. ale te dwie w zupelnosci wystarcza. nie zaniedbuj tego bo potem jak zejdzie to zostaja biale plamy.

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

30 sty 2012 - 13:27:34

Cytat
Vaniiliiiova
Ja miałam coś podobnego. Na brzuchu,nogach trochę i rękach. Poszłam do dermatologa i stwierdził atopowe zapalenie skóry -rozwijające się. Przepisał maść,żel pod prysznic i zeszło. Nie wiem czy też to masz,ale najpewniejsza i bezpieczną drogą jest dermatolog. Bo co jak się czymś zaraziłaś od kogoś? Są różniaste choroby,które sobie skaczą.

Atopowe zapalenie skóry Ci zeszło :D No to fajnie, nie wiedziałam, że AZS schodzi od żelu pod prysznic i maści. To jest choroba przewlekła, wieloletnia i nie schodzi ot tak :/ Czego to się człowiek nie dowie na Szafie...

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

01 lut 2012 - 21:17:12

Cytat
madziutex
Cytat
Vaniiliiiova
Ja miałam coś podobnego. Na brzuchu,nogach trochę i rękach. Poszłam do dermatologa i stwierdził atopowe zapalenie skóry -rozwijające się. Przepisał maść,żel pod prysznic i zeszło. Nie wiem czy też to masz,ale najpewniejsza i bezpieczną drogą jest dermatolog. Bo co jak się czymś zaraziłaś od kogoś? Są różniaste choroby,które sobie skaczą.

Atopowe zapalenie skóry Ci zeszło :D No to fajnie, nie wiedziałam, że AZS schodzi od żelu pod prysznic i maści. To jest choroba przewlekła, wieloletnia i nie schodzi ot tak :/ Czego to się człowiek nie dowie na Szafie...

Przeczytaj jeszcze raz. Nie wymyśliłam sobie tego. Nie napisałam,że zeszło i ot tak. Tylko w skórcie. Co miałam jak było i jak to się rozwiązało. Byłam u dermatologa i nie było to jeszcze takie konkretne. Także... Irytujące szafowe encyklopedie życia prywatnego obcych ludzi- pozdrawiam.

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

01 lut 2012 - 21:21:57

egzema :D chociaz roznie to bywa ale mi wyglada na to.

mam podobne czasami :) zazwyczaj zima czasem mi sie pojawiaja na brzuchu rekach stopach ^^ ale ja mama jakas masc i mi schodzi po jakims czasie stosowania.

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

01 lut 2012 - 21:22:15

Cytat
Vaniiliiiova
Cytat
madziutex
Cytat
Vaniiliiiova
Ja miałam coś podobnego. Na brzuchu,nogach trochę i rękach. Poszłam do dermatologa i stwierdził atopowe zapalenie skóry -rozwijające się. Przepisał maść,żel pod prysznic i zeszło. Nie wiem czy też to masz,ale najpewniejsza i bezpieczną drogą jest dermatolog. Bo co jak się czymś zaraziłaś od kogoś? Są różniaste choroby,które sobie skaczą.

Atopowe zapalenie skóry Ci zeszło :D No to fajnie, nie wiedziałam, że AZS schodzi od żelu pod prysznic i maści. To jest choroba przewlekła, wieloletnia i nie schodzi ot tak :/ Czego to się człowiek nie dowie na Szafie...

Przeczytaj jeszcze raz. Nie wymyśliłam sobie tego. Nie napisałam,że zeszło i ot tak. Tylko w skórcie. Co miałam jak było i jak to się rozwiązało. Byłam u dermatologa i nie było to jeszcze takie konkretne. Także... Irytujące szafowe encyklopedie życia prywatnego obcych ludzi- pozdrawiam.

OCZYWIŚCIE VANIILIIIOVA, ŻE BZDURY WYPISUJESZ !
Poczytaj na googlach o AZS.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 21:23 przez kika7.

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

01 lut 2012 - 21:53:16

Oczywiscie Wy byłyście ze mna u dermatologa.Ok. Tak powiedział lekarz. Ja zrobiłąm to co polecił. Nie zagłębiałam się w coś co mi zeszło i nie utrudniało życia. Wiec OCZYWISCIE Wy wiecie lepiej :)

DZIWNE PLAMY NA SKÓRZE.. POMOCY!

01 lut 2012 - 22:22:47

Cytat
Vaniiliiiova
Oczywiscie Wy byłyście ze mna u dermatologa.Ok. Tak powiedział lekarz. Ja zrobiłąm to co polecił. Nie zagłębiałam się w coś co mi zeszło i nie utrudniało życia. Wiec OCZYWISCIE Wy wiecie lepiej :)


MY PO PROSTU WIEMY, CO TO JEST ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biała perła