Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

24 sty 2015 - 21:21:58

Na studia sie nie wybieram,ale planuje isc do szkoły policealej. Jakie polecacie. Lepsze publiczne czy prywatne np Teb-edukacja, Żak itp. Uczyl sie ktos z was w takiej szkole? Jakie macie z tymi szkołami doświadczenia ?

Szkoły policealne-opinie

25 sty 2015 - 15:54:26

Kończę pierwszy semestr w Żaku na profilu Technik Usług Kosmetycznych i serdecznie polecam!

Szkoły policealne-opinie

25 sty 2015 - 16:31:15

ja jestem na III semestrze w Żaku na techniku rachunkowości i jakoś rewelacji nie ma..

Szkoły policealne-opinie

28 sty 2015 - 20:40:00

Ja zapisałam się do ŻAKa w Grudziądzu-to u nas w meście nowa szkoła i pierwszy semestr dopiero ruszy, ale zanosi się ok.:) Przekonały mnie ciekawe kierunki, których nigdzie indziej nie znalazłam. Zapisałam się na technika usług kosmetycznych (za free) i instruktora fitnesu-mam nadzieję,że dam radę ogarnąć dwa kierunki! :D

Szkoły policealne-opinie

28 sty 2015 - 21:32:11

Ja skończyłam Żaka na kierunkach: technik spedytor i agent celny. Po 2 latach zaocznej nauki miałam większą wiedzę niż teraz studiując na WSB, będąc na 5 semestrze logistyki... Ja sobie chwalę, ale wiadomo że w tych czasach nie docenia się szkół policealnych, mając tak łatwy dostęp do wyższych uczelni.

Szkoły policealne-opinie

29 sty 2015 - 14:30:19

Valentynka no właśnie słyszałam,że w ŻAKu maja wysoki poziom, dlatego myślę,że to była dobra decyzja! A czy ktoś coś jeszcze słyszał o ŻAKu? Ma jakieś doświadczenia z tą szkołą? A może ktoś w moim rodzinnym Grudziądzu się wybiera? Razem zawsze raźniej! ;)

Szkoły policealne-opinie

29 sty 2015 - 15:11:53

Ja chodzilam do Żaka na Organizację Reklamy polecam tą szkołę. Na temat innych policealnych nie moge sie wypowiedzieć bo nie wiem :) Ile szkół tyle opini taka prawda :)

Szkoły policealne-opinie

29 sty 2015 - 16:15:54

Ja jestem słuchaczką 4 semestru w Cosinusie dziw mnie bierze, że nikt jeszcze o niej nie napisał bo u mnie w mieście to najbardziej reklamowana szkoła policealna. Ja też jestem na Techniku usług kosmetycznych. Osobiście nie jest tak źle, nauczycielki są miłe i dają szansę na poprawki. Co do poziomu nauczania to hmm, myślę, że tak wiele dziewczyn narzeka, że niczego nie uczą, że mają bajzel itp. bo może nie chcą się uczyć albo nie mają czasu. Ja uważam, że to kwestia podejścia, tok nauczania i poziom jest dostosowany do osób właśnie bez matury po skończeniu liceum. Jest kilka dziewczyn w mojej grupie które jeszcze studiują dziennie i mówią, że na studiach więcej wymagają ale mniej to przyda się na przyszłość. Lepiej mieć wyuczoną praktykę. Magistrom musieliby więcej płacić za papierek skończonej szkoły wyższej a wiadomo żadnemu pracodawcy nie idzie to na rękę dlatego wolą zatrudnić osobę z niższym wykształceniem ale większym doświadczeniem praktycznym. Dlatego chętnie polecam wszystkim maturzystom szkoły policealne.

Szkoły policealne-opinie

29 sty 2015 - 22:02:40

Ja słyszałam, ze te niepubliczne mają gorszy poziom nauczania. Tylko drogo sie płaci a pracodawcy niechętnie przyjmuja absolwentow tych niepublicznych.

Szkoły policealne-opinie

30 sty 2015 - 11:16:43

Cytat
KatarzynaAlicja
Valentynka no właśnie słyszałam,że w ŻAKu maja wysoki poziom, dlatego myślę,że to była dobra decyzja! A czy ktoś coś jeszcze słyszał o ŻAKu? Ma jakieś doświadczenia z tą szkołą? A może ktoś w moim rodzinnym Grudziądzu się wybiera? Razem zawsze raźniej! ;)

Nie wiem czy poziom jest faktycznie wysoki, czy ja akurat trafiłam na nauczycieli którzy potrafili przekazać wiedzę w ciekawy sposób, a nie odbębniali regułek czytając ze slajdów, tak jak aktualnie na mojej uczelni. Egzaminy zdawałam z palcem w nosie, za wiele się nie uczyłam nawet. I przyznam, że po skończeniu tych szkół czułam się alfą i omegą, dlatego zdecydowałam się na studia w tym kierunku, a teraz... dno i tona mułu. zero wiedzy, tylko płacę kupę kasy za to, że przyjdę posiedzę i pójdę.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoły policealne-opinie

06 lut 2015 - 18:53:51

Niedługo zaczynam kurs księgowości w gowork, wiem, że mają też szkoły policealne, z tego co się orientowałam to opinie o nich są dobre, jak już zrobię ten kurs to dam znać :)

Szkoły policealne-opinie

11 lut 2015 - 10:43:52

Ja w zeszłym roku kończyłam http://www.szkoly.gowork.pl/ na kierunku technik farmacji i szczerze polecam! Kadra na prawdę świetna no i zajęcia są wartościowe, bo dziś pracuję w zawodzie :)

Szkoły policealne-opinie

11 lut 2015 - 11:09:11

ja polecam Żaka- a , uczęszczam na kierunek instruktor fitness :) Cos wspaniałego, zajęcia ruchowe z większą grupą , a i atmosfera w szkole - super :)! Za pół roku egzamin państwowy :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Szkoły policealne-opinie

19 lut 2015 - 07:33:34

Kwestia tego co to daje, czy da praktykę, zawód, pozwoli się czegoś nauczyć, bo jeśli nie, to jak dla mnie zwyczajna strata czasu, więc po co? Lepiej zająć się zupełnie innymi tematami.

Kwestia tego co to daje, czy da praktykę, zawód, pozwoli się czegoś nauczyć, bo jeśli nie, to jak dla mnie zwyczajna strata czasu, więc po co? Lepiej zająć się zupełnie innymi tematami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 07:34 przez anadana.

Szkoły policealne-opinie

24 mar 2015 - 11:15:23

Jestem w Omega Edukacja, na kierunku technik usług kosmetycznych, nie mam na co narzekać, nauczyciele świetni (pracują też na uczelniach i sami mówią, że jeśli chodzi o wykonywanie zabiegów, to poziom jest taki sam), zajęcia co 2 tyg w weekendy, żadnych opłat, nagłych dopłat, itp. Miałam miesiąc praktyk i właścicielka salonu była ze mnie bardzo zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kierunek prawo w biznesie, jaka uczelnia