Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 5/5

kurs angielskiego

04 mar 2015 - 10:35:25

Hej dziewczyny!

Mozecie mi polecic jakis program na komputer do nauki angielskiego?
Albo jakis kurs?:)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

kurs angielskiego

04 mar 2015 - 21:19:06

Jeśli chodzi o kurs to niezłe robi speak up, spory plusem jest to że mają elastyczny plan zajęć, można sobie dużo pod siebie dopasować

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

kurs angielskiego

10 gru 2015 - 12:35:37

Ja zdecydowanie polecam dobry program do samodzielnej nauki. U mnie się to sprawdziło, ale ja nie lubię chodzić na kursy. Pracuję z programem SITA już od trzech miesięcy i widzę spore efekty. Jeśli nie słyszałaś o nim to wejdź tu i dowiedz się więcej.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

kurs angielskiego

08 sty 2016 - 10:53:00

Jakoś nie jestem przekonana do metod gdzie nie ma kontaktu z lektorem który by nas poprawił, sprawdził naszą wymowę itp. Lepsze są wg mnie metody mieszane.

kurs angielskiego

21 sty 2016 - 12:29:31

Też szukam

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

kurs angielskiego

26 sty 2016 - 08:44:30

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz ale speak up ma sporo placówek, a uczą dobrze.

kurs angielskiego

10 lut 2016 - 12:46:26

Oni mają świetne metody nauczania. Szybko zaczniesz mówić po angielsku i to bez znaczenia czy chodzisz do szkoły, czy uczysz się online.

kurs angielskiego

28 lut 2016 - 21:30:45

A co powiesz na kursy wyjazdowe z native speakerami? Ciekawy kurs znajdziesz tutaj http://angloville.pl. Polega on na tym, że wyjeżdżasz na tygodniowy pobyt, gdzie rozmawiasz z native speakerami w trakcie codziennych czynności. Mówisz tylko po angielsku! Na pewno jest to świetne rozwiązanie dla osób, które znają język, ale wstydzą się mówić po angielsku i mają tak zwaną barierę językową. Taka forma używania języka zdecydowanie przełamuje barierę i sprawia, że można łatwiej komunikować się w języku obcym.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

kurs angielskiego

03 mar 2016 - 12:46:45

Wyjazd to pewnie fajna sprawa ale mało kto może sobie na cos takiego pozwolic, szczegolnie jak pracuje czy się uczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Całki !