Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 445
Ostrzeżenia: 1/5

Hej dziewczyny. Niedługo muszę się zabrać za pisanie pracy licencjackiej i promotor kazał na środę przynieść temat pracy oraz plan. Z racji tego że nie mam pomysłu na plan bardzo chciałabym was prosić o pomoc. Może któraś z was pisała o podobnych rzeczach lub orientuje się mniej więcej co mogłabym umieścć w rozdziałach i podrozdziałach. Byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc, wybrałam temat ROLA STRAŻY GRANICZNEJ W ZAPEWNIENIU BEZPIECZEŃSTWA POLSKI.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ;)

Ja jestem po tym kierunku. Pisałam o Policji. A masz mieć jakieś badania własne? U nas była cześć teoretyczna (1,2 rozdział) plus badania własne (3,4).

zweryfikowana
Posty: 445
Ostrzeżenia: 1/5

W sumie jeszcze nic o tym nie mówił nam promotor więc chyba robimy jak chcemy...

Hej, pisałam pracę licencjacką z zupełnie innego kierunku, a koleżanka poleciła mi www.bezstresowy-magister.pl, ponieważ wcześniej jej pomogli w napisaniu części pracy. U mnie też spisali się na medal, więc polecam. Cena jest uzależniona od tematu i piszą na naprawdę wysokim poziomie.

Jezu, nie korzystaj tylko z takich stron jak poleciła koleżanka powyżej. Moim zdaniem zlecanie pisanie komuś to po pierwsze ryzykowne a po drugie nieuczciwe, tym bardziej, że to nie jakiś mega wyczyn napisać sensowną i samodzielną prace. Jak się chce mieć wyższe wykształcenie to trzeba trochę się pomęczyć a nie na łatwiznę. Ale do rzeczy:) ja miałam o Policji i zaczęłam od genezy pojęcia bezpieczeństwa oraz jego rodzaje (wew.zew.publ. etc.). Potem należałoby opisać system bezpieczeństwa Polski uwzględniając role, funkcje i zadania SG. Literatury jest sporo te dwa punkty to już jakieś 30 stron. Ja w swojej jeszcze zrobiłam historię Policji- jaki się kreowała w Polskim ustawodawstwie oraz na koniec badania na temat zaufania do Policji w moim województwie.
Nic trudnego jak się człowiek interesuje swoimi studiami, a nie robi ich tylko po to by zrobić :)

zweryfikowana
Posty: 445
Ostrzeżenia: 1/5

ktoś jeszcze mógłby coś doradzić?

Cytat
kalinad
Hej, pisałam pracę licencjacką z zupełnie innego kierunku, a koleżanka poleciła mi www.bezstresowy-magister.pl, ponieważ wcześniej jej pomogli w napisaniu części pracy. U mnie też spisali się na medal, więc polecam. Cena jest uzależniona od tematu i piszą na naprawdę wysokim poziomie.
Ale nie możesz zlecać napisania fragmentu pracy. Możesz kupić poradę, analizę statystyczną, korektę, ale nie pisanie pracy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co po niezdanej maturze