Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej. Mam taki problem że od rana umieram na ból zęba.. a raczej kawałka starego zęba. Za górną lewą szóstką mam taki brązowy uszczerbek starego zęba.. Został mi tam po mleczaku, tylko dla tego że nie dałam się siłą zaprowadzić do dentysty. No było sb to koło tej szóstki przez kilka lat spokojnie, nie odczuwałam tego aż do dzisiaj.. ból straszny. Nie wiecie co mogę zrobić, no bo jak byłam na przeglądzie u dentysty to on mi powiedział które zęby mam do leczenia, ale o tym nic a nic nie wspomniał, a ja nic nie mówiłam bo mnie to nie bolało. Co ja mogę teraz zrobić? Wizytę u dentysty mam dopiero 9.08 !! Ja nie wytrzymam tyle, żadne tabletki nie pomagają, a dentysta an urlopie żeby teraz iść. Pomóżcie, bo nie dam rady ;((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-16 12:26 przez moderator.

A innego dentysty nie ma?
Musisz iść do jakiegoś, bo tak nie dasz rady

idz do innego dentysty, z bolacym zebem musi cie przyjac jak przyjdziesz

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

nie jeden dentysta istnieje :)

ale problem.. idz do innego prywatnie !!!

Ale u mnie w tej wsi nie ma, jest tylko jeden a do innego mam 25 km. Najszybciej jutro po południu pojadę,a teraz jak mogę się z tym bólem chociaż na chwilę uporać?

przykro mi ale dentystą to ja nie jestem

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

inny dentysta i tyle, a do jutra paracetamol

Idź do innego dentysty - musi Cię przyjąć z bólem . . .

idź do innego dentysty, bo tutaj to raczej cię nie wyleczymy - na pewno któryś cię przyjmie w takiej sytuacji ;]

Też tak mam. A nie mówił nic o nim dentysta bo ten ząb jest do wyrwania. Wiem, bo mam tak samo. A co to jeden dentysta jest?

idz do innego dentysty albo na chirurgie szczekowa tam ci to usuna ale ze skierowaniem albo z narkoza odplatnie i bez skierowania

Mówiłam że do dentysty mam 25 km.. a dopiero jutro po południu będę miała jak pojechać i pytam co może mi chociaż na chwilę uśmierzyć ten ból ;(

popłuz wodą z solą, może da ulgę, weź ze dwie tabletki przeciwbólowe.
Rozpuść aspirynę na łyżeczce a następnie przełóż na mały wacik i przyłóż do bolącego zęba. Trzymaj tak przez 5-10 minut.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 20:58 przez Agnes001.

weż tabletki przeciwbólowe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurzajki