Obecnie rozmawiamy o:

podgrzewacz do wosku

gorący temat

Opakowania

11 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

13 gru 2015 - 14:11:00

Cześć dziewczyny :) Chciałabym się dowiedzieć która z tych szkół policealnych jest najlepsza ? Zależy mi bardzo na Krakowie, a tylko takie znalazłam w tym mieście. Chciałabym pójść na kosmetykę, bo świetnie czuje się w tej tematyce. Możecie mi opisać swoje doświadczenie związane z tymi placówkami ? :)

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

17 sty 2016 - 16:32:54

Hej zastanawiam sie nad pójściem na ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI w szkole ap edukacja lub futura edukacja ( TYLKO KRAKÓW ) i sie zastanawiam czy warto...czy to nie będą zmarnowane pieniądze ( 150 zł / mies) ... Pomocy, jakieś rady ? opinie? Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

03 lis 2016 - 17:08:00

podbijam wątek

A co myślicie o Cosinusie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-03 17:12 przez Ala_080.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

29 mar 2017 - 21:01:51

ja jestem w żaku, nie polecam, słabe podejście do słuchacza

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

05 kwi 2017 - 21:33:38

Cosinus jest ok. Przynajmniej czegoś chcą nauczyć, a nie tak jak inne szkoły wyciągnąć tylko pieniądze. poza tym nawet sporo inwestują w sprzęt, wyposażenie, wiec jest na czym się uczyć :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

20 kwi 2017 - 20:08:55

potwierdzam, do cosinusa warto iść, bo można się sporo nauczyć nie wydając żadnego hajsu

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

28 kwi 2017 - 11:54:44

z tych wszystkich szkół, cosinus najlepszy. chodzę i jest w porządku

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

28 kwi 2017 - 13:56:02

Żadna :) Chyba, że nie chcesz się specjalnie uczyć to wtedy obojętne. Jak chcesz się czegoś nauczyć i mieć dobry papier to koniecznie idź na studia. Kraków ma wiele dobrych uczelni, np. UJ, AGH czy UE. To decyzja na całe życie.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

04 maj 2017 - 19:25:09

ja nie jestem przekonana że studia to najlepszy pomysł. jest masa ludzi po studiach którzy mają problem ze znalezieniem pracy, bo przez 5 lat uczyli się tylko teorii. w policealnych tak jak np w cosinusie ma się dużo zajęć praktycznych, więc po dwóch latach ma się konkretne umiejętności i zawód

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

04 maj 2017 - 20:20:19

Cytat
aldka1988
Żadna :) Chyba, że nie chcesz się specjalnie uczyć to wtedy obojętne. Jak chcesz się czegoś nauczyć i mieć dobry papier to koniecznie idź na studia. Kraków ma wiele dobrych uczelni, np. UJ, AGH czy UE. To decyzja na całe życie.
tja co drugi to magister ale wiedza iscie podstawówkowa. dawno minely czasy gdzie student był rzadny wiedzy wiedział co chce obic tera wszystko jest obione na sztuke. lepiej miec w reku dobry fach a studia zawsze mozna robic pozniej

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

13 maj 2017 - 08:54:46

agata dobrze mówisz.
studia na niektórych kierunkach niestety pracy nie zapewniają i czasem lepiej iść do szkoły policealnej. ja poszłam do Cosinusa i nie żałuje. wclae nie czuje się z tym gorzej. dużo praktyki, wszystko za darmo więc jest ok :)pozdro

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

03 lip 2017 - 07:19:43

W każdym przypadku to chodzenie na zajęcia dla papierka. Konkretów nie będzie, zawodu was nie nauczą. Na coś takiego warto iść tylko w jednym przypadku - jeśli szef tego wymaga. W innych przypadkach doskonałe sposoby na naukę można znaleźć zdecydowanie łatwiej.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

12 lip 2017 - 13:28:48

Trudno jest dokładnie Ci pomóc. Krążą różne opinie na temat poziomu nauczania. Można powiedzieć, że ile ludzi, tyle opinii.

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

25 lip 2017 - 19:51:45

haspara totalnie się z Tobą nie zgadzam. Sama jestem w Cosinusie... i owszem - są ludzie którzy chodzą jedynie dla papierka, ale większość chodzi po to żeby się czegoś nauczyć i jeśli się chce to ze szkoły można wynieść naprawdę wiele przydatnych w przyszłości rzeczy, bo praktyki jest dużo.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Cosinus, Żak, AP czy Awangarda ?

09 sie 2017 - 07:30:08

Beauty lux - zróbcie sobie po prostu szkolenie zawodowe. Łatwiejszego sposobu na ogarnięcie zawodu nie znajdziecie. Wiem jak to wyglądało u nas i ile dało umiejętności. To nam mocno odmieniło sytuację, pozwoliło się rozwinąć i działać w temacie. Nie zostaniecie fachowcami z dnia na dzień, ale z czasem na bank sytuacja się poprawi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Logopedia podyplomowa Kraków