Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 08:03:12

Hej :) Nie wiem czy dobry wątek, ale muślę, że problem dość zbliżony do tematu szkoła. Moja dziewczyna za miesiąc będzie pisała maturę. Jej marzeniem jest dostanie się na dziennikarstwo i dlatego będzie pisać rozszerzenie z polskiego i historii. Bardzo dużo się uczy i strasznie się tym wszystkim stresuje, dlatego tak sobie pomyślałem, że fajnie by było kupić jej jakiś prezent, który doda jej otuchy :> Znalazłem coś takiego jak kryształowa statuetka i zastanawiam się, czy jest to dobry pomysł. Wygrawerowałbym jakiś fajny napis, może jakiś cytat z jej ulubionej książki, bądź jakąś sentencję łacińską. Wydaje mi się, że taki prezent mógłby się jej spodobać, a wy jak myślicie ?

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 08:49:11

Mnie się wydaje, że to naprawdę fajny pomysł, że chcesz jej sprawić taką miłą niespodziankę :) Gdybym była na miejscu twojej dziewczyny na pewno bym się ucieszyła z takiego wsparcia. A co do samej statuetki, to wybrałeś już jakiś konkretny wzór ?

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 09:08:54

Jak lubi takie zbieracze kurzu. Ja nie lubie. Ucieszylabym sie np z pióra, takiego eleganckiego, na pudełku można zrobić grawer. Żeby było czym pisać tą maturę.

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 09:11:23

Cytat
mantonina7
A co do samej statuetki, to wybrałeś już jakiś konkretny wzór ?

Tak właśnie szukałem czegoś co w pewnym stopniu jest powiązane z polskim lub historią i znalazłem coś takiego https://www.krysztaly3d.pl/prezent/kalamarz_3d_prezent_dla_nauczyciela Sądzę, że dość dobrze trafiłem z tym piórem do pisania ;>

Asztarte, tylko problem jest taki, że to pióro by jej sie na maturę nie przydało. Jest nakaz pisania zwykłym, czarnym długopisem ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-13 09:38 przez tomdom.

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 09:14:13

Cytat
Asztarte
Jak lubi takie zbieracze kurzu. Ja nie lubie. Ucieszylabym sie np z pióra, takiego eleganckiego, na pudełku można zrobić grawer. Żeby było czym pisać tą maturę.
Podpisuję się pod słowami koleżanki.

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 09:32:51

możesz pomyśleć o czymś związanym z pisaniem/dziennikarstwem np biografia jakiegoś autora którego ceni? Mógłbyś w środku napisać dedykacje albo ładny notatnik na zapiski :) taka statuetka to prezent w ogóle nie praktyczny ale super, że w ogóle pomyślałeś o prezencie, to się chwali :D

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 09:34:17

A moim zdaniem to bardzo urocze z twojej strony, że chcesz jej kupić taki prezent :) I jakby nie patrzeć to długopisów czy piór ma się pełno i wszystkie się z czasem gubią ;) A co do motywu na tym krysztale3d to naprawdę fajnie trafiłeś. Widziałam tam na stronie, że można dodatkowo dokupić do statuetki jakiś podstawek myślałeś o tym ? Wydaje mi się, że wtedy fajniej by się prezentowała.

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 09:48:32

Cytat
angelxx
A moim zdaniem to bardzo urocze z twojej strony, że chcesz jej kupić taki prezent :) I jakby nie patrzeć to długopisów czy piór ma się pełno i wszystkie się z czasem gubią ;)
Ja mam to samo pióro od 18 urodzin. Jak sie szanuje swoje rzeczy i trzyma w jednym miejscu to sie nie gubi :) Za moich czasów był nakaz czarnego pisadła, ale nikt nie sprawdzał czy to pióro, czy długopis. Trochę szkzoda, bo piórem sie pisze dużo ładniej.
W sprawie statuetki to niestety nie pomoge, bo dla mnie to straszny kicz, wystawialabym to chyba tylko na wizyty darczyńcy. Ale jesli lubi takie rzeczy to kupuj. Pewnie sie ucieszy.

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 10:29:43

Ja myślę, że fajny pomysł z piórem. Nawet możesz jej wygrawerować coś na piórze, jakiś cytat dopingujący. Ja chętnie bym takim piórem pisała maturę :)

Mój chłopak wymyślił cos innego, wypełnił dla mnie los na loterii online https://www.lottoland.pl/euromillions który miał być na szczęście. Niestety nie wygraliśmy nic, ale fajny pomysł ;)

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 14:26:23

Okej, dzięki za wszystkie opinie. Jednak chyba zostanę przy swoim pomyśle ze statuetką, bo tak jak pisałem piórem matury pisać nie będzie :)
A wiem, że lubi takie rzeczy, więc powinna się ucieszyć :)

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 14:47:49

Mose Długopis parker z grawerem Albo Bransoletka modułowa pandora?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 14:52:40

Cytat
tomdom
A wiem, że lubi takie rzeczy, więc powinna się ucieszyć :)

Jak tak, to kupuj i już.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Maturalny prezent dla dziewczyny

13 kwi 2015 - 20:17:25

Może jakaś książka? Albo płyta? Takie rzeczy też są fajne na prezent. Trzeba tylko wtedy dowiedzieć się co lubi czytać ;) Spory wybór książek mają w bookmaster. Często tam kupuję. Jeśli chodzi o literaturę kobiecą to na pewno coś byś wybrał.

Maturalny prezent dla dziewczyny

28 kwi 2015 - 13:32:32

myślę, że bardziej od tej kryształowej statuetki przyda jej się jakaś motywacyjna książka, czy poradnik :) od siebie mogę Ci polecić książkę Mirandy Kerr (tak, to ten aniołek Victoria's Secret :P) "Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła" na pewno się jej spodoba, szczególnie jeśli brak jej pewności siebie! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-28 13:34 przez kawiorek255.

Maturalny prezent dla dziewczyny

28 kwi 2015 - 13:39:47

Ja stawialabym na zegarek z tajnym grawerem. Nie lubie dupo stojek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wprowadzić wyniki ankiety do excella?