Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:28:13

Po odstawieniu antykoncepcji niektórym się trądzik robi 3 razy większy ;)


Polecam cynk, tran i maseczki z naturalnej glinki - 2 razy w tygodniu, ja kupuję w specjalnej mydlarni, nie żadne z drogerii, bo one nic nie dają. Oprócz tego buzię myję cetaphilem i używam fluidu z la roche posay toleriane, który jest na bazie wody termalnej i łagodzi wszelkie podrażnienia. A jeżeli masz chlorowaną wodę, to zacznij myc buźkę przegotowaną i przefiltrowaną :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:29:39

a masz coś do CeraNova? pytam z ciekawości, bo mi leży i nie mogę się zdecydować :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:29:45

Cytat
kika_331
Po odstawieniu antykoncepcji niektórym się trądzik robi 3 razy większy ;)


Polecam cynk, tran i maseczki z naturalnej glinki - 2 razy w tygodniu, ja kupuję w specjalnej mydlarni, nie żadne z drogerii, bo one nic nie dają. Oprócz tego buzię myję cetaphilem i używam fluidu z la roche posay toleriane, który jest na bazie wody termalnej i łagodzi wszelkie podrażnienia. A jeżeli masz chlorowaną wodę, to zacznij myc buźkę przegotowaną i przefiltrowaną :)

właśnie też ostatnio wyczytałam, że najlepiej myć twarz wodą przegotowaną i właśnie od paru dni tak robię :) zobaczymy co dalej
Cytat
aagati
a masz coś do CeraNova? pytam z ciekawości, bo mi leży i nie mogę się zdecydować :)

tak brałam niestety właśnie wydaje mi się, że przez te tabletki zaczął się mój problem z twarzą :( po paru dniach mnie strasznie wysypało, myślalam że to normalne, że jest to proces tzw "oczyszczania" ale trwało to miesiąc, dwa. Odstawiłam tabletki a wysyp był dalej. Tak więc udałam się do dermatologa i próbuję jakoś z tym walczyć :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-30 22:32 przez xonemoretimex.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:33:01

Cytat
kika_331
Po odstawieniu antykoncepcji niektórym się trądzik robi 3 razy większy ;)


Polecam cynk, tran i maseczki z naturalnej glinki - 2 razy w tygodniu, ja kupuję w specjalnej mydlarni, nie żadne z drogerii, bo one nic nie dają. Oprócz tego buzię myję cetaphilem i używam fluidu z la roche posay toleriane, który jest na bazie wody termalnej i łagodzi wszelkie podrażnienia. A jeżeli masz chlorowaną wodę, to zacznij myc buźkę przegotowaną i przefiltrowaną :)

Nie kupujesz czasem w mydlarni u franciszka? bo ja sie zastanawiam nad kupnem tam zielonej glinki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:42:26

Tak właśnie w mydlarni u Franciszka :) Polecam też zieloną, chociaż chwilowo mam czerwoną Beloun - jest rewelacyjna!

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:46:13

Jeśli chodzi o tego typu sprawy, to polecam krem acnederm. Kiedy miałam taki problem, po tygodniu uzywania acnedermu moja skóra stała się czyściutka. :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:46:13

Cytat
kika_331
Tak właśnie w mydlarni u Franciszka :) Polecam też zieloną, chociaż chwilowo mam czerwoną Beloun - jest rewelacyjna!

to chyba sie zdecyduje na ta zieloną:)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:48:32

Na pewno nie będziesz żałowała, bo naprawdę oczyszcza buzię i ładnie łagodzi i "uspokaja" pryszcze :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:58:38

Cytat
kika_331
Na pewno nie będziesz żałowała, bo naprawdę oczyszcza buzię i ładnie łagodzi i "uspokaja" pryszcze :)

ja już pare produktów z tej mydlarni mam i jakośc naprawde świetna. Glinkę kiedyś kupowałam z zielarskim sklepie ale nie byłam zadowolona... i teraz sie waham nad kupnem jej u franciszka:)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:38:48

hej, zaczelam brac atywie,glownie na tradzik (tabletki hormonalne).Jednakze strasznie wysypalo mnie na buzi.
biore tabletki od tygodnia.moze ktos wie co jest przyczyna?czy jest mozliwe to,ze 'wysadza'mi wszystko spod skory?
dodam ze leczylam tradzik od kilku dobrych lat m.in cynkiem,tetralysalem,duacem.i nic.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:56:45

Podbijam, też biorę te tabletki już prawie miesiąc, chętnie poznam opinie na ich temat.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:58:51

i jak sie po nich czujesz?

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 23:05:06

Przez pierwsze dni cały czas chciało mi się pić, mimo, że piłam bardzo dużo, też na samym począku (biorę tabletki na noc) budziłam się z mdłościami :/ No i cera też mi się pogorszyła, teraz się powoli uspokaja, ale jakiejś poprawy dużej nie widzę jak na razie, a już kończę prawie pierwsze pudełko.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 23:08:25

ja mam straszny wysyp,tez biore tabletke na noc ale nie mam mdlosci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie rosną mi włosy...