Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

29 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Cytat
Danka7777
Mi pomogła belissa serce

Ja kiedyś brałam Merz Special i był naprawdę dobry :)
Oczywiście też skrzypowitę, ale tak jakoś po niej nie nie zauważałam zadowalających mnie efektów... Może po prostu mam już takie nijakie te włosy :D
Zaczęłam też brać biovital, tak jak czytałam wyżej, z ciekawości, ale to raczej na ogólne wzmocnienie, chociaż ma wit. z grupy B, więc na paznokcie i włosy może pomóc.

A co sądzicie o Inneov? Dość drogi, ale czytałam sporo pozytywnych opinii. Któraś z was może polecić?

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

ja łykam kapsułki z pilfood i fajnie się sprawdzają - szczególnie na włosy super podziałały :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Też przyjmuję suplement z Pilfood. Co prawda mija dopiero pierwszy miesiąc, ale jestem dobrej myśli, bo już widać u mnie jakieś rezultaty. Zastanawiam się też czy by nie kupić szamponu od nich.

jak już ktoś pisał Merz Special, ja kupuję na allegro niemiecką wersję, jest tańsza bo więcej kapsułek i jakość lepsza

Cytat
apaszka13
Cytat
Dexa
No raczej... ona to ma 2x30 i jak wygląda i w ogóle, a co to Biovitalu to nawet czytając biografię Kukuczki natknęłam się na jego zdjęcie właśnie z Biovitalem. A ten to musiał mieć kondycję.

Nie ma co wyliczać kobiecie ile ma lat ;) Ważne na ile się czuje, ot co! Biovital to mi się kojarzy, ze zawsze u mnie w domu na półce stał, miałam wrażenie, ze nigdy się nie kończy bo zawsze była nowa butelka w zapasie :) Trochę ten nawyk na mnie przeszedł.
Wiecie co dziewczyny, chyba mnie przekonałyście. No i Urszula Dudziak i Kukuczka robią swoje :) Kupię w aptece butelke i wypróbuję na sobie.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

ja jestem zdania, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego... ja o włosy specjalnie dbać nie muszę bo z natury są bezproblemowe, ale jeśli chodzi o paznokcie to już tak dobrze nie mam. zaczęłam stosować odżywkę i krem Unglax do paznokci no i jest o wiele lepiej. paznokcie bardzo mi sie utwardziły, wygładziły, bardziej lśniące są.

Ja na paznokcie polecam odżywkę 10 in 1 complete nail care LUXURY PARIS dla mnie jest rewelacyjna
a na włosy LOXON 2% do kupienia w aptece również super jak dla mnie
z tabletek Biotebal najlepsze jak dla mnie

Cytat
veras
jak już ktoś pisał Merz Special, ja kupuję na allegro niemiecką wersję, jest tańsza bo więcej kapsułek i jakość lepsza
To ciekawe, tylko nie mam zaufania jednak do allegro w kwestii produktów leczniczych. Za to teraz szykuje zamówienie w aptece internatowej - biovital zdorwie jest tam 18 zł tańszy niż w mojej aptece, jak wezmę 3 i coś jeszcze, to nawet wysyłka gratis...

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Na paznokcie - Unglax, na włosy najlepszy lotion od Pilfood, choć ampułki też są super!

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Kilka rad ode mnie:
picie dużej ilości wody
dobra zbilansowana i zdrowa dieta
oraz przyjmowanie witamin z grup b6 oraz b12 ponieważ to one mają najlepszy wpływ na stan Waszych włosów...
warto jest również kupić soie jakiś suplement z chromem. Od kiedy sama stosuję taką suplementację zobaczyłam, ze stan moich włosów znacznie sie poprawił ( chociaż przyznam,ze na efekty musiałam trochę poczekać).

Mój numer 1 od lat to biotebal. tylko on mi tak naprawdę pomógł na wypadanie włosów. Można sie jeszcze wspomóc herbatką ze skrzypu polnego i pokrzywy. ewentualnie jeszcze coś z drożdżami.

U mnie zdał egzamin dopiero suplement diety, który zawiera dużą ilość krzemu w postaci ekstraktu z pędów bambusa oraz kwasu hialuronowego i biotyny. Jest w kapsułkach łatwych do połknięcia, a efekty wdziałam już po pierwszym opakowaniu. Jak widać efekty, to aż chce się łykać takie kapsułki. :) Jak do tej pory wydawałam mnóstwo pieniędzy, bez widocznych rezultatów, więc miła odmiana. :) Obecnie biorę ten <moderacja> gdyby ktoś zechciałby podejrzeć skład, czy kupić, pod linkiem info.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-10 07:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Polecam
odstawienie suszarki i prostownicy
duzo warzyw i owoców w diecie
picie dużej ilości wody ( nawet nie zdajecie sobie sprawy jak to wpływa pozytywnie na poprawienie stanu skóry, włosów i paznokci).
Jeśli chodzi o suplementy to dobre działanie mają:
witaminy z grupy B
suplement belissa
oraz polecany merz special

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okulista Kraków