Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Ja stosuję Pure COllagen z firmy Noble Medica, biorę już 2 opakowanie i jestem zadowolona! paznokcie są bardzo mocne teraz:)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Odżywka ze stajni new nails - diametralna odmiana i w końcu paznokcie, które wyglądają ładnie i zdrowo. Oczywiście wszystko zależy od waszej systematyczności, bo jednak nadanie paznokciom normalności wymaga czasu.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

New nails potwierdzam,wystarczy stosować przez jakiś czas - u mnie pierwsze zmiany były widoczne w zasadzie po kilku dniach - dbajcie o paznokcie.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Jeśli chodzi o samą skórę to zabiegi - trudno sugerować jakie, wiele zależy od tego, jakie macie problemy. W Józefowie, w Beauty Center, babeczki same mi proponowały rozwiązanie, jakie zabiegi, dobrały kosmetyki HB, których dalej używam i skórę mam na prawdę w bardzo dobrej kondycji.

Revalid. Bardzo mi pomógł. :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

A na paznokcie - po prostu odżywka o której wspominałam. Stosowane systematycznie, powinny zdecydowanie pomóc. Musicie po prostu działać - wtedy wszystko będzie ok.

Ja np. biorę Belissę, Botebal, WaX henna(maseczka), witamina D, Vigor up i nic włosy leca jak szalone....

BIOTEBAL 5 mg zawierają witaminę h czyli biotynę polecam stosujesz prze 3-miesiace i przerwa cena od 22 do 35 zł za opakowanie

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Jeść więcej warzyw i owoców!

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Dobre są te szampony
http://www.fryzomania.pl/category/szampon-kerastase
z firmy Kerastase. Jak ktoś ma farbowane to jest jeden dobry do włosów farbowanych – Kerastase Chroma Riche Bain, miałam go kiedyś kilka lat temu jak miałam inny kolor włosów, bardzo mi pomógł

Vitapil na włosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-11 11:18 przez kingulinga22.

Najlepiej by zawieraly cynk tabletki takie bardzo pomagaja a ja po nich zdecydowanie widze roznice. Tabletki ktore ja biore sa firmy Viridian i juz wlosy nie lamia mi sie tak jak kiedys :)

Każda z was stosuje inne suplementy diety. Każdy organizm przyjmuje cos innego i na każdego działa też coś innego. Ja przekonałam się, że preparaty powstałe na bazie skrzypu polnego są najlepsze. Sama stosuję profolan i jestem zadowolona. Moja siostra bierze belissę.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Ja jednak na początku zaczęłabym od dobrej odzywki do paznokci a potem moze eksperymentowała z różnymi takimi suplementami. Zwłaszcza ze Sally Hansen naprawde ma w swojej ofercie super odzywki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ratunku pocę się :(((((((((((((((