Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 15:56:41

Cytat
kopytkowa
No właśnie mam 20 lat i coś czuję, że może być po ptokach...

Jejku edytka, aleś ty agresywna. spodziewasz się egzystencjalnych pytań na serwisie o modzie?
Ja nie jestem agresywna, to społeczeństwo głupieje i robi z siebie idiotow:) Lepsze egzystencjonalne pytania niz takie jak Twoje:)

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:02:02

Ja też bym chciała urosnać;/ Mój tata ma 180 mama 170 brat 190 i rośnie i w sumie u mnie w rodzinie raczej wysokie osoby(ja mam 160)

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:06:48

rano po przebudzeniu przeciągaj się na maksa, wiesz...wydłużysz się wtedy

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:08:57

Dla Ciebie 160 to mega malo ? dziewczyno.. ja bym chciala tyle miec.. mierze sobie 152cm... to jest dopiero malo..

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:13:47

ja mam 154cm i już się z tym pogodziłam, w moim wieku już nie urosnę, choćbym nic nie robiła tylko piła mleko i spała cały dzień na deszczu :D

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:14:13

drożdże to najlepszy sposób ! (najlepiej te od babuni)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:14:45

kobiety powinny być niższe 160 to odpowiedni wzrost... a co do hormonu jak tu jakaś dziewczyna radziła to po pierwsze nie dostatnie tego bez recepty (no chyba że na czarnym rynku), a po drugie to jak już ma powyżej 20 lat to od tego nie urośnie, a zwiększy się jej masa mięśniowa i siła, tym bardziej jak ćwiczy, przecież tego używają jako sterydu sportowcy-siłacze, a większość z nich nie należy do najwyższych.
hormon na rośniecie podaje się tylko dzieciom.

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:14:56

Cytat
kopytkowa
Dziadka mam wysokiego 170+ ma

hmmm, chyba jak na mężczyznę to Twój dziadek jest raczej niski :)
mój mąż bez kilku centymetrów ma prawie 2 m :)

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:17:43

Co do kogoś, kto wcześniej radził 'śpij dużo' - masz rację:). U kobiet największą naturalną dawkę hormonu wzrostu daje właśnie dobry sen:).

Więc predyspozycje genetyczne masz raczej dobrze prorokujące.
Ile masz lat?
Ale bzdury wygadujesz dziewczyno, jakieś zasłyszane legendy od prababci:). Poczytaj trochę na temat hormonu wzrostu, wtedy się wypowiadaj. Tutaj masz historię dziadka, który hormonu wzrostu nie brał będąc małym dzieckiem, tylko gdy zniszczony chorobami i po kilku wypadkach, zauważył, że za szybko się zestarzał. http://odzywki.bloog.pl/id,3202303,title,Pozytywny-wplyw-hormonu-wzrostu,index.html?ticaid=6d786



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-30 16:21 przez shiizaa.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:19:02

ech tylko tak już jest jakbyś była wyższa marudziłabyś że nie możesz założyć wysokich butów na imprezę bo wtedy Twój chłopak jest za niski ...
dziewczyny pamiętajcie małe jest piękne :) ja jestem niska i chociaż mogę nosić buty jakie chce i nie przejmować się niczym...

Cytat
shiizaa

Ale bzdury wygadujesz dziewczyno, jakieś zasłyszane legendy od prababci:). Poczytaj trochę na temat hormonu wzrostu, wtedy się wypowiadaj. Tutaj masz historię dziadka, który hormonu wzrostu nie brał będąc małym dzieckiem, tylko gdy zniszczony chorobami i po kilku wypadkach, zauważył, że za szybko się zestarzał. http://odzywki.bloog.pl/id,3202303,title,Pozytywny-wplyw-hormonu-wzrostu,index.html?ticaid=6d786
chmmm... no przeczytałam i nie ma nic że dziadek urósł jedynie że właśnie stosował to jako steryd, wzmocnił organizm itp... więc potwierdziłaś to co napisałam :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-30 16:28 przez klasiula.

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:27:21

Jedz drożdże :D
A tak serio to możesz sobie zrobić operację- "rozciągną" ci kości o max. 5 cm. Ale o ile mi wiadomo to strasznie drogie, narażające życie i ryzykowne.
Tak wgl to nie jesteś niska, ja mam 177 cm wzrostu i wolałabym być o 8 cm niższa

zweryfikowana
Posty: 546
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:28:11

ja mam z kolei 154 cm :( czy wieku 16-17 lat jeszcze sie rosnie??:D

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:31:54

Cytat
nasti
ja mam z kolei 154 cm :( czy wieku 16-17 lat jeszcze sie rosnie??:D
niby kobieta rośnie do 21 roku życia, ale to zależy od indywidualnego organizmu

chmmm w necie znalazłam taki oto poradnik nie wiem czy to skuteczne, ale cóż może któraś spróbuje i się wypowie :p

1.krok: Idziesz do apteki i mówisz ten ładny wierszyk pani w okienku: Poproszę wapń, kwas foliowy, witaminę D i preparat o nazwie REXORUBIA
2.krok: Kupujesz argininę w sklepie z odżywkami.
3.krok: Wszystko ładnie łykasz w dawkach zalecanych w ulotkach z wyjątkiem argininy, którą bierzesz w 2 razy większej dawce niż wskazane (ja tak robiłem i nie miałem żadnych złych skutków ubocznych).
Jesz dużo NABIAŁU i MIĘSA (najlepiej drobiowe- najzdrowsze). Musisz spożywać bardzo dużo białka. Nawet jak twoi rodzice będą mieć po 2 metry wzrostu, a ty nie będziesz spożywał odpowiedniej ilości białka to ni ch*ja nie urośniesz!!!
Dużo śpij!!!!!! Staraj się kłaść o takiej porze dnia, aby cię budzik nie musiał budzić rano(o ile go używasz). Budź się sam, nie za pomocą budzika!
Dużo ćwicz (nie tylko na siłowni), ruszaj się, biegaj, pływaj, rób brzuszki, pompki- cokolwiek! Staraj się być aktywny fizycznie!
Zjedz ostatni posiłek 4-5 godzin przed zaśnięciem.
Nie głódź się!!! To bzdura, że głód pomaga w procesie wzrastania.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-30 16:43 przez klasiula.

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:42:16

Kobieto, czy Ty aby nie przesadzasz?? :]

jesteś średnia, nie niska... jak założysz szpilki,
to będziesz zaebyście wyglądać, a nie jak żyrafa :]

ja mam 166 i w szpilkach sie czuje za wysoka :]

moim zdaniem kobiety powinny być malutkie i drobniutkie -
takie przeciwieństwo mężczyzn ;]

Co zrobić żeby urosnąć?

30 lis 2011 - 16:45:50

Cytat
Nelii
Musisz dużo chodzić gdy deszcz pada ;]
Majowy podobno jest najskuteczniejszy :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomyłka?