Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:15:19

Dziewczyny mam problem...
Moja koleżanka co chwilę mdleje. Żeby to jeszcze było w jakichś różnych sytuacjach, to prawdopodobnie byłoby to spowodowane jakąś chorobą, ale ona ostatnio zemdlała 5 razy! i to kiedy? Przed sprawdzianem, albo przed lekcją, kiedy bała się że będzie pytana! Wydaje mi się, że udaje, ale nie bardzo wiem JAK ONA TO ROBI, bo naprawdę wygląda to bardzo realnie. Znacie jakieś sposoby?

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:18:05

A co? Też byś chciała omdlewać? Ja omdlewam tylko z rozkoszy więc nie wiem jak się mdleje ze strachu.
A chyba już taki wątek był.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-21 11:18 przez Pallas_Atena.

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:19:10

idź oddaj krew, to jest szansa że zemdlejesz!

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:19:21

jakbym czytała o dziewczynie z mojej dawnej szkoły. też u mnie w szkole była taka dziewczyna mdlała non stop co przerwa i się rozkładała na podłodze na kortarzu. robiła z siebie popis na początku wszyscy byli w szoku a potem wszyscy zaczeli przez nią "przechodzić" bo to już było śmieszne. nawet jej mama powiedziała żeby nie zwracać na nią uwagi.

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:19:38

Ona najprawdopodobniej mdleje ze strachu/nerwów-to się nazywa nerwica i wcale nie jest udawaniem. Wiem coś o tym.. A żeby zemdleć,to może no nie wiem, przestań oddychać?:D

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:21:13

z tego co słyszałam to jakos robia ze wstrzymuja na chwile oddech ,lub sciskaja z tyłu jakos szyje i wtedy wystepuje niedotlenienie na chwile i mozna włąsnie zemdlec na chwile ,ja tak nie potrafie i szczerze nie wyobrazam sobie nawet czegos takiego ,ale słyszłąm ze sa takie aparaty ,jednak napewno nie jest to zbyt bezpieczne przyuwaz co ona włsnie robi na chwile przed omdleniem

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:22:42

Pamiętam,że już był kiedyś taki wątek o dziewczynie,która mdlała nawet kilkanaście razy dziennie..
Nie wiem,ja się na tym nie znam,ale wątpię,żeby udawała.. Może to przez stres?

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:26:34

Według mnie wątpię że udaję :(
Raczej to jest spowodowane jakąś chorobą albo lekiem właśnie!

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:26:38

jak jak zobaczę strzykawkę to od razu gwiazdki widzę i leże:P

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:27:03

Da się udawać omdlenie. Słyszałam, że wystarczy wstrzymać powietrze i nie oddychać przez kilka minut. Zawróci ci się w głowie i zemdlejesz.

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:27:40

Ja nie wieżę, że można się aż tak denerwować. Dziewczyna ściemnia! Może nosi uciskową bieliznę i bierze szybkie wdechy? Ponoć w kucki trzeba siadać z głową bodaj między nogami - może tak robi w łazience?

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:30:50

Cytat
olga_1990
jak jak zobaczę strzykawkę to od razu gwiazdki widzę i leże:P
Moja siostra też mdleje przy każdym pobieraniu krwi.

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:31:36

Mam w klasie dziewczynę która często mdlała (teraz ma indywidualne) i też wszyscy myśleli że udaje a ona jest po prostu chora. Przez stres spadał jej poziom cukru i wtedy mdlała..

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:31:51

Moja przyjaciółka tak ma. mdleje prawie za każdym razem kiedy się zdenerwuje, albo jeśli od dłuższego czasu nurtuje ją jakiś problem. ja w życiu nie chciałabym takiej sytuacji! nigdy nie zemdlałam i niech tak zostanie. moja przyjaciółka niedawno zemdlała bo bawiąc się na dyskotece zobaczyła swojego byłego, zdenerwowała się i bam na podłogę...

Co zrobić żeby zemdleć?

21 gru 2011 - 11:32:27

Moja koleżanka mdleje, ponieważ w głowie ma torbiel, jak się zestresuje, ma gorszy dzień on się powiększa i wtedy mdleje... Więc nie każdy udaje. Zresztą może jest to związane z dojrzewaniem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domowe sposoby na ból gardła