Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

19 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:44:06

hej, zaczelam brac atywie,glownie na tradzik (tabletki hormonalne).Jednakze strasznie wysypalo mnie na buzi.
biore tabletki od tygodnia.moze ktos wie co jest przyczyna?czy jest mozliwe to,ze 'wysadza'mi wszystko spod skory?
dodam ze leczylam tradzik od kilku dobrych lat m.in cynkiem,tetralysalem,duacem.i nic.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:10:45

Witam szafowiczki :)) Chciałam zapytać czy macie jakieś sprawdzone tabletki, które pomogły Wam w walce z trądzikiem. Wiadomo, że same tabletki trądziku nie zlikwidują ale mam mam maść lecz chce jeszcze pomóc się tego pozbyć od wewnątrz. Polecacie coś ? Oprócz CeraNova :*

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:14:56

tabletki antykoncepcyjne jak tradzik jest wywołany nie prawidłowym poziomem hormonów.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:17:38

Cytat
Naaticzkaa
tabletki antykoncepcyjne jak tradzik jest wywołany nie prawidłowym poziomem hormonów.

to już sprawdzałam i nie hormony są przyczyną

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:19:00

Tabletki nie, ale ostatnio kupiłam mojemu synowi krem z apteki w pomarańczowej tubce, chyba Dermskin? Cena ok 20 25zł w zależnosci od apteki. Widziałam jego efekty działania na necie i u mojego syna tez jest poprawa!

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:19:41

Mi też pomogły hormony - widocznie one były przyczyną.
A wcześniej walczyłam z trądzikiem zażywając drożdźe w tabletkach. Uzywałam DROVIT. Zażywałam 3-5 tabletek dziennie ( na opakowaniu pisało do 15, ale zwątpiłam w taką ilość).

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:21:32

kremy za przeproszeniem sa o dupe rozbic.... jak masz lekki trądzi tetracyklina jak ostry to izotek

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:22:30

Cytat
Yerli
Mi też pomogły hormony - widocznie one były przyczyną.
A wcześniej walczyłam z trądzikiem zażywając drożdźe w tabletkach. Uzywałam DROVIT. Zażywałam 3-5 tabletek dziennie ( na opakowaniu pisało do 15, ale zwątpiłam w taką ilość).

a te tabletki DROVIT pomogły coś ? :)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:23:03

ja sama czekam na przesyłkę - olejek arganowy, podobno świetny, mam nadzieje, że w moim wypadku też tak będzie.. :) poczytaj w necie o nim

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:23:03

Ja mialam tetralysal, ale to antybiotyk jest. Kurację stosuje się pol roku i pozniej nie ma juz po tradziku sladu;) ale musisz isc do dermatologa. jesli mi cos czasem wyskakuje(przed okresem) to nakladam na to sudocrem. ogollnie moja pielegnacja wyglada tak, ze twarz przemywam tylko mlekiem. nigdy woda z kranu. rano mlekiem i wieczorem mlekiem zmywam brudy. nakladam krem bambino i punktowo na syfki sudocrem. rano mleko i cienka warstwa bambino. ostatnio mnie wysyfiło, bo wyprobowalam nowy krem na noc-niszcz pryszcz. i nie wiem, na mnie chyba tak nie dziala jak na innych.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:23:41

Cytat
666kasja
Tabletki nie, ale ostatnio kupiłam mojemu synowi krem z apteki w pomarańczowej tubce, chyba Dermskin? Cena ok 20 25zł w zależnosci od apteki. Widziałam jego efekty działania na necie i u mojego syna tez jest poprawa!

Kurczę, nie mogę znaleźć tego leku, chyba to jednak nie dermskin, a chciałbym wypróbować, skoro widać efekty

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:23:56

Cytat
ladyvanessa
ja sama czekam na przesyłkę - olejek arganowy, podobno świetny, mam nadzieje, że w moim wypadku też tak będzie.. :) poczytaj w necie o nim

okej już czytam :)
Cytat
klauudens
Ja mialam tetralysal, ale to antybiotyk jest. Kurację stosuje się pol roku i pozniej nie ma juz po tradziku sladu;) ale musisz isc do dermatologa. jesli mi cos czasem wyskakuje(przed okresem) to nakladam na to sudocrem. ogollnie moja pielegnacja wyglada tak, ze twarz przemywam tylko mlekiem. nigdy woda z kranu. rano mlekiem i wieczorem mlekiem zmywam brudy. nakladam krem bambino i punktowo na syfki sudocrem. rano mleko i cienka warstwa bambino. ostatnio mnie wysyfiło, bo wyprobowalam nowy krem na noc-niszcz pryszcz. i nie wiem, na mnie chyba tak nie dziala jak na innych.

Ja też używam krem bambino i jako jedeyny mnie nie zapycha a wydaje się taki tłusty :) o kremie niszcz-pryszcz tez duzo czytalam jednak nie bylo na tyle dobrych opini zebym byla chetna go kupic wiec moze dobrze ze tak sie stalo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-30 22:26 przez xonemoretimex.

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:26:44

Najzwyklejszy cynk w tabletkach, zero alkoholu, czekolady i ostrych przypraw ;) Dodatkowo maseczki oczyszczające ;)

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:26:58

ja zaczelam brac atywie,glownie na tradzik a sa to hormony.okaze się czy jest to przyczyna tradziku.ale jak na razie mam straszny wysyp na buzi;/
biore tabletki od tygodnia.moze ktos wie co jest przyczyna?czy jest mozliwe to,ze 'wywala'mi wszystko spod skory?

Sposoby na trądzik - wątek zbiorczy

30 wrz 2012 - 22:27:16

do mycia polecam mydło aleppo z olejkiem laurowym ja ma 50/50 50% olejku laurowego który jest naturalnym antybiotykiem i 50% oliwki. To mydło idealne na trądzik

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciągnie mnie w dole brzucha .