Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

09 paź 2014 - 15:57:50

Wiesz co, to zależy co komu podpasuje. Mojej siostrze złoto nic nie dało, za to pomógł jej Acne-Derm. Ile osób tyle przypadków, ale najważniejsze, żeby znaleźć to co pomoże właśnie nam. :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

09 paź 2014 - 16:04:36

Dobry jest tonik od Loreal takie morskie przezroczyste opakowanie ;)


-----
Zapraszam serdecznie na witnessofmadness.blogspot.com ;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

28 lis 2014 - 17:46:01

Zazdroszczę wszystkim, którzy nie mają problemów z trądzikiem. Jutro idę zapisać się do dermatologa. Nic mi nie pomaga, a twarz wygląda masakrycznie.


----------------------
Sprzedajemy kucharskie fartuchy ochronne

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 gru 2014 - 11:32:45

sarsW bardzo Ci współczuję i rozumiem :( bardzo długo męczę się z trądzikiem. Od jakiegoś czasu chodzę na peeling laserowy SpectraPeel do Derma-Clinic dr Orlitz w Częstochowie. jestem bardzo zadowolona, więc i Tobie polecam. Trzymam kciuki, że już niedługo poradzisz sobie z tym problemem :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

10 mar 2015 - 13:26:37

Chodziłam do Beauty Center w Józefowie na zabiegi oczyszczania skóry, stosowałam również aplikator na trądzik HB i przez ten okres ślady po trądziku zostały całkowicie wyeliminowane. Tak na prawdę aktualnie skóra wygląda super. Kwestia tego w jaki stanie same macie skórę.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

10 mar 2015 - 13:38:09

u mnie picie drożdży tylko pomogło, żadne kremy czy wizyty u dermatologa nie podziałały nawet w połowie tak jak drożdże.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

10 mar 2015 - 14:02:41

Ja używałam davercin w płynie( na plecy i w ostrzejszych stanach na twarz punktowo) i differin żel - pomagały. Nie wiem czy każda z Was tak ma lecz mi maści,żele często pomagają lecz tylko chwilowo, po dłuższym czasie wgle przestają. Teraz zaczełam stosować maść robioną na receptę i ogólnie kondycja skóry się poprawiła. Codziennie pije herbatę zieloną, o diecie niestety mogę jak na razie zapomnieć - lecz wiem, że gluten powinno się unikać oczywiście zależy czy masz wysypaną twarz czy to tylko chwilowe...

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 maj 2015 - 19:33:39

no ja sie nachodzilam do dermatologa dosc sporo ... przepisywal mi antybiotyki i to tylko mi pomagało na cerę. Zadne maści ;/ dlugo sie meczyłam, ale w koncu się udało [pozbyc trądziku.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

06 cze 2015 - 10:23:58

też dostawałam dużo maści od dermatologa, ale nie widziałam efektów na dłużej, teraz testuję żel Alaclarin, koleżanka mi poleciła bo jje pomógł, dopiero 2 tydzień go używam, ale zauważyłam że nic mi nie wyskakuje już.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-13 12:03 przez malgorzata_krzy.

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 cze 2015 - 20:00:11

Niedawno opisałam na swoim blogu moje przygody z trądzikiem... po dwóch latach jestem szczęśliwa! :) Brałam izotretynoinę. Pomogła!
<moderacja-spam?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-29 20:53 przez moderator.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

29 cze 2015 - 20:47:19

ja miałam podobny problem , teraz to tylko przed okresem coś wyskoczy ;) . więc moja pielęgnacja : 1x w tyg maseczka cynamonowa ,2x w tyg peeling + maseczka oczyszczająca pory z avonu + codziennie wieczorem stosuję afronis ( taki płyn do przemywania buzi) wysusza dlatego polecam krem nawilżający , regenerujący z garniera , a do tego biorę witaminy i minerały w tabletkach , zdrowo się odżywiam i regularnie ćwiczę. a jak już coś wyskoczy to punktowo maść cynkową lub benzacne , a jeśli masz przebarwienia to polecam acnederm ;) .

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

04 sie 2015 - 13:07:33

Tak szczerze, to kiedys mialam problem z tradzikiem. Mialam rowniez czasem tradzik na dekolcie i na plecach. Nie pomagaly toniki, kremy. W koncu postanowilam nie katowac dalej skory i odlozylam na polke specyfiki. W tym momencie myje delikatnie twarz woda mineralna i kremuje kremem Loreal - to wszystko. Skora odzyskala rownowage. Nie piecze, nie swedzi jest sprezysta. Moral jest taki, ze czasem moze warto wrocic do korzeni. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

11 lis 2015 - 21:46:42

Dobry jest krem qcera z kwasami, na noc go się stosuje. Sięgam po niego jak mi się wysyp na twarzy robi, a często tak mam przed okresem :/

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

21 lis 2015 - 15:49:45

Cytat
kaszka_niemanna
Tak szczerze, to kiedys mialam problem z tradzikiem. Mialam rowniez czasem tradzik na dekolcie i na plecach. Nie pomagaly toniki, kremy. W koncu postanowilam nie katowac dalej skory i odlozylam na polke specyfiki.

Szczególnie trzeba uważać na toniki. Niektóre zawierają alkohol i przy dłuższym stosowaniu mogą przyczynić się do podrażnień skóry i jej wysuszenia, a to może jeszcze pogorszyć sytuację w zakresie trądziku. Katowanie skóry podobnymi specyfikami i liczenie na to, że tym razem się uda to nierozsądne podejście. Warto zasięgnąć opinii specjalisty i w pierwszej kolejności zidentyfikować źródło problemu.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

21 lis 2015 - 17:02:21

ja kupiłam sobie darsonval i używam codziennie. lepiej samemu kupic niz placić kosmetyczce.
nakładam też codziennie miód na twarz na pół godziny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cudowny Foreverslim?