Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

apteka internetowa avene z której korzystam ma w ofercie takie suplementy. Możesz sprawdzić, a pewnie znajdziesz coś dla siebie.

Ja używam oleju kokosowego - i do włosów i do dłoni. Głównie smaruje włosy i skórę głowy na noc. Na dłonie w ciągu dnia. Działa.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Ja tam jedynie wierze w witaminy cała reszta to marketing koncernów, którzy w dużej mierze jest jedynie placebem niczym więcej.

trzeba jeść galaretę taką prawdziwą, to sekret jeszcze mojego dziadka
+ na włosy płukanka z pokrzyw

Witam,
ja miałam bardzo wielki problem z włosami, zaczęły mi strasznie wypadać. Akurat w tym czasie byłam w Niemczech (możliwe ze przyczyna była w zmianie klimatu, wody).
Zaczęłam przyjmować tam zachwalone w Aptece tabletki o nazwie Pantovigar (lub pod inna nazwą Pantovigor). Miesięczna kuracja 3 tabletki dziennie kosztuje 37 Euro. Biorę już trzeci miesiąc, włoski przestały wypadać już po 2 tygodniach, widzę znaczny odrost baby hair :) włoski są błyszczące, wzmocnione. Proponowany czas brania tabletek to 3-6 miesięcy. Niestety tabletki są trudno dostępne w Polsce ale jeśli macie kogoś znajomego w Niemczech bądź Austrii to na prawdę polecam :)

Dodam jeszcze, że paznokcie również się wzmocniły. Są mocne i przestały się rozdwajać ( z czym problem miałam całe życie) ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-10 14:45 przez Patulka1313.

Bellisę, skrzyp i capivin jeśli dobrze pamiętam tę ostatnią nazwę brałam na wzmocnienie. Co do włosów to wcierki Jantar są dobre. A na paznokcie maseczki na bazie oleju arganowego/rycynowego.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

moja ciotka miała taki problem, okazało się że przechodzi menopauzę, próbowała wielu leków od ginekologa, ale te nie działały na włosy czy paznokcie które się zrobiły łamliwe. Ja jej znalazłam menopauzin, suplement właśnie na przekwitanie, mówi że się polepszyło, że już jej tak nie wypadają włosy.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Na włosy dobra jest wcierka radicala a na paznokcie odżywka eveline. Nie sądze, żeby tabletki dużo dawały-poza tym, po co się faszerować chemią? Jeszcze mamy na to czas;)

Na włosy dobra jest wcierka radicala a na paznokcie odżywka eveline. Nie sądze, żeby tabletki dużo dawały-poza tym, po co się faszerować chemią? Jeszcze mamy na to czas;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-02 11:40 przez KasiaKasia88.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

KERABIONE - ma najlepszy skład. Poleciła mi go dermatolog.

Revalid



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 12:34 przez kruszynka_.

Przy wypadaniu włosów bardzo ważna jest suplementacja, ale także odpowiednie odżywianie. Najlepiej zrobić serie badań pod kątem brakujących mikro i makroelementów. Kiedy już wiemy, czego nam brakuje, najlepiej zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i postawić na zróżnicowana dietę bogatą w warzywa i owoce.

Ja od ponad 2 miesięcy stosuję biotynę 10 mg i ziemię okrzemkową Diatomit! Włosy się ładnie zagęściły!

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Teraz biorę oeparol piękna skóra włosy, już kończę opakowanie i widzę poprawę :) i włosów i paznokci, wzmocniły się, wiesiołek to chyba jeden z lepszych składników jeśli chodzi o dobre działanie na włosy. Nawet na porost pomaga.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Też biorę, najpierw zauważyłam, że wzmocniły mi się po nim paznokcie, potem włosy stały się bardziej lśniące, mniej łamliwe. Dodatkowo też widzę, że cera jest jakby ładniejsza. Co prawda wiekszych problemów nigdy z nią nie miałam, ale teraz wygląda naprawdę ładnie i zdrowo, nie wysusza się, nie pojawiają się żadne niespodzianki nawet przed okresem ;)

KERABIONE i MERZ SPECIAL, najlepsze!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy ktos wejdzie i pomoze? prosze