Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 57 58 -->

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

29 paź 2015 - 09:30:16

są jakieś tabletki w aptece co moga pomóc ale nie skrzyp. Na mnie to nie działa zzz

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

08 lis 2015 - 22:57:00

Witaj
Niezawodny sposób to maseczki z kozieradki jak ktoś zainteresowany to podam przepis

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

21 lis 2015 - 17:16:37

bio wax ta odzywka jest genialna.pomogla mi bardzo. nie dosc ze wlosy przestaly wypadac to dodatkowo wzmocnily sie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-21 17:17 przez HorrorcoreBlondi.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

09 gru 2015 - 21:31:55

Stres ma ogromny wkład w osłabianie włosów, to fakt. Postaraj się robić codziennie masaż skóry głowy (nie musisz używać olejku, po prostu uciskaj skalp opuszkami, zataczając kręgi, systematyczny masaż da efekt). Postaraj się nie denerwować bez powodu, zadbaj o sport w czasie wolnym (pomoże w usunięciu napięć) i w miejsce słodyczy wprowadź warzywa, owoce, jajka i mięso (tak tak, szczególnie te dwa ostatnie mają zbawienny wpływ na włosy). Powodzenia :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

10 gru 2015 - 18:55:15

Stres też, a u mnie narkoza tak zadziałała na włosy, niestety. Strasznie mi się przerzedziły choć nigdy tak naparwdę bujnej czupryny nie miałam. Wujek mi przez przypadek polecił http://drhair.de/. To świetny kosmetyk, trzeba tylko spryskać włosy :) Jego mikrowłókna powodują, że włosy wydają się gęstsze i grubsze. Bardzo polecam przy lichych włosach jak moje.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

21 gru 2015 - 12:44:32

W aptece polecili mi mgiełkę do włosów RADICAL bardzo fajne i miłe w dotyku są po niej włosy ale nie przestały niestety wypadać a stosuję już dwa miesiące.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

27 gru 2015 - 21:44:16

ee Radical w ogole nie dziala. Z reszta tak to jest ze na kazda z nas zadziala cos innego, bo mamy rozne struktury wlosow.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

05 sty 2016 - 13:16:13

Koniecznie idź do lekarza - może to być coś poważniejszego. A poza tym - skrzyp warto wypróbować. Może wcierka z Jantaru i jakieś ampułki porządne na porost włosów np. z Kerastase.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

25 sty 2016 - 12:55:47

Warto przed wizytą u lekarza sprawdzić poziom hormonów tarczycy. Podwyższone tsh to chyba najczestsza przyczyna wypadania włosów u kobiet

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

05 lut 2016 - 21:21:55

dokładnie zobacz czy nie masz problemów z tarczycą

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

29 lut 2016 - 13:30:57

Najpierw trzeba poznać przyczynę, żeby zacząć jakąś kurację. Po co się od razu faszerować tabletkami. Przyczyn może być wiele: stres, tarczyca, niedobór cynku itp, Najlepiej zacząć od morfologii.

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

14 mar 2016 - 15:58:08

podobno mezoteriapia owłosionej skóry głowy dobre efekty przynosi. pewnie ilość zabiegów indywidualnie do sytuacji, jak nam się na głowie dzieje :)

Wypadanie włosów - wątek zbiorczy

23 mar 2016 - 17:34:17

Ja też miałam straszny problem z wypadaniem włosów oraz z rozczesywaniem. W końcu zmieniłam całkowicie pielęgnację - przestawiłam się na naturalne kosmetyki czyli szampony, odżywki i maski z Babuszki Agafii + serum na końcówki z BioWax + zaczęłam łykać Skrzypowitę. Po dwóch miesiącach jak ręką odjął! A muszę przyznać, że nie byłam przekonana do naturalnych kosmetyków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie witaminy na wzmocnienie dla dzieci