Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

36 minut temu

dresy na ulice

46 minut temu

Studia online

59 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie szkolenia polecacie - generalnie dla kadry kierowniczej, które przydadzą się w pracy w dużym skrócie w korporacjach? Na co się teraz zwraca szczególną uwagę? Pytam, bo wiem że różnie z tym bywa i nie jest to takie oczywiste.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

a może jakieś studia MBA

Nie poznałem dotychczas osoby, która stwierdziłaby, że studia MBA nie były dla niej dobrą inwestycją. Decydując się na rozpoczęcie nauki na takim kierunku, trzeba być przygotowanym na co najmniej 2 semestry intensywnej nauki. Jednak zdobyte kontakty biznesowe, wiedza i doświadczenie zwykle wynagradzają ten trud. Natomiast to, jak absolwenci MBA wyglądają w ocenie pracodawców, można przeczytać w tym artykule: https://www.mbaportal.pl/pl-PL/article/artykuly/article/o-studiach-mba/absolwenci-mba-w-oczach-pracodawcow

To wszystko zależy od tego jaką rodzaju działalność prowadzimy-bo to do niej należy dobrać odpwiednie szkolenie. Ja np. ostatnio brałam udział w cfa czyli różnorodne aspekty zarządzania inwestycjami. W mojej działalności akurat jest to bardzo przydatna tematyka i wyniosłam z niego naprawdę wiele ciekawych i zarówno zaskakujących informacji. W naszym biznesie-a zajmujemy się doradztwem biznesowym są to bardzo cenne dni szkolenia. Fajnie też każdego w z pracowników zainwestować coś innego. Niech jeden będzie specjalistą w inwestycjach a inny np. w negocjacjach.

Myślę, że każda forma zdobywania wiedzy jest jak najbardziej na plus-są to inwestycje, które wcześniej czy później się zwracają a sam fakt posiadania wiedzy na jakiś temat jest bezcenny. Dlatego jeśli tylko ma się taką możliwość to jak najbardziej polecam brać udział w każdej formie szkoleń, praktyk, warsztatów. Ja też ostatnio uczestniczyłam w: <moderacja> bardzo fajny temat i mało kto wie jak wielu z nas on dotyczy każdego dnia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-15 16:07 przez moderator.

Jednym z lepszych szkoleń dla kierowników organizuje firma Kreator. Jest to kurs z kierowania zespołem <moderacja> . Dzięki nowym umiejętnościom, firma zacznie działać efektywniej, co jednocześnie będzie dla Was, jak i Waszych pracowników motywujące.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-15 16:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Dzięki, na bank przejrzę ofertę, a kto wie uda mi się skorzystać :)!

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Nie wiem jak z kadrą kierowniczą , ale moze komuś się przyda dlaosób , które pracują tak jak ja w dziale HR . Są bardzo dobre kursy organizowane przez firmę Soyer .dość długo już jest na rynku bo coś od około 11 lat ? Jakos tak . Prowadzący wykwalifikowani i szanowani w swoim środowisku ;)

Niekoniecznie musicie płacić za szkolenia, wystarczy kupić kilka mądrych książek, dzięki czemu nabierzesz bardzo ważnej wiedzy. Dużo książek znajdziesz na tej stronie ;)) Expertia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Funkcja trygonometryczna