Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, mam pytanie!!!

W necie na mydeal pojawiła się oferta wybielania zębów za 99 zł zamiast 499 zł.

Wiem, ze cena to ściema, bo metoda żelowa już daawno nie kosztuje tyle, ale kształtuje się w okolicach 200 zł (za tyle robi moja dentystka). Tak czy siak, 99 zł to nadal połowa taniej, więc się zastanawiam.
Ale mam problem z oceną tego zakładu, ich strona niewiele mówi, a na forach nie znalazłam opinii klientek. Wiem, że placówka we Wrocławiu została dopiero otwarta, wcześniej działali w Poznaniu.

Czy któraś z Was była? Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego zakładu?
Być może macie jakieś zakłady we Wrocławiu, które wybielają zęby tanio a dobrze?


(Od razu mówię, że chodzi mi o to, żeby było TANIO, więc proszę mi nie mówić, że teraz są nowe, lepsze metody za jedyne 400, 700 zł itp :P bo po prostu mnie nie stać. Jeśli nic nie znajdę skorzystam z pasków wybielających i tyle :)) )

Ja też nie wiem, ale chętnie się dowiem:)

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 2/5

nie wiem ale też się chętnie dowiem

wykupiłam voucher na stronie z promocjami za 99 zł. (wartosc "zabiegu wybielania" 450 zł. :) zobaczymy jakie beda tego efekty :)

nie stosowałam tego, ale wybielałam zęby paskami white strips (ok. 60zł) i bardzo jestem zadowolona z efektów co prawda zabieg trzeba powtarzać co 6mcy ale nawet bez tego ząbki są białe. Ciekawe jak jest z metodą o której piszesz? Jak długo utzrymuje się efekt

Hej, byłam w Poznaniu :)
Moje ząbki są o 3 tony bielsze:)
Jestem bardzo zadowolona, bo piłam mnóstwo kawy i nie mam już przebarwień.

Suuuper

no tak!!! najlepiej żeby za darmo wybielali i jeszcze by byly pewnie zastrzezenia. a to czy sie zeby wybiela zalezy w duzej mierze od kosci, wiec sprawa jest indywidualna. wystarczy tylko troche poczytac.
po prostu rece opadaja

<moderacja>niestosujemy w całej wypowiedz capslock



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 20:10 przez moderator.

nie polecam Wrocławia, mało dokładnie zamiast 20 minut to dwie sesje trwały koło 15minut a trzecia 10 minut, efekt raczej słaby, do gabinetu ciężko trafić nie jest w ogóle oznaczony, plus za czystość w gabinecie, aczkolwiek gdy jest więcej osób na fotelach to może cię trafić szczęście pod postacią użycia przez pana tych samych rękawiczek co przy poprzedniej osobie. ogólnie nie polecam lepiej dopłacić i pójść do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego, gdzie zajmą się tobą prawdziwi fachowcy

efekt slabo widoczny, lepiej isc do dentysty i zrobic to porzadnie, nie wiem jak we wroclawiu, ale w poznaniu 3 sesje po 15 min. gabinet?? nie wiem czy to mozna nazwac gabinetem...? tak tak, efekt zalezy od kosci (wcale nie mam zoltych zebow), ale jak ja wchodzilam na fotel to akurat schodzila pani ktora miala jakies plamy na zebach, ktre mialy niby zaraz zejsc, na drugim fotelu byl pan, ktoremu tez wyszly te plamy (mi tez), a pani, ktorea to robila mowila tylko, ze mozemy to poprawic i umowic sie na nast wizyte za okolo miesiac za 100 zl dla klientow stalych. 100 niby nie duzo, ale jakos nie jestem przekonana.

No ...to ja właśnie jestem po konsultacji telefonicznej z "Panem" z WHITE SMILE SPA w Poznaniu ul. Gąsiorowskich. Chciałam się dowiedzieć jaką lampą wykonują zabiegi. Chodziło o nazwę i atesty. Po prostu chciałam poczytać w necie.... Na moja prośbę o nazwę lampy usłyszałam, że nie może podać nazwy bo to TAJEMNICA FIRMY. Wniosek jest jeden nie wybielajcie tam zębów bo to jakieś świństwo chińskie tylko sobie można zaszkodzić. Zresztą na stronie nie ma żadnych informacji dotyczącej bezpieczeństwa wybielania. Dla porównania można sobie wejść na stronę http://www.wybielanie.poznan.pl/ jak opisany jest sprzęt do wybielania i info o podróbach z CHIN. NIE POLECAM. NACIĄGANIE KLIENTA.

zweryfikowana
Posty: 220
Ostrzeżenia: 2/5

Jestem umówiona na ten zabieg w Wawie , ale po waszych komentarzach się boje :((((
był ktoś w Wawie ?

a ja mysle, ze te komentarze od niezweryfikowanych co maja po jednym poscie, nie sa prawdziwe.
ja jednak nic na ten temat nie wiem.

Przejmujesz się komentarzami od nowych kont? Które dziwnym trafem dodają komentarz (pierwszy!) pod Twoim postem. Przecież to jedna osoba pisze i pewnie <moderacja>wulgaryzm o tym wie. Będzie co ma być, już wykupiłaś przecież ;) Trzymam kciuki ! ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 20:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Haluksy POMOCY !!