Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

6 minut temu

sklep detailingowy

30 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

26 paź 2016 - 15:00:15

Nie mam teraz za bardzo jak... poszukaj na necie - na pewno znajdziesz... wszystkie info masz podane :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

28 paź 2016 - 20:09:05

Ja właśnie wpadłam na taką stronę http://www.wyspa-kobiet.pl/pielegnacja/wlosy/3278.html. Też szukam od kilku dni jakiś sposobów bo włosy strasznie wypadają. Wcześniej koleżanka też mówiła mi o tych kosmetykach. Jutro będę musiała iść kupić bo jeszcze trochę i mi wszystkie wypadną ;(

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

31 paź 2016 - 12:18:57

Ja raz na kilka miesięcy łykam bellisa włosy skóra paznokcie, tę najmocniejszą i jestem naprawdę zadowolona. Cera i włosy idealne, nawet brzuch mniej boli podczas okresu :P

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

15 lis 2016 - 08:26:52

I jak tam sonial? Byłaś na wizycie? Sama również zastanawiam się nad czymś takim bo nie wiem czemu ale włosy wypadają mi strasznie. Na początku sądziłam,że jest to z powodu zmiany szamponu ale nie.... Obecnie używam bardzo delikatnego ale nic to nie daje.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

15 lis 2016 - 14:07:37

Ankabakra* ja obecnie chodze do klinki doktora Michajłowskiego. Powiem Ci,ze cenowo nie jest tak źle jak sądziłam. Nie jest drożej jak u niektórych trychologów a jest to w zasadzie pierwsze miejsce, w którym tak poważnie mnie potraktowali. Na pierwszej wizycie przeprowadzili wywiad, potem miałam serię badań no a aktualnie jestem na osoczu bogatopłytkowym.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

16 lis 2016 - 08:53:27

Pytam się ponieważ byłam ostatnio u trycholog ale nie był to lekarz. Myślałam,że będę miała przypisane jakieś badania, czy coś konkretnego mi powie a tam babka wciskała mi jakieś drogie srodki na włosy Potem poczytałam sobie w sieci składy tych preparatów i nie różnią się zbytnio od tego co się znajdzie w sklepach. Dobrze,ze się powstrzymałam i nie kupiłam :( Czy sa jeszcze jakieś inne gabiety w których robią takie zabiegi?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

17 lis 2016 - 14:12:16

Nie wiem szczerze powiedziawszy. Sama kierowałam się dobrą opinią kliniki i nie szukałam innych. Musiałabys sama się zorientować.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

18 lis 2016 - 21:45:00

kochana byłam w tej samej sytuacji, też wmawiali mi stres, stosowałam odżywki w tym WAX, niemieckie maski, serum, leki, tabletki, szampony byłam u dermatologa, neurologa, alergologa, ginekologa aż w końcu u endokrynologa! Tarczyca okazała się byc moją zmorą, do tego zbyt wysoki poziom testosteronu. Wybierz się do DOBREGO endokrynologa. Zbadaj krew TSH itd.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

21 lis 2016 - 15:20:05

być może brakuje witamin

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

08 gru 2016 - 11:15:34

Musisz przede wszystkim być zdiagnozowana i wiedzieć DLACZEGO tak się dzieje.Powinnaś leczyć przyczyny, a nie objawy. Może to być podłoże hormonalne. Moim zdaniem wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, komplet wyników, potem lekarz o specjalizacji kierunkowej. Nie musi to być dermatolog, a np. endokrynolog.Zabierz się za to jak najszybciej, powodzenia. Aha ....i nie daj się zbyć rodzinnemu - żądaj skierowań na badania, On już będzie wiedział na jakie.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

17 gru 2016 - 21:23:14

Witam wszystkich forumowiczów. Czy miał ktoś styczność z magnesami neodymowymi ? czy to jest bardziej działanie podswiadomości psychiki ? spotkałem się z tymi magnesami an stronie zdrowemagnesy.pl i zastanawiam sie nad zakupem tych magnesów, proszę o opinie oraz doświaczenia

Witam wszystkich forumowiczów. Czy miał ktoś styczność z magnesami neodymowymi ? czy to jest bardziej działanie podswiadomości psychiki ? spotkałem się z tymi magnesami an stronie www.zdrowemagnesy.pl i zastanawiam sie nad zakupem tych magnesów, proszę o opinie oraz doświaczenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-17 21:23 przez username7.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

07 sty 2017 - 13:48:11

proponuję wizytę u trychologa
można zarezerowoać termin przez stronę internetową
pewno nie obejdzie się bez mezoterapii igłowej
można doraźnie tabletki merz specjal min. 3 miesiące
ewentualnie loxon 2%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-09 11:24 przez hojdam.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

18 sty 2017 - 10:51:28

Proponuje rowniez ampułki do wcierania po kazdym myciu glowy,kuracja trwa okolo miesiacia ale warto,moze troche wzmocni cebulki wlosow :) np. firmy placenta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-18 10:52 przez justys9007.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

23 sty 2017 - 08:52:38

kup sobie w aptece tabletki Vitapil, naprawdę polecam.. nie jednej znajomej je poleciłam. Mi samej włosy wypadały, że normalnie się leniłam jak pies.. mje włsy były dosłownie wszędzie - zmora totalna.. tabletki Vitapil wszystko zmieniły.. szybko mi rosną włosy, są błyszczące, zdrowsze.. naprawdę polecam TABL Vitapil :) :)

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

23 sty 2017 - 18:32:16

Cytat
cicha8_3
kup sobie w aptece tabletki Vitapil, naprawdę polecam.. nie jednej znajomej je poleciłam. Mi samej włosy wypadały, że normalnie się leniłam jak pies.. mje włsy były dosłownie wszędzie - zmora totalna.. tabletki Vitapil wszystko zmieniły.. szybko mi rosną włosy, są błyszczące, zdrowsze.. naprawdę polecam TABL Vitapil :) :)
tak ale do czasu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pisinaczona jestem