Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 15:53:21

Tak sie zastawnaiam co dalej , co sie opłace najbardziej które kierunki? lepiej policealna cz studia

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 15:55:27

studia... zawsze czlowiek po studiach nabiera oglady;/ pare razy dostanie po dupie, ale czy chce czy nie wychodzi o 7 milowy krok madrzejszy;]

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 15:56:08

ja wybrałam policealną-turystyka i hotelarstwo i teraz pracuję w biurze podróży ;)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:00:13

ja uważam ze na studia powinni iść ludzie którzy maja chęć zdobywania wiedzy... i maja jakiś określony cel bo jeśli nie masz planu na życie nie masz już wymarzonego kierunku to chyba lepiej policealne albo jakieś kursy ... bo na studiach będziesz się tylko męczyć... uczęszczając na kierunek który np. nie jest dla Ciebie wiec myślę ze to strata czasu... chociaż ogólnie rzecz ujmując jestem zwolenniczka studiów lecz właśnie dla osób które maja już ułożony "plan" :) ale to już twój wybór :d ale lepiej się dobrze zastanowić :)

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:02:31

Ja wybralam jezyki ;P a dokladnie jezyk biznesu , rosyjski i angielski , ten pierwszy staje sie bardzo przyszlosciowy, wiec moim zdaniem jezyki to podstawa wiadomo czy na uczelni czy prywatnie ;) pozniej chce zrobic marketing , reklame cos w tym stylu;) mysle ze w przyszlosci wyjde na tym dobrze;)

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:04:36

ja wybiorę ekonomię lub zarządzanie ;]
myślałam o ochronie środowiska, ale trochę brakuje mi do tego ambicji niestety:P

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:06:23

nie mam planu ale chce cos po czym bedzie praca

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:08:16

no to w takim razie myślę ze policealna lepsza :) chociaż i tak wychodzę z założenia że w życiu powinno się szukać takiej pracy która sprawi satysfakcje :) ale życzę powodzenia w wyborze :d

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:28:15

nie mam pojecia jestem lekko podłamana

zweryfikowana
Posty: 1.148
Ostrzeżenia: 1/5

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:30:51

Więc tak, po policealnej masz nadal wykształcenie średnie więc pracodawcy różnie na to patrzą, dlatego jeśli masz możliwość studiowania to radziłabym Ci iść na studia. Ale wiadomo, ilu ludzi tyle różnych poglądów na ten temat :)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:32:17

no a co umiesz robić najlepiej ;>? co cię w ogolę interesuje fascynuje itd .. :d zastanów się a później pomyśl o kierunku ...:d wiesz ...:D największa siłe przebicia ma sie gdy robi się coś z "miłości" :D wiece najlepiej wybrać coś co powiązane jest z zainteresowaniami :D nie wiem czy kierowanie się wyłącznie zarobkami itd jest ok :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-16 16:32 przez kiciakk91.

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:32:29

w zyciu, nigdy studiow...... dziekuje. ide na policealna :)

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:33:17

Również wybiorę coś związanego z hotelarstwem, turystyką.. w przyszłości mam zamiar otworzyć swoje małe biuro podróży bądź pracować w hotelu na jakimś "wyższym" stanowisku. MOja szkoła zresztą to: Technikum Hotelarskie ;)

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 16:35:47

a ja dzisiaj mam doła z tego powodu!!
chciałam studiować resocjalizację i dzisiaj zabrałam papiery z uczelni.
Trafiła mi się okazja wyjechać z chłopakiem do Holandii na pewien czas do pracy.
znam się na tyle dobrze, że nie zrezygnuje ze studiów i będę studiować za rok.
Tylko jak przekonać rodziców.
Jest mega wojna, łzy i fochy!
a to przecież moje życie, nie ich.

co dalej po średniej?

16 wrz 2009 - 17:16:50

mnie najbardziej interesuje psychologia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ratownictwo górskie?